Gates of Fire vs. Minotaurus

DeletedUser1801

Hosť
A aka palenka? Ja radsej ciru...


Nibiru, neviem sice co to zmeni, ale ak chces napis...
 

DeletedUser

Hosť
zachvilu poslem andy, sak v pohode..
sorkan, jaka si ty stopka??? vysvetlis..
nalivame teda hrusku... davaj :D
 

DeletedUser

Hosť
Sebe dones ne Andy .. a sak jak mozes ist Nibiru kec ani neznam skadzi si .. ale prisam vacku ked budes z vyhodu a max 60 km odo mna ta pridzem aspon na kavu :D
 

DeletedUser

Hosť
sorry mojko blava jak vysita... dajte vodku nejaky foto pohara sem uploadnite chalani, ja sa v tom nevyznam :D

p.s. andy mas to tam, daj si ktomu poharik, nech ti to lepsie tecie dolu hrdlom..

MORE, ANDY CITA TEN PRIVAT, TAK NEVIEM CI SA ESTE VRATI, HYBAJME K MAURIMU A DAJ MI TAM DVE STAMPRLE SORKAN, NECH TO ROZDYCHAM :))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Blava :D more ta ja cisty gadzo z vychodu pisem s damou z Bratislavy :D

CEN2530c9_alkohol.jpg
 

DeletedUser

Hosť
aaaaah a s ladom... ano ja som damicka z Blavy, alelanci ti povie, ze ja nemam problem s nicim... uz sme sa spijali inymi patokmi :D
Ideme k maurimu ci cakame ci sa Andy este vrati?? Cita moj privat, tak bud budu facky alebo mi objedna chlast :D
 

DeletedUser

Hosť
Ta mne jedno kde vypijeme .. Ta lanciho mi ani nespominaj :D :D raz mi gadzo volal ked som bol akurat striskany jak delo a na intraku v dievcenskej izbe .. a jak mu Majka zdvihla telefon to bol rozhovor :D a ja len na druhy den pridem na Gammu na skryte forko a tam velky topic .. VOLAL SOM SORKANOVI :D od Lanciho ..
 

DeletedUser

Hosť
ja viem, andy..
bez sa zlozit do pelechu.. aj ja o chvilu pojdem, este musim nieco zistit od sorkana ohladne jednej fotecky :D
papa andy
 

DeletedUser

Hosť
No pytaj se .. ale cez sukromne :D tu sa tak fotky neriesia .. A SERUS ANDY .. DOBRU
 

DeletedUser

Hosť
zamyslite sa

Osobne si myslím, že táto hra je jeden veľký podvod a bohužial prispievaju k tomu aj administrátory. Čo je z nášho pohladu Grepolis? hra, rivalita. Čo je z pohľadu vývojárov Grepolis? business. Tým chcem len povedať to, že vytvorené podmineky na hru su jasne v prospech zisku. Administrátori sú tu na dve veci zvýhodňovať jedných a tým pádom prinútiť tých druhých aby platili za premium. Každá škriepka hádka a podobne vyhovuje len tým čo majú z toho zisk. Ale to je jedno, je to každého vec. Keby že je všetko ako má byť tak tí administrátori ktorí hraju v prospech gate a pod. zablokujú ich jeden podruhom. Príklad na delte hráč Benediktimus dostal ban za multiúčet, zato že píše do redakcie tak ho odblokovali na druhý deň. Aká je to spravodlivosť? no hold žiadna. Išlo na mňa 200 útokov od PM54 všetko na jeden termín (nedostali ani jedno mesto) a niekoľko útokov bolo tak strašne podozrivých, že to nebudem ani komentovať. Hrám to pre zábavu a je mi jedno čo sa tu deje. Čudujem sa premiovym otrokom grepolisu:))
 

DeletedUser

Hosť
mas nejaky konkretny dokaz ze administratori hraju v prospech niekoho alebo si si prisiel len odventilovat nieco na externe forum support team nikdy nezasahuje do hry pretoze aj oni su kontrolovany a myslis ze by sa porusovanie pravidiel ututlalo asi nie vsak a tym by stratili hracov kazdy kto ma nepriatela sa mu zda ZE JE ZVYHODNOVANY ale konkretne napis a podaj dokaz v com len tvoje domnienky na tych co tuto hru drzia v chode nestacia a premium myslis ze tato hra bezi zo vzduchu niekde musia brat na plat ludom a technologicke zariadenia nikto ta nenuti si premiumplatit ja som si premium nezaplatil ani jedno a ide mi to fajn (momentalne mam asi tri dni premium za ziskaneho hraca doteraz nikdy) a nikto by ma v zivote neprinutil si premium kupit je to len na tebe ja sa cudujem ze ak mas takyto nazor na grepolis ze support nehra fer a ze to hraju otroci premia ze si este tu s takymto nazorom

vytrvalo budem trvat na nezaujatosti slovenskeho support teamu kym niekto nedokaze opak nielen recami ale aj dokazmy
 

DeletedUser

Hosť
dôkaz Benediktimus!!! ako to mám dokázať keď toto je virtuálny svet? Môžem akurát preposlať sem rozhovor s Benediktimusom. Je to jediný a pádny dôkaz, kde len dokazuje moje slová o zasahovaní do hry administrátorom, resp zvýhodňovanie druhých!!!!! Keď nie sú pravidlá rovné pre všetkých tak potom ako mám nazvať hru grepolis?
Takže skipi viem, že si s administrátormi jedna ruka aj ked neviem to dokázať ale to čo sa tu deje nie je košeeer.
Tvoje slová sú len dôkazom toho ako sa brániť zubami nechtami pred pravdou.

Bráň sa čo to dá, ale nepresvedčíš už väčšinu ludí že administrátori prestávaju mať dôveru klientov grepolisu!!!
 

DeletedUser

Hosť
dokaz poznas ten pripad dopodrobna podla mna pripad porusen ia pravidiel je len medzi supportom a dotknutym hracom mohlo prist k vysvetleniu (napriklad viem o tom ze boli dvaja hraci a nevedeli ze su pripojeny cez jednu IP boli na rovnakom poskytovatelovy ale nevedeli o tom vyslo to najavo az pri nahodnom rozhovore a hned si dali zdielanie IP bolo to porusenie pravidiel bolo ale ak by na to prislo a vysvetlili by to a zistilo by sa ze ano IP zdielali aj predtym ale nemali ziadnu interakciu medzi uctamy urcite by bol support zhovievavy) cize ak dostal hrac bann a ak mu ho zrusili je to len medzi nim a supportom ake porusenie pravidiel sa odohralo

a to ze si vazim pracu support teamu neznamena ze som jedna ruka vzdy hajim dodrziavanie pravidiel a aj tych ktory to kontroluju vzdy su ty na ktorych sa pozera zle lebo trestaju a maju moc cize hraci skor zvedu vinu na nich je to lahsie (prehravame vojnu je to lebo support nadrza protivnikovy niekto ma vela miest support mu pomaha a podobne)

ak mas naozaj zavazne potvrdenie toho ze support nadrziava popripade nedodrziava pravidla da sa to hlasit a elektronicka podoba vzdy zanechava stopy kazdy jeden krok je zaznamenany cize overit sa to da velmi lahko

prestavaju mat doveru klientov akych kolkatich je to siroky pojem moju doveru maju a co poznam hracov tiez cize ja mozem napisat administratori ziskavaju coraz vacsiu doveru

tato debata je off topic uz ak chces v nej pokracovat bud prejdi do baru kde sa keca volne alebo to ries sukromne so supportom
 

DeletedUser1801

Hosť
Osobne si myslím, že táto hra je jeden veľký podvod a bohužial prispievaju k tomu aj administrátory. Čo je z nášho pohladu Grepolis? hra, rivalita. Čo je z pohľadu vývojárov Grepolis? business. Tým chcem len povedať to, že vytvorené podmineky na hru su jasne v prospech zisku. Administrátori sú tu na dve veci zvýhodňovať jedných a tým pádom prinútiť tých druhých aby platili za premium. Každá škriepka hádka a podobne vyhovuje len tým čo majú z toho zisk. Ale to je jedno, je to každého vec. Keby že je všetko ako má byť tak tí administrátori ktorí hraju v prospech gate a pod. zablokujú ich jeden podruhom. Príklad na delte hráč Benediktimus dostal ban za multiúčet, zato že píše do redakcie tak ho odblokovali na druhý deň. Aká je to spravodlivosť? no hold žiadna. Išlo na mňa 200 útokov od PM54 všetko na jeden termín (nedostali ani jedno mesto) a niekoľko útokov bolo tak strašne podozrivých, že to nebudem ani komentovať. Hrám to pre zábavu a je mi jedno čo sa tu deje. Čudujem sa premiovym otrokom grepolisu:))


Tiez som mal niekolkokrat pocit, ze Gamma je naklonena GoF. Dokazat to neviem, ale ten pocit mam... Ci uz je to suportom, ci niecim inym...

Stacilo mi to zvlastne nahodne stastie pri mojich utokoch a pri utokoch GoF, napr. Alebo ako je napriklad mozne, ze mi prednedavnom dvakrat v jednom meste gof az podozrivo rychlo zhodili hradby (Raz az na nulu za menej ako 10 hodin, boli okolo 20ky ak si spominam - kuzla sa vraj daju pouzit len raz za 1.20 hodiny) a dokonca o tomto som nemal ani ziadne hlasenie. Tento pripad sa mi stal dvakrat. Inokedy ked niekto zautoci bohmi, stale mi prislo hlasenie. To su len take postrehy, ako to ale dokazat, neviem. Za toto samozrejme ani nevinim GoF...
 

DeletedUser

Hosť
Administratori neboli nam nakloneny .. NIKDY .. dokonca na zaciatku Astoronix co bol u nas a bol supporterom, ta nas chcel daktorych aj ponahlasovat lebo sme si z neho prcu robili :D :D

ale co sa tyka Benediktimusa !! TAKTIEZ MOZEM TU SEM DAT NEJAKE DOKAZY .. KDE MI SAM OSOBNE NAPISAL, ZE DOSTAL BAN NA 30 DNI .. ALE KEDZE POZNA ADMINISTRATORA a to teraz citujem .. "zastihol som ho na skype, ta sme si to vysvetlili, a zajtra vecer uz nemam ban.."

A TAK AJ BOLO .. Tak tez sa mi zda ze tu nieco nie je v poriadku ..

a andymon k tomu tvojmu prispevku .. ADMINISTRATORI nemozu nijako ovplyvnit stastie alebo hlasenia alebo priebeh hry ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1801

Hosť
Administratori neboli nam nakloneny .. NIKDY .. dokonca na zaciatku Astoronix co bol u nas a bol supporterom, ta nas chcel daktorych aj ponahlasovat lebo sme si z neho prcu robili :D :D

ale co sa tyka Benediktimusa !! TAKTIEZ MOZEM TU SEM DAT NEJAKE DOKAZY .. KDE MI SAM OSOBNE NAPISAL, ZE DOSTAL BAN NA 30 DNI .. ALE KEDZE POZNA ADMINISTRATORA a to teraz citujem .. "zastihol som ho na skype, ta sme si to vysvetlili, a zajtra vecer uz nemam ban.."

A TAK AJ BOLO .. Tak tez sa mi zda ze tu nieco nie je v poriadku ..

a andymon k tomu tvojmu prispevku .. ADMINISTRATORI nemozu nijako ovplyvnit stastie alebo hlasenia alebo priebeh hry ..


Ved som pisal, ze neviem cim to je, ale je fakt, ze raz ste mi zhodili hradby z 20 na 0 za noc... cca 10 hodin. Realne to nieje mozne. Ziadne hlasenia ani nic, hm... Ake bolo moje prekvapenie, ked som dal nahlad mesta a miesto hradieb trava.... Pocitam ze za zen cas sa dali realne zhodit iba o osem urovni... nechapem. A toto sa mi stalo dvakrat...
 
Hore