Gates of Fire vs. Minotaurus

DeletedUser

Hosť
Andymon, ja sa neodvazim robit to, co ty tu uz dlhsie bravurne zvladas a sice sudit ludi, ktorych vobec nepoznas..
Andymon, ja by som si nikdy nedovolila pisat verejne o niekom, koho vlastne vobec nepoznam a uprimne, zaujimal si sa niekedy o mna, napisal si mi spravu, kde yb si ziadal nejake vysvetlenie alebo informacie?? NIE. A to svedci o tvojom povrchnom pristupe k danej veci, ked si to uzavrel na zaklade tvrdeni jedneho, mozno dvoch ludi.
Ja si andymon netrufam pisat o tebe nic, pretoze ta naozaj nepoznam.
A preto ta velmi pekne prosim, aby si vazil slova, ak pises o niekom ze tu vyplakava nad tazkym zivotom, pretoze nic o tom nevies. A pokial by si sa mi za to ospravedlnil, mozno by som aj verila, ze naozaj dokazes oddelit grep od realneho zivota. Tento problem mas skor ty ale urcite nie ja.
Ale ako som napisala, ja s tebou problem nemam, ublizil si mi iba raz a to bolo v tom poslednom prispevku... tak ale ja som uz faciek dostala tolko, ze toto skratka po mne stecie a idem dalej.
Dakujem kazdopadne za kazdy tvoj prispevok, pretoze to hovori o tom, ze ti tato situacia nie je lahostajna a som rada, ze mam aspon nejaku odozvu.
 

DeletedUser1801

Hosť
Andymon, ja sa neodvazim robit to, co ty tu uz dlhsie bravurne zvladas a sice sudit ludi, ktorych vobec nepoznas..
Andymon, ja by som si nikdy nedovolila pisat verejne o niekom, koho vlastne vobec nepoznam a uprimne, zaujimal si sa niekedy o mna, napisal si mi spravu, kde yb si ziadal nejake vysvetlenie alebo informacie?? NIE. A to svedci o tvojom povrchnom pristupe k danej veci, ked si to uzavrel na zaklade tvrdeni jedneho, mozno dvoch ludi.
Ja si andymon netrufam pisat o tebe nic, pretoze ta naozaj nepoznam.
A preto ta velmi pekne prosim, aby si vazil slova, ak pises o niekom ze tu vyplakava nad tazkym zivotom, pretoze nic o tom nevies. A pokial by si sa mi za to ospravedlnil, mozno by som aj verila, ze naozaj dokazes oddelit grep od realneho zivota. Tento problem mas skor ty ale urcite nie ja.
Ale ako som napisala, ja s tebou problem nemam, ublizil si mi iba raz a to bolo v tom poslednom prispevku... tak ale ja som uz faciek dostala tolko, ze toto skratka po mne stecie a idem dalej.
Dakujem kazdopadne za kazdy tvoj prispevok, pretoze to hovori o tom, ze ti tato situacia nie je lahostajna a som rada, ze mam aspon nejaku odozvu.



Ale ja Ta predsa naozaj hodnotim iba na zaklade Tvojich cinov a jednani v hre... A ano, dam aj nazor ludi, ktorych si vazim a ktori mi dokazu ze sa im da verit. Ty svojimi skutkami a aj tymto forom si mi dokazala opak...

Tvoje sukromie ma nezaujima... To Ty si ho sem zamiesala vo svojom prispevku.

A dokazy proti Tebe su... Sem ich urcite nikto davat nebude, ale vo vhodny cas ich dostanes do posty.

A este poznamka, tym, ze Ti obmedzili prava na spravu fora, urcite niesi odrezana od podpor a dokonca ani nikto Ti nevycital, ze si nepomahala... Ale Tvoja loajalnost ku aliancii ma trosku divny rozmer. Kto cital cele toto vlakno, vie o tom co pisem...

To, ze niesme spolu v pisomnom kontakte, predsa neznamena, ze nesledujem pociny hracov spolku...

Tymto mozem skoncit, nech si kazdy utvori nazor z prispevkov, ktore tu su...
 

DeletedUser

Hosť
moj posledny prispevok k tejto teme dokazy hod pekne sem tu si prisiel a niekoho verejne pospinil a teraz napises ze dokazy urcite nedas sem ako halo ze ich posles jej do spravy trosku divne nie tak aj to obvinenie si mal poslat len do spravy a nie sa odrazu zjavit na niekoho nakydat a dokazy sem nedam

a nazor si ludia utvoria ale podla toho uz ake spravy som dostal skor o tebe vies umenie je bojovat s mecom nie sa na vlastny mec nabodnut to je nesikovnost

clovek je nevinny pokial mu nedokazu vinu princip pravneho statu a bohuzial tu na fore ani v hre to nefunguje ale v reali ano aj krive obvinenie a na cti utrhanie je vazny precin ale toto je pre teba len hra tu si mozes obvinovat jedna radost ved sa nic nedej zbohom a krasny den koncim posobenie v tejto teme
 

DeletedUser

Hosť
Andymon, samozrejme ze ma odrezali od podpor.
Ale nie tym, ze nie som vodca sparty - to ma konieckoncov naozaj az tak netrapi. Ako som pisala, trapi ma jedine situacia ktora vznikla s Predators, pretoze oni suj v mori 35 jedini, s ktorymi som mohla ratat.
Teraz som sama.
No nic, je mi luto, ze to dospelo az sem... a budem rada, ak mi posles do privat spravy tie dokazy - moj postoj som napisala v tej siahodlhej sprave, takze vies, ze sa vinna citim byt akurat za to, ze som omylom isla riesit vec tykajucu sa Predators s Minotaurami, a myslim, ze ak by moje vyjadrenie k tomu vtedy niekto pocuval, tak sme nemuseli dospiet sem. Dracik sa nahneval ze robim nieco poza jeho chrbat apritom to bol z mojej strany cisty omyl a nikdy by som nechcela nas spolok poskodit.
A posledna vec, andymon, prosim ta nepis mi ze ta moj sukromny zivot nezaujima, ked sa tu v dvoch prispevkoch pohorsujes nad tym, ako tuto hru hram a pises o 20 hodinach, pritom vies o tom figu borovu...
To kolko a ako niekto tuto hru hra suvisi cisto s jeho real zivotom a preto som reagovala tak, ze som sa obranila proti vasim tvrdeniam napisanim o mojej realite, co by urobil asi kazdy normalny clovek, ktoreho sa pokusaju verejne popravit.
Je to vsak zly pokus o popravu, a myslim, ze nie som jedina, kto si to mysli...
 

DeletedUser1801

Hosť
a nazor si ludia utvoria ale podla toho uz ake spravy som dostal skor o tebe vies umenie je bojovat s mecom nie sa na vlastny mec nabodnut to je nesikovnost

No daj dokaz... Akeze spravy si dostal o mne ty, hm...

Andymon, samozrejme ze ma odrezali od podpor.
Ale nie tym, ze nie som vodca sparty - to ma konieckoncov naozaj az tak netrapi. Ako som pisala, trapi ma jedine situacia ktora vznikla s Predators, pretoze oni suj v mori 35 jedini, s ktorymi som mohla ratat.
Teraz som sama.
No nic, je mi luto, ze to dospelo az sem... a budem rada, ak mi posles do privat spravy tie dokazy - moj postoj som napisala v tej siahodlhej sprave, takze vies, ze sa vinna citim byt akurat za to, ze som omylom isla riesit vec tykajucu sa Predators s Minotaurami, a myslim, ze ak by moje vyjadrenie k tomu vtedy niekto pocuval, tak sme nemuseli dospiet sem. Dracik sa nahneval ze robim nieco poza jeho chrbat apritom to bol z mojej strany cisty omyl a nikdy by som nechcela nas spolok poskodit.
A posledna vec, andymon, prosim ta nepis mi ze ta moj sukromny zivot nezaujima, ked sa tu v dvoch prispevkoch pohorsujes nad tym, ako tuto hru hram a pises o 20 hodinach, pritom vies o tom figu borovu...
To kolko a ako niekto tuto hru hra suvisi cisto s jeho real zivotom a preto som reagovala tak, ze som sa obranila proti vasim tvrdeniam napisanim o mojej realite, co by urobil asi kazdy normalny clovek, ktoreho sa pokusaju verejne popravit.
Je to vsak zly pokus o popravu, a myslim, ze nie som jedina, kto si to mysli...

Akoze ta odrezali od podpor, prosim ta, myslim, ze ti vzali iba prava na spravu fora, kedze si to viackrat zneuzila na premazavanie prispevkov (to nehovorim o tom poslednom akoze omyle)? A je pre teba skryte forum bojovej skupiny kam si patrila. Sekcia podpory je zdielana pre vsetkych rovnako...cize dalsi blud a zavadzanie...

A tych 20 hodin spominal dracik, ak si si to pozorne precitala. Ja som jeho info iba pouzil v texte.

Za dalsie, skor som svojim prvym prispevkom napadol GoF a Lancelota ako teba. Teba som spomenul, ako mozny unik informacii, vzhladom na debatu, ktoru si viedla s Lancelotom, kde si aj tu spomenula interne informacie z predators a dokonca si si prisvojila zasluhy, ktore Ti ani trosku nepatria...

A zasa mozem iba konstatovat, ze toto forum je velmi jednostranne. Bozechran ak tu niekto pise, ze GoF niesu bohovia a ze hracka, co sa tvari ako svetica je v skutocnosti trosku (?) ina...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
GoF to ma vyhrate to je jasne :cool:
___________
Be Strong , Be Fast , Be Invisble , Be The Weapon
 

DeletedUser

Hosť
No daj dokaz... Akeze spravy si dostal o mne ty, hm...

Akoze ta odrezali od podpor, prosim ta, myslim, ze ti vzali iba prava na spravu fora, kedze si to viackrat zneuzila na premazavanie prispevkov (to nehovorim o tom poslednom akoze omyle)? A je pre teba skryte forum bojovej skupiny kam si patrila. Sekcia podpory je zdielana pre vsetkych rovnako...cize dalsi blud a zavadzanie...

A zasa mozem iba konstatovat, ze toto forum je velmi jednostranne. Bozechran ak tu niekto pise, ze GoF niesu bohovia a ze hracka, co sa tvari ako svetica je v skutocnosti trosku (?) ina...

Takze uz iba tolko: nikdy som nic umyselne nepremazavala, sama som predsa bola za to, aby sa cistilo forum od starych a neaktualnych prispevkov ale nic viac. Toto by nam mohli kludne povedat administratori... a to ze sa mi podarilo vymazat zalozku Podpory bolo fakt omylom, lebo Kajak ma prosil aby som tam pridala nejake pristupy a ja som miesto pridania dala zmazat... nasledne som poslala hromadne spravy s vysvetlenim, forum sa obnovilo, tak prosim ta andymon, ak uz nevies, co na mna vytiahnut, tak to radsej nechaj tak, ale nevyzaduj od ludi aby boli dokonali... toto bol fakt omyl, urcite nie pokus o nejaku zradu alebo co...
A to ako sa tvarim asi nikto nemoze vidiet.. to uz len poznamka na okraj. :p
 

DeletedUser1769

Hosť
Mily andymon... laskavo uz prosim nerypaj ani do Nibiru, ani do Lanciho! OK? Nepoznas ich... Ja ta nepoznam a preto napr. Ta nemozem oznacit za k*k*ta...
 

DeletedUser

Hosť
:D More Peto ta ty ne take pecky bijes :D :D A nerypte do Lanciho hej, mne sa tote dristy dlhe citat dajak nechce.. ALE LANCELOT MA PRAVDU TO JE JASNE !!! :D
 

DeletedUser1801

Hosť
:D More Peto ta ty ne take pecky bijes :D :D A nerypte do Lanciho hej, mne sa tote dristy dlhe citat dajak nechce.. ALE LANCELOT MA PRAVDU TO JE JASNE !!! :D


Preco nie, ved kto si to cita, tak si sam utvori nazor a ja mam pravo prezentovat svoj nazor, ako uznam za vhodne, pokial neporusujem pravidla a nepouzivam vulgarizmy.

Sorkan, ten prispevok patril mne, ci petern-ovi? Hm...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pre Teba Pán Sorkan, a ta správa patrila každému kto to číta ...
 

DeletedUser1801

Hosť
Pre Teba Pán Sorkan, a ta správa patrila každému kto to číta ...


To s tym panom hadam nemyslis vazne... Myslel som ci tou narazas na mna, ci na druheho petran, kedze vies, ze sa volam Peter, hm...

Nik tu nieje pan a uz vobec nie moj a Teba isto panom nazyvat nebudem...
Ja neviem, ci ten divny pristup k ludom mate vy od GoF v krvi, ci co?
 

DeletedUser

Hosť
GoFko nieje klan :D ale rodina .. :) a tak ako sa sprava jeden sprava sa aj druhy .. :D More a vidno ze nechapes srande .. vsetko beres tak vazne .. A petrov je tu viac jak si myslis :D :D

Paci sa mi tvoj "vazny" pristup k hre, ale dakedy by trebalo aj offnut a ist prevetrat hlavu .. Veci na Grepolise sa neriesia :D ked ti daco vadi tak to mas v pecku .. :D Radsej sadnem vonku na pivo jak sa tu nervovat a hadat a osocovat ludi .. :)

a neodpisuj na moju spravu .. proste ju len precitat a nekomentuj .. lebo aj tak ma nazory ostatnych nezaujimaju .. Idem dalej pisat svoj roman co som tu minule postol na forko :D :D
 

DeletedUser1801

Hosť
Daj link mozno sa to bude dat citat :) A na pive som uz dnes bol...ale dik za pozvanie :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tiež mal dneska pivko, ale dal by som ešte bo dajak mi nesadla večera .. a príbeh je tam na fóre v tom onom Fan Art :D Sorkyho poviedky :D

Napísané podľa skutočného príbehu :D :D
 

DeletedUser1801

Hosť
Ja som tiež mal dneska pivko, ale dal by som ešte bo dajak mi nesadla večera .. a príbeh je tam na fóre v tom onom Fan Art :D Sorkyho poviedky :D

Napísané podľa skutočného príbehu :D :D


Pohladam, pozriem... To pivo mozme dakedy spolu, daleko to nemame ak budes mat cestu.....

Cital som...

Vcelku sa to da :) ak ostanes pri teme pivne slavnosti...

Kedy bude pokracovanie?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No ja zemrem z vas :D
A nakoniec este vsetci skoncime pekne v Mauriho bare a budeme sa okolo 3.00 buchat po chrbtoch a spievat zo Shrecka Halleluyah :D
Sorkan, Lanci, Andymon... ja uz nemozem z tohoto... Andy, napisem ti privat, kaslime na to, a pivo nepijem.. hruskovica a fernet st. citrus je pre mna the best :D
A pekny zvysok vecera, sak normalka, sme ludze :p
 

DeletedUser1801

Hosť
Jj tuna vo fore s tym koncim... myslim, ze sa popisalo dost. Ale verit Ti neverim...hm

Len tak mimo osnovu, akurat pred 10timi minutami pri cigarete ma napadlo, ze by nebolo zle zorganizovat stretko hracov Grepu z gammy.... Ci uz pri pive, ci niecom inom... Aspon tych co su nejak geograficky blizko... v reale samozrejme, nie na mori. Celkom by to mohla byt sranda...
 

DeletedUser

Hosť
Ta ja by lem pri pive dal stretko .. a este daka palenka v pohode .. a nibiru od fernetu lem hlava boli nic vecej ..
 

DeletedUser

Hosť
neni pravda, od fernetu su pekne ocka a lahke nozicky :D
andymon... nechaj uz tak... ja budem s tebou aj tak pit :D
 
Hore