Gates of Fire vs. Minotaurus

DeletedUser

Hosť
Tak toto ti vysvetlit nedokazem ani ja, a pravdu pvoediac som o tom ani nepocul ako zeby sa u nas daco rozoberalo tymto smerom ..
 

DeletedUser

Hosť
Skočím vám do tejto debaty. Odkiaľ viete, že benediktimus bol blokovaný práve kvôli multiúčtu? Asi presne odtiaľ, odkiaľ viete, že dostal ban na 30 dní :) V zozname trestov zverejnených na fóre 30-dňový ban ani neexistuje.
Neverte všetkému, čo niektorí ľudia popíšu.

Ak má niekto nejaké otázky alebo nejasnosti s hrou, vždy radi pomôžeme pri objasnení. Takže nabudúce ak budú nejaké problémy s hradbami skúste radšej zvoliť túto cestu a vyhnete sa tak mylným úvahám o zaujatosti supportu.
 

DeletedUser

Hosť
Dobre bratmmmm :D :D Neviem ze mal 30 dnovy ban .. on to tvrdil ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1801

Hosť
Skočím vám do tejto debaty. Odkiaľ viete, že benediktimus bol blokovaný práve kvôli multiúčtu? Asi presne odtiaľ, odkiaľ viete, že dostal ban na 30 dní :) V zozname trestov zverejnených na fóre 30-dňový ban ani neexistuje.
Neverte všetkému, čo niektorí ľudia popíšu.

Ak má niekto nejaké otázky alebo nejasnosti s hrou, vždy radi pomôžeme pri objasnení. Takže nabudúce ak budú nejaké problémy s hradbami skúste radšej zvoliť túto cestu a vyhnete sa tak mylným úvahám o zaujatosti supportu.


JJ rastu pomaly, ale padaju rychlo hm... :D tie hradby samozrejme.
 

DeletedUser

Hosť
Nie si sám petern, aj ja každé ráno nájdem všetkého na 100% .
Že by to bolo kapacitou skladov???
 

DeletedUser

Hosť
Nie určite to nieje kapacitou skladou, ale je to ty´m že je to petern, on keď si povie že bude mať plné sklady tak má plné sklady, a proste rozumieš on je v GOFKU, :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Skočím vám do tejto debaty. Odkiaľ viete, že benediktimus bol blokovaný práve kvôli multiúčtu? Asi presne odtiaľ, odkiaľ viete, že dostal ban na 30 dní :) V zozname trestov zverejnených na fóre 30-dňový ban ani neexistuje.
Neverte všetkému, čo niektorí ľudia popíšu.

Ak má niekto nejaké otázky alebo nejasnosti s hrou, vždy radi pomôžeme pri objasnení. Takže nabudúce ak budú nejaké problémy s hradbami skúste radšej zvoliť túto cestu a vyhnete sa tak mylným úvahám o zaujatosti supportu.


tak ked niekto sa sám prizná:
to je náš rozhovor:
ok55 dňa 12.1.2011 o 21:23
kokos jaká fajka:)))
benediktimus dňa 12.1.2011 o 19:03
zajtra o 16:41 konci ban, zo 30 dni som skratil na 1
ok55 dňa 12.1.2011 o 17:49
no tak fajn, ja večer tu nebudem lebo mám futbal takže poom ešte večer
benediktimus dňa 12.1.2011 o 17:32
do 17.1.2011

len vyzera ze uz vecer budem mat UNBAN lebo ja som redaktor Orakula a Crony je tiez
ok55 dňa 12.1.2011 o 17:25
ok, na kolko dni ti to dali?
benediktimus dňa 12.1.2011 o 17:07
zatial vsetko riady kamarat wodne bongo
ok55 dňa 12.1.2011 o 17:04
ok
benediktimus dňa 12.1.2011 o 16:35
caw, pism mi tuto ak by neco lebo som dostal do zajtra vecera BAN za jednu prkotinu

môžeš sa vyjadrovať aj tak ma nikto nepresvedčí o opaku že hra je "skorumpovaná" ako všetko v SR
 

DeletedUser

Hosť
No mne taktiež nakecal na 30 dní, jak tuto kamarátovi Okimupäťdesiatpäťkovi :D
 

DeletedUser

Hosť
Osobne si myslím, že táto hra je jeden veľký podvod a bohužial prispievaju k tomu aj administrátory. Čo je z nášho pohladu Grepolis? hra, rivalita. Čo je z pohľadu vývojárov Grepolis? business. Tým chcem len povedať to, že vytvorené podmineky na hru su jasne v prospech zisku. Administrátori sú tu na dve veci zvýhodňovať jedných a tým pádom prinútiť tých druhých aby platili za premium. Každá škriepka hádka a podobne vyhovuje len tým čo majú z toho zisk. Ale to je jedno, je to každého vec. Keby že je všetko ako má byť tak tí administrátori ktorí hraju v prospech gate a pod. zablokujú ich jeden podruhom. Príklad na delte hráč Benediktimus dostal ban za multiúčet, zato že píše do redakcie tak ho odblokovali na druhý deň. Aká je to spravodlivosť? no hold žiadna. Išlo na mňa 200 útokov od PM54 všetko na jeden termín (nedostali ani jedno mesto) a niekoľko útokov bolo tak strašne podozrivých, že to nebudem ani komentovať. Hrám to pre zábavu a je mi jedno čo sa tu deje. Čudujem sa premiovym otrokom grepolisu:))


no dovol ake podozrive utoky
 

DeletedUser

Hosť
wottan, s tymto malokto suhlasil, to neries.
Kazdopadne bola to reakcia na sled prispevkov, ktore vyustili az do nedovery v support. A do takychto diskusii sa ja urcite zapajat nebudem, pretoze byt adminom pri tolkych svetoch a forum k tomum to chce riadne nervy a schopnost obracat sa.
Mnohi vedia obvinovat, ale malokto sivie dat klapky dole z oci.
 

DeletedUser

Hosť
tak vies ale hrame cestne :D :D :D bez podpory a dotacii od supportu a takto nas budu obvinovat za to ze v utoku posielaju bojovnikov s mecom lukostrelcov s doprovodom birem nekedy ani tie neposlu a potom sa cuduju ze nikdy neprejdu a ze maju mizerne stastie
 

DeletedUser2407

Hosť
Tak to stebou suhlasim LancelotSVK ja som hral tiez Gamu a bol som v Ally Select a ked na mna zacali utocit z Gof (nic proti vam) tak ma radsej prebrali aby mi nemuseli posielat podpory a tak dalej. Ja som sa chcel pridat k vam ale boli ste dost daleko a ja som bol v jadre Selectu. A ked sa mozem spytat tak ako to tam s nimi stoji teraz???
 

DeletedUser

Hosť
Zdravim Tulius, tak Select sa kedy si spojil s BSP plus a vytvorili BSP Select. Avsak situacia vmoriach sa zmenila natolko, ze BSP Select je momentalne spojencom GOF a prebehlo mnoho prestupov hracov medzi tymito dvomi ally. Vedu vojnu (pokial viem) proti Predators, LIONS, Slovania, NaTo a to je asi tak vsio. Je este mnoho aj mensich alliancii.
 

DeletedUser

Hosť
na strane GoF-ka stojí PM54, BSP Select, The Crusaders hm a ešte dakto???
a pokial viem tak GoF žiada od BSP Select podpory... raz jednému hráčovi (ževraj ;)) poslali birémok tolko, že sa to nezmestilo ani do simulátora :D údajne to bolo 5 ciferné číslo :)

A Nibiru, Ty si neskončila na game???
 

DeletedUser2407

Hosť
Diki Nibiru a Juraj15 ja o tom ich spojeni z BSP plus viem bol som pri tom ale dostalo ma to spojenie s GoF ved sa neznasali ale asi sa casy menia a som este pocul ze uz viacery z BSP Select to nehraju ako Tronus a Cudqo ale to neni iste a LanselotSVK preco skoncil??
 

DeletedUser

Hosť
hm no ono ja som tak +- u toho bol keď BSP S. vyhlásilo vojnu LIONS...
bol som práve v LIONS IV, ktorá sa mala stať súčasťou LIONS II, akadémie (či čo to je :)) LIONS...
lenže v deň keď sme sa mali zlúčiť tak sme dostali informáciu, že BSP S. a The Crusaders sa s GoF spojili... ďalej som to nesledoval lebo na mňa prišla horúčka :D :(

a čo som sa dozvedel od BSP S., tak spojko vzniklo z dôvodu, že s GoF dlho bojovali, no nikto nemohol tomu druhému vziať mesto... no ako myslím že blbý dôvod ale no... :D evientne majú z toho radosť :D
 

DeletedUser

Hosť
ja len nechapem tomu juhu tam su divne situacie este je tam spusta aliancii ktore ani neviem ze existuju lions lions2 aliancia55 - lions vobec netusim ake prepojenia maju medzi sebou keby mi to nekto vysvetlil navyse teraz tam vznikla aliancia ze ALFA ten juh je uplne nestabilny u nas na severe sme PM54 a UW a proti nam predators s nato+slovania :p nic komplikovane proste 2 frakcie
 

DeletedUser1249

Hosť
Diki Nibiru a Juraj15 ja o tom ich spojeni z BSP plus viem bol som pri tom ale dostalo ma to spojenie s GoF ved sa neznasali ale asi sa casy menia a som este pocul ze uz viacery z BSP Select to nehraju ako Tronus a Cudqo ale to neni iste a LancelotSVK preco skoncil??
lancelot dosiahol co chcel a tak skoncil
 

DeletedUser

Hosť
Wotan:
hm ono na juhu sa bojuje v podstate:
GoF+BSP select+The Crusaders vs. LIONS+LIONS II+dáke menšie ali

Semper fidelis tak trocha nechápem, a RENEGADES tak isto, čiže by ma vzťah medzi nimi a LIONS a GoF dosť zaujímal :D

a o ALFE tiež nič neviem no... :D ale ako tak pozerám tak ju tvoria hráči z LIONS II... no neviem no... :D
 
Hore