Gates of Fire vs. Minotaurus

DeletedUser

Hosť
viem ze renegades su proti lions renegades spravili pakt s gof aj ked chceli ich predators do paktu :-D aaa semper fields bol niekedy spojencom GoF nam vsak nikdy nevonali a momentalne ked gof rozpustilo vsetky pakty pridali sa semper fields na stranu predators a po utokoch od gof ku ktorym sme sa pridali sa semper fields rozsypali
 

DeletedUser

Hosť
zaujímave veci sa teraz dejú na Gamme :D ja v tom mám mega CHAOS :D
 

DeletedUser

Hosť
ja len nechapem tomu juhu tam su divne situacie este je tam spusta aliancii ktore ani neviem ze existuju lions lions2 aliancia55 - lions vobec netusim ake prepojenia maju medzi sebou keby mi to nekto vysvetlil navyse teraz tam vznikla aliancia ze ALFA ten juh je uplne nestabilny u nas na severe sme PM54 a UW a proti nam predators s nato+slovania :p nic komplikovane proste 2 frakcie
juh je trosku divoky :)
neprezradim tajomstvo ked poviem, ze pri spajani GoF a BSP Select sa dohodlo ze kazda strana si ponecha len jeden z povodnych paktov. GoF si vybral PM54 aj s ACAD. BSP Select sme si ponechali Crusaders.
Takto vznikol stvorlistok GoF BSP PM a Crus.

Niektori hraci LIONS II sa osamostatnili do novej aliancie ALFA. Zvysok LIONS II sa pravdepodobne premenoval na HUNTERS.

Semper bol asi zaskoceny zo zmien ktore nastali, vela ich hracov skoncilo, ked prislo na boje. Renegades sa preskupuju a uvidime ako dopadnu
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako hovoríš cudqo ;)
LIONS II sompovažovala za potrebné oddeliť, premenovala som ich sama, dokonca to neprešlo ani hlasovaním, aktívna zložka pôvodného LIONS II prešla do Alfy. Stalo sa to najma preto, ze LIONS a LIONS II boli nejednotni v politike z hladiska toho, ze nezdielali jednotne uzemie... preto ine ciele a nemoznost sa podporit ani v obrane..
oddelila som ich a mame aspon o trochu menej rozmyslania, ked riesime veci LIONSu.
O vasom stvorlistku viem, ano, nie je to tajomstvo.. a myslim, ze to bol dobry krok, ako diplomat GOFu by som k tomu urcite tiez pristupila.. minimalne by som stavala na tom, ze ako byvali nepriatelia sa celkom dobre poznate (podobne ako ked sa GOF spajalo s MInotaurus..)
Mna najma zaujima ako sa vyvinie situacia okolo Predators a Renegades, ktori sa dako nevedia upratat a vcelku ma dojimalo ako v opslednej dobe Renegades robili DONy na vsetky strany a rokovali a pritom dopredu vedeli co chcu... vojna s nimi z nasej strany pokracuje a sme spokojni :D
Dobru nocku :D
 

DeletedUser

Hosť
presne tak.
GoF a BSP Select sa dobre poznali so vzajomnych bojov, ktore trvali uz mesiace. V podstate ani nam (byvaly hrac Select) sa nedarilo preberat mesta GoFu a ani oni nam. Teda co sa aktivnych hracov tyka. Obcas sa podarili akcie na neaktivcov apod.
JJ renegades robi DoNy na vsetky smery, ja som sa nikdy netajil tym ze by som konecne privital svet kde by boli obmedzenia nielen na pocet hracov v ally ale aj medzi aliancne dohody, aby nebola politika kazdy s kazdym a ani nevies proti komu mozes.

Ako jeden z par nespokojnych som bol proti DoN. A zatial sa na mojom postoji nic nezmenilo.
 

DeletedUser

Hosť
Nuz ja som s docasnym DONom s Renegades suhlasila len skrz vyjadrenie vedenia Reneg. ze chcu rokovat o tom, akym smerom sa dalej pobrat. Oni sa vlastne snazili zaujat postoj na zlucenie GOF a BSP Select. Zrejme citili, ze tymto spojenim uz nebudu pre GOF taki zaujimavi. Naozaj neviem, co bolo vsetko za tymi DONmi.
Dodnes mi ostava zahadou, ake vztahy maju s Predators, s ktorymi myslim ako prvymi mali DON. Smerovanie lIONS je ale myslim zrejme, rozkladame sa s Renegádmi nadalej, ja somlen zvedava ako budu pokracovat vztahy GOF/Renegades nakolko si lezu do uzemia cim dalej tym viac a osobne si myslim, zebude otazkou casu, kdy to GOF aj Selectakov prestane bavit a vyhlasite im vojnu.. Dufam ze co najskor :D :D :D
Skoda, ze kavols ich tak ochranuje, este aj utoky im casuje.. su v tom asi ine ako grepolisove zaujmy :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
cize divoky juh :-D aky sme mi radi ze sme na tom severe :-D mrazivy sever kde prebiehaju krute boje medzi severanmi :-D mohly v tej verzii 2.0 spravit aby bolo odlisne prostredie ostrovov podla zemepisnej polohy :p bolo by to rozhodne zaujimave :) na juhu by boli tropicke ostrovy v strede take mierne podnebie ihlicnate lesy a na severe by boli ostrovy aj s ladovou pokryvkou :)
 

DeletedUser

Hosť
ale veď sme v Grécku...
trocha prerasenom ale v Grécku... ;)
čiže žiadna ľadová pokrývka... :)
 

DeletedUser

Hosť
Hah! Woty je snílek :)
Ale prečo nie?? Juraj má pravdu, celé je to staroveké Greécko, akurát trochu rozľahlejšie ako kedysi :D
Vravíš, my medzi palmami a vy medzi kryhami? :D Neni zlé, ja to teplúčko beriem, rozhodne viac ako zimu, my sa tu na bojovom poli potíme ako prasiatka :D
Tkaže Woty, do PM 54 neprestupim, na zimu ma nenalakas a nie, nebudem ti robit spiona v Predators :D :D :D
Mrzi ma to, viem, ze si sklamany, tolko sprav si popisal a nadarmo :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
:-D tak ano ale nieje presne definovane ze ide o grecko navyse myslim ze grecko malo svoje obchodne trasy aj na severe :-D a ako vravym rozhodne by to bolo zaujimave nemusis sa nasilu drzat fadneho pravidla grecka :p pripadne by bolo zaujimave nejake väcsie pevniny :-D a nibiru nibiru :-D nenamyslaj si ano :-D
 

DeletedUser1810

Hosť
Jój to GoF na Gamme namá konkurenciu. Síce som inde, ale no čo už :D Bol som chvíľu u vás a tá spolupráca :D Bravo hoši :D

 

DeletedUser

Hosť
Ja myslim ze tato hra s realitou vela spolocne nema, takze svet fantazie a napadov v pohode otvoreny. :D Len samozrejme treba dodrziavat hratelnost.
 

DeletedUser1810

Hosť
Wolfy, táto hra nemá s realitou spoločné vôbec nič! Možno ponúka náhľad do histórie, ako to bolo za času starovekých Grékov, ale so súčasnosťou a realitou.. - Vôbec nič!

 

DeletedUser

Hosť
no tak prave preto chcem aj ladove ostrovceky :-D pome pome a naj hned a zaraz lebo je to smutne ale je to realita ze malokedy sa utoci po pevnine stale len po mori a bolo by zaujimave jeden taky väcsi ostrov kde by sa bojovalo aj cez pevninu :p
 

DeletedUser

Hosť
no tak prave preto chcem aj ladove ostrovceky :-D pome pome a naj hned a zaraz lebo je to smutne ale je to realita ze malokedy sa utoci po pevnine stale len po mori a bolo by zaujimave jeden taky väcsi ostrov kde by sa bojovalo aj cez pevninu :p

Zaujimave to je ale technicky nemozne. Musime sa uspokojit s tym ze Grepolis zostane Grepolisom.
 

DeletedUser

Hosť
uz ich prekonal Predatory mora 54 wotan je od nich, vsakze wotan? :D a nezabudaj na nas zachvilu sa vam venujeme :D

Vy sa nam zacnete venovat ? Ja len ze budte radi ze nasi sa vam nezacali este poriadne venovat :-D


Zaujimave to je ale technicky nemozne. Musime sa uspokojit s tym ze Grepolis zostane Grepolisom.

Je to mozne ale kazda mapa by sa musela robit pracne a nie nahodnym generovanim.

Myslel som tú spoluprácu.. v PM54 som ešte nebol, tak neviem :D a nemyslel som zrovna bodovo :D

V PM54 ani nebudes mozno tvoje mesta ale ty no neviem neviem to by si musel mat viac bodikov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Vy sa nam zacnete venovat ? Ja len ze budte radi ze nasi sa vam nezacali este poriadne venovat :-D




Je to mozne ale kazda mapa by sa musela robit pracne a nie nahodnym generovanim.



V PM54 ani nebudes mozno tvoje mesta ale ty no neviem neviem to by si musel mat viac bodikov

Vy všetci z PM54 ste ďalekóó :D nemáte šancu sa predrať tam kde som ja, keď to tam stráži UW a Predátori :D iba ak by sme Vám pomohli, ale tak to je už len otázka diplomacie. Inak ne..
 
Hore