Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mala so tu česť s dobývaním na kappe a veľmi sa mi to zapáčilo = dobývanie
 

DeletedUser

Hosť
8 minút po sebe dvaja čo hlasujú za dobývanie :D ideálny medzičas na vytvorenie dvoch účtov...
 

DeletedUser

Hosť
Bleskové preberanie ? to že čakáš 24 hod. a dúfaš, že ti nikto nezničí OL ???

malo by to byť 8 hodín pri rýchlosti 3....nie 24...a pri vzbure máš 24 maximum(vyvoláš povstanie a potom musíš čakať minimálne 12 hodín aby si prebral dačo vôbec) tak že si to zrátaj v hlave čo je rýchlejšie :p
 

DeletedUser

Hosť
jedno pre...prečo dať dobytie :p

pri dobytí je útočník vs. obranca....čo pri vzbure je ally vs. ally...lebo kým sa OL dostane do mesta tak obranca popýta podpory v ally a za normálnych okolností mu tam príde toho kopec....z toho vyplýva že vzbura je lepšie rozloženie kde je viac popkároch

a dobytie je zas lepšie rozloženie pre off zameraných hráčoch...tak že off zameraný hráči čo dali možnosť vzbury si vlastne nas*ali do huby :D
 

DeletedUser

Hosť
Absolútna hovadina.. ak niesi schopný prebrať sám mesto až potom žiadať o pomoc spojko takže tu si úplne vedľa. A určite nieje dobývanie pre off-károv z toho dôvodu, že aby si prebral mesto, musíš si postaviť fúru deffky :) a dobývanie je skôr ally vs. ally, pretože žiadaš podpory do mesta, ktoré ideš preberať.
 

DeletedUser

Hosť
vidno že si popkár a rád sa skrývaš za sukňu ally a sám nevieš nič docieliť :D
/,,Pošli mi podporu, teba to nezabije, mňa to posilní a urobíš dobrý skutok." © ....toto je dôkaz o tvojej neschopnosti ...len furt niečo pýtať nato by ťa bolo :p

....som dosť schopný si prebrať mesto sám narozdiel od teba :p vidno že ma nepoznáš lolo...

dobývanie je ally vs. ally až v druhej fáze ale to už je OL v meste nakoľko jedna posiela podpory druhá posiela útoky...a opotrebovačná bitka pri vzbure kým zakotvíš OL je taká hovadina jak aj ty ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ak nevieš čo je to sranda, ľutujem ťa... a pre tvoju info niesom popkár a keď sa snažíš byť taký vtipný tak sa snaž aj ďalej ale ubezpečujem ťa, že ti to nejde. A povedzme si na rovinu, ak teda si taký "boss" - u teba len v úvodzovkách, tak to znamená, že si nikdy nepožiadal o podporu. Ja som na Iote požiadal možno 3x o podporu a to, keď na mňa útočilo okolo 10 reseťákov, podporu mi poslali 5 a prežil som to, pretože jeden si nevedel načasovať OL :D A pozri sa do zrkadla, načo by vlastne bolo teba...
 

DeletedUser4452

Hosť
jedno pre...prečo dať dobytie :p

pri dobytí je útočník vs. obranca....čo pri vzbure je ally vs. ally...lebo kým sa OL dostane do mesta tak obranca popýta podpory v ally a za normálnych okolností mu tam príde toho kopec....z toho vyplýva že vzbura je lepšie rozloženie kde je viac popkároch

a dobytie je zas lepšie rozloženie pre off zameraných hráčoch...tak že off zameraný hráči čo dali možnosť vzbury si vlastne nas*ali do huby :D

toto je najväčšia somarina akú som v živote čítal..:((
 

DeletedUser3606

Hosť
Totálna blbosť dobyvko môže byť 8 h. ale vzbura nemusí byť 24 h. pretože veľa ľudí by urobilo presne opak toho čo ty vzbura môže byť skôr-12 h. a 1min.a keď hovoríš zase presný opak pri vzbure je to skoro to isté čiže aj pri obidvoch ally vs ally akurát máš menšiu šancu prežiť pri dobyvku,stačí?
 

DeletedUser

Hosť
pri vzbure máš zas väčšiu šancu sa rozflákať jak sirota a získať z toho absolútne nič...;)

stojím si aj tak za svojim nebudem počúvať rozumy malých detí čo prd vedia :)...vzbura je o podporách...a dobytie je o tom ako aj normálny útok vystihnúť dobu kedy tu hráč nie je a kým sa zobudí tak mesto je už prebraté...

s grepom mám bohaté skúsenosti a nie len z SK a CZ serveroch...a viem o čom hovorím a čo viac pasuje off hráčom....a rozbíjanie sa o betón pred OL pri vzbure je riadne sprostá taktika...

prirovnám to k tomu či je rozumnejšie ísť hlavou proti múru ....off hráčovi sa to nevyplatí (betón v prístave v prípade vzbury)....alebo tam poslať hneď OL do mesta a odtiaľ potom z poza hradieb brániť OL pred padnutím...

je to učebnicový prípad napadnutia Tróje s pomocou trójskeho koňa :p....tak že ten čo je off hráč a chce vzburu si se*ie do huby :)...lebo skôr si vytlčie armádu jak niečo preberie :) ...logika asi nie je vaša silná stránka...a táto hra bola je a bude o logike a matematike
 

DeletedUser

Hosť
Totálna blbosť dobyvko môže byť 8 h. ale vzbura nemusí byť 24 h. pretože veľa ľudí by urobilo presne opak toho čo ty vzbura môže byť skôr-12 h. a 1min.a keď hovoríš zase presný opak pri vzbure je to skoro to isté čiže aj pri obidvoch ally vs ally akurát máš menšiu šancu prežiť pri dobyvku,stačí?

ak si si nevšimol tých 24 hodín bolo maximum...a do zátvorky som dal 2. fázy po 12 hodín :p lol...nie som žiadna lamka a nemám ani 13 rokov :)
 

DeletedUser

Hosť
A kto má 13? :) No to je jedno, písal si, že ťa skoro všade zradila vlastná ally, ale hľadal si už chybu aj v sebe namiesto nich? :)
 

DeletedUser

Hosť
A kto má 13? :) No to je jedno, písal si, že ťa skoro všade zradila vlastná ally, ale hľadal si už chybu aj v sebe namiesto nich? :)

janko čo si bije hlavo o mur pri vzbure :)....v prvom prípade preto lebo ubiko a Deštruktor(alias nagas) prešli k nepriateľovi a bol som zásadne proti tomu...a potom Deštruktor zradil ubika :p...boli sme dobrá ally ak si hral kappu a niečo ti hovorí ally Wild pigs...a druhý raz na lambde undergrounds preto lebo odo mňa ako top hráča každý niečo čakal že mu pomôžem ale ak mne trebalo pomôcť ta sa vys*ali na mňa a po objektívnej kritike že ally má byť obojsmerne výhodná nie len jedno ma vyhodili a potom začali po mne útočiť :D...tak že vo mne to chyba nebude určite :)
 

DeletedUser

Hosť
No ja na Lambde som a pokiaľ viem, dostal si ban :D Alebo si to nebol ty? Nemám dobrú pamäť... A navyše 16 nie je o moc viac ako 13...
 

DeletedUser

Hosť
Zrejme nezvládaš dobre porážku :D

ale zvládam :D len ty si namýšľaš...položil som dva top účty čo málo kto (kappa, lambda) pre pár "poctivých" hráčoch ktorý potom sa mi otočili chrbtom čo som im vždy nápomocný...ale potešila ma škodoradosť ak Deštruktor podrazil ubika :p lol...s ním nám to šlo dobre na kappe
 

DeletedUser

Hosť
Ako tak pozerám siene slávy, na Lambde ťa nevidno :D Ale pamätám si, no na vrchole rebríčka pokiaľ viem si tam nikdy nebol...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore