Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
....ak tam nie si máš smolu....to je to vystihnúť nepriateľa :p...len som zabudol na ostrove mať 2-3 mestá a si len tak huknúť s 1200 pechoty pred dobývaciu OL a ešte stihnúť nejaké tie birky tak nie je o čom...OL ide ku dnu...vidno že stratégia malým deťom nič nehovorí :cool:

Teraz zase píše, čo sa stane, ak OL vidíš, že ide k tebe na návštevu, ale predtým si spomenul prípad, keď pri tom nie si...
 

DeletedUser

Hosť
Veď ja som písal o vzbure, že tam treba spoluprácu... Čítanie s porozumením ;)

pre "super" spoluprácu som nechal ležať popolom dva top účty....tak že tak podpory sa robia dobre...ale spoločné útoky je otras..preto lepšie dobývanie...

Teraz zase píše, čo sa stane, ak OL vidíš, že ide k tebe na návštevu, ale predtým si spomenul prípad, keď pri tom nie si...

a čo je natom..píšem aby si videl že dobytie je z oboch strán lepšie...ak ide na teba OL a si tu máš šťastie...a ak posielaš OL tak v meste na ktoré ideš nie je taký betón jak pred OL pri vzbure...ešte niečo? :D
 

DeletedUser

Hosť
Nie som trapko, čo pošle do poloprázdneho mesta OLku, navyše keď tam majiteľ nie je a tak mesto získa prakticky bez boja... Radšej si nové mesto vybojujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie som trapko, čo pošle do poloprázdneho mesta OLku, navyše keď tam majiteľ nie je a tak mesto získa prakticky bez boja... Radšej si nové mesto vybojujem :)

ty si trápko čo ide hlavou proti múru alebo potrebuje celú ally aby mu vyčistili mesto aby tam doplával potom s OL do prázdneho :D dobitie je férovejší systém nakoľko sa to rozhoduje vo väčšine 1 vs. 1 a nie proti celej ally o jedno mesto ako pri vzbure

...tebe je lepšie asi ten mierový server a stavať si domčeky závratnou rýchlosťou :p
 

DeletedUser

Hosť
1 vs. 1? A na forku: Pomóóc, mám v meste OL, dajte to preč :D Nehovor, že ty nepožiadaš nikdy o pomoc...
 

DeletedUser

Hosť
1 vs. 1? A na forku: Pomóóc, mám v meste OL, dajte to preč :D Nehovor, že ty nepožiadaš nikdy o pomoc...

nie som 13 ročné decko piskľavé ako ty čo tak robí a vzbura mu vyhovuje lebo vlastnú deff nemáš a kým príde OL tak ťa ally podporí :)....trepeš tu o pomoci a sám si nevieš pomôcť a len žiadaš ale ak by teba niekto ta sa vykašleš nato....takého hráča by som nechcel mať v ally ani omylom :D
 

DeletedUser

Hosť
A zrejme nikto nechce ani teba, keď ťa vždy tak "kruto-krute" odkopli :D Pochopiteľne, keď na teba útočí 10 hráčov, nebudem sa brániť sám... A máš pravdu: Ty si 16 ročné decko ;)
 

DeletedUser

Hosť
A zrejme nikto nechce ani teba, keď ťa vždy tak "kruto-krute" odkopli :D Pochopiteľne, keď na teba útočí 10 hráčov, nebudem sa brániť sám... A máš pravdu: Ty si 16 ročné decko ;)

ale chce...len sa nevedeli zmieriť s tým že im skáčem po hlavách a se*iem im na ne lebo som skúsenejší :D...ak na teba ide 10 hráčoch napíšem v okolí na ostrove kamošom...s tým 16 rokov máš pravdu ale v tom zmysle že 16 rokov ním už nie som :D lol...človek sa na tebe dobre zabaví...
 

DeletedUser

Hosť
Napíšeš na ostrove kamošom.. to je absolútne to isté ako keby si požiadal kamošov v spolku ^^ Podľa teba je spolko na ukrývanie ? Spojko je na vzájomnú výpomoc a to by mal už vedieť každý troll ako si ty. Ale musím ti povedať že vieš človeka dobre vyprovokovať ;) Ale tu na fóre nechcem byť nezdvorilí...
 

DeletedUser3606

Hosť
Za to že niektorý máme 13 nás nemusíš hneď odsudzovať a ako si všetci domyslíme s tých tvojich komentov tak si nebol ani v top 10 ale ani v top 500 :p
 

DeletedUser

Hosť
Za to že niektorý máme 13 nás nemusíš hneď odsudzovať a ako si všetci domyslíme s tých tvojich komentov tak si nebol ani v top 10 ale ani v top 500 :p

a deti čo majú 13 by ani nemali túto hru hrať lebo im to lezie na mozog ;) ...nechceš never kukni sieň slávy v kappe kde som v priebehu 2 mesiacoch čo som ju hral z toho som bol na 1. mieste v tabuľke minimálne dva týždne v ťahu...pýtaj sa hoc aj skipiho(Mira) s ktorým som bil bandu v CHAOS-E ak máš na neho číslo na mobil alebo skype :) ...a hneď dostaneš odpoveď že naprd si ty :p

....ale nenechám sa provokovať malým školáčikom čo ešte nič nevie, vonka nechodí a radšej sedí doma za pc jak taký potkan v diere :)
 

DeletedUser

Hosť
Napíšeš na ostrove kamošom.. to je absolútne to isté ako keby si požiadal kamošov v spolku ^^ Podľa teba je spolko na ukrývanie ? Spojko je na vzájomnú výpomoc a to by mal už vedieť každý troll ako si ty. Ale musím ti povedať že vieš človeka dobre vyprovokovať ;) Ale tu na fóre nechcem byť nezdvorilí...

nikdy som sa v ally neskrýval...skús sa opýtať na lambde prečo mi podkopli nohy..nie že ja som im nepomáhal...veľkou časťou som pomáhal hráčom v ally a aj spojku...len nezniesli objektívnu kritiku že odo mňa čakali len pomoc a potom ak sa vykašlú mne pomôcť je podľa nich normálne...proste vys*anci :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore