Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3606

Hosť
Máš len silné reči ale podľa mňa by dospelí takéto slová nepoužívali lebo keby si tu nenapísal kolko rokov máš tak by som ťa tipoval tak na 10 :p
 

DeletedUser

Hosť
Máš len silné reči ale podľa mňa by dospelí takéto slová nepoužívali lebo keby si tu nenapísal kolko rokov máš tak by som ťa tipoval tak na 10 :p

musím byť decko že si robím prdel z niekoho? ...že o tom neviem :D ..aj dospelý radi povtipkujú na niekoho účet :p
 

DeletedUser

Hosť
Ja že tá sviňa mala symbolizovať teba :p :D :D Ale šak keď ju máš v profile...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Áno to vidno že si dospelý hlavne že na Lambde si nám posielal špiónov do ally :D
 

DeletedUser4034

Hosť
Nie som trapko, čo pošle do poloprázdneho mesta OLku, navyše keď tam majiteľ nie je a tak mesto získa prakticky bez boja... Radšej si nové mesto vybojujem :)
Takze ti posles OL radsej do 5000-oveho mesta kde je 2000 bir nez do 13000 mesta kde nieje nic ?
Ty fakt nemas zmysel pre strategiu
 

DeletedUser4034

Hosť
Dobyvanie je naj ...
Tam potrebujes strategiu ..... dobre nacasovanie a tak zatial co pri vzbure vyvolas povstanie pockas 12 hod a posielas OL popri HU

Nehovorim........ pri takych cennych mestach poziadas ally o pomoc a nechapem preco by malo byt zle poziadat ally o pomoc ved nato tam je
 

DeletedUser

Hosť
Dobyvanie je naj ...
Tam potrebujes strategiu ..... dobre nacasovanie a tak zatial co pri vzbure vyvolas povstanie pockas 12 hod a posielas OL popri HU

Nehovorim........ pri takych cennych mestach poziadas ally o pomoc a nechapem preco by malo byt zle poziadat ally o pomoc ved nato tam je

žiadať ally kde každý je sebecký vys*anec nie je najšťastnejšie :D ...preto mi viac sedí dobytie nakoľko nie som tak závislý pri pomoci oných pri útoku...a obranu vie poslať každý ...ale zmysluplné útočenie robí veľkej väčšine hráčov problémy a nie malé :p
 

DeletedUser

Hosť
Pri vzbure to musíš priebežne čistiť, len lama by nechala nehromadiť tak 2000 bir ;)

tak si priebežne čisti...lepšie sa vykrývajú útoky off hráčom spoza hradieb...ako keby mali ísť v vzbure proti deff hráčom ktorý sú za hradbami :p ....to dá rozum...ale niektorý ho používajú len nato aby nemali v hlave prázdno :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore