Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Celkom rýchle si to rozmyslel, napíše: čus, jsem tu nevej co se tu deje?

a o minútu neskôr: dobitie........................................... .............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser1525

Hosť
No :D a prišiel betonár ^^
btw. súhlasím s tebou :*

asi ma nepoznas, z gammy vedia aky som betonar ?? ja som iba taktik a smrtiaci utocnik, narusac divov sveta , na norskom svete uz cez pol roka nemam anu jednu birku a zo 108 miest iba asi 8 miest deff pechoty, ja som myslel ze spoluhraci podporuju, a to je umenie si splanovat utocenie na 1 minutu smer beton

co to za hlupost take dobyvanie - vycistim mesto , poslem OL a potom sam sebe posielam podpory - co to je preboha za system - chvala bohu ze som to este nikde nemusel dlhsie hrat - iba par dni na tom nemeckom na skusku

Vies to treba aj vediet hrat :)
Okrem toho dobyvanie na tomto svete bude 8-hodinove

tak si hraj taky trapny system , ja jedine povstanie a s dobrymi hracmi
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Len si robím srandu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
wirtuozZ si vytváraš ďalšie účty čo ? :confused: :eek: ako keby mp 10 nebol ani jeden z vás :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Inak len taká zaujímavá vec... Sledujem kto sa kedy registroval (v poslednej dobe je ich dosť) a všetci! úplne všetci dali hlas dobývaniu...
 

DeletedUser4034

Hosť
Tak bohuzial ..... dva dni som tu nebol lebo mam komp v oprave a hram cez tablet (ak si sledoval tak si si to vsimol)
A cez tablet to budem robit asi tazko
 

DeletedUser3606

Hosť
Pane boze to ste fakt také lamy že si zakladáte účty a hlasujete???TOTÁLNA ZÚFALOSŤ :confused:
 

DeletedUser3606

Hosť
Wow ten grep je fakt taký populárny že sa sem za deň zaregistruje 30+ členov a všetci hlasujú za dobývanie,dobrá náhoda čo?Nemam pravdu WirtuozZ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore