divy sveta

DeletedUser2768

Hosť
aly skoda sa rozculovat, mal som tu napisanu dlhu litaniu ale som to zmazal. pointa? esa mame my. :p
 

DeletedUser5359

Hosť
tu nejde o rozculovanie ale ak niekto pise verejne nezmysly tykajuce sa nas tak to nebudme citat len tak bez povsimnutia
 

DeletedUser

Hosť
O co za tu dobu budete připravenější vy, o to bude připravenější i nepřítel... takže čím si tím pomůžete? :p Ale tak, když to někomu stojí za to... za normálního stavu by si to nejraději celý svět odbyl co nejdříve... ty tři týdny, než se určí alespoň vítěz a všichni se tak mohli vrátit ke svým nevyřízeným účtům. Zdejší logika nepřestává překvapovat. :)))
 

DeletedUser2276

Hosť
Thasoss, im to nevysvetlíš, logika je pre nich cudzí pojem :)
null písala v decembri o príprave na divy, takýmto tempom sa nepripravia ani v januári :-D
 

DeletedUser

Hosť
Fajn, tak co keby sme zanechali vsetku tu melodramu a isli s pravdou von ? Vy ste si vsetci pobrali dovolenky v praci ci predplatili kapitanov, vyrobu suriek,velknazku a teraz neviete co s nadprodukciou ci co ? Poviem otvorene, ze si tu mozete mlet pusou co Vam hrdlo raci, nic to neurychly, nic to nezmeni, tak si posluzte. Pekny den.

ps: posledna odpoved,mam lepsie veci na pracu
 

DeletedUser3947

Hosť
Toľko plaču, ako malé deti :D...ale nie, nechcem nikoho uraziť, už to neriešte, nakoniec ste spravili to isté...myslím že natom nie je nič zlé...končia hráči na dôležitých ostrovoch, tak samozrejme, že divy oddialime, kým sa to nedorieši. Som si istý, že vy by ste to spravili takisto, aj keď to popriete :D
 

DeletedUser5359

Hosť
Fajn, tak co keby sme zanechali vsetku tu melodramu a isli s pravdou von ? Vy ste si vsetci pobrali dovolenky v praci ci predplatili kapitanov, vyrobu suriek,velknazku a teraz neviete co s nadprodukciou ci co ? Poviem otvorene, ze si tu mozete mlet pusou co Vam hrdlo raci, nic to neurychly, nic to nezmeni, tak si posluzte. Pekny den.

ps: posledna odpoved,mam lepsie veci na pracu

ak nevies normalne odpovedat tak naozaj sa venuj radsej tim svojim lepsim veciam :D
 

DeletedUser2768

Hosť
Toľko plaču, ako malé deti :D...ale nie, nechcem nikoho uraziť, už to neriešte, nakoniec ste spravili to isté...myslím že natom nie je nič zlé...končia hráči na dôležitých ostrovoch, tak samozrejme, že divy oddialime, kým sa to nedorieši. Som si istý, že vy by ste to spravili takisto, aj keď to popriete :D

Daj ostrovy a my Vás toho problému zbavíme! :p:D;)
To ste nevedeli dať na poriadok pred mesiacom? Lajdáci ste.
 

DeletedUser

Hosť
Nebojte sa budeme sa to snažiť predlžiť čo najviac :) máme sa až tak radi preto chcem tráviť čo najviac času s vami :)
 

DeletedUser1525

Hosť
Zacal som to na rho neskoro a som nedolezity prvok tohto sveta, poznam aj starych hercovnikov.
Co sa jedna divov sveta je to traparen kt. z tejto hry, zalozenej na utoku a obrane, robi zlatkaren na stavani nezmyslov vytvarajucich intrigy - t.j. tukance surovin a zlatkovanie kupcov a hlavne inno sa preratalo ... nie je system kt. sa neda ocurat.
Klasika hry sa uplne vytratila a aj stari hraci uz zdegenerovali novymi prvkami hry a okolo toho novych lakadiel na zlatky.
Sranda musi byt, ale obcas aj mala puska vystreli.
Ak sa chcete zabavat a skutocne hrat tuto strategicku hru, tak vyhlasujem sutaz kto prvy narusi div sveta a bez zlatiek, snad to niekoho oslovi.
PS : cital som to iba po level 2, dalej je to aj tak stale dokola to iste a zvasty.
 

DeletedUser4148

Hosť
Hundroš, veď už im pomáhame ako sa dá a nech predlžujú keď na viac nemajú. Len ma mrzí že viacerí čo by dohrali vďaka tomuto to zabalili alebo balia.

Matcho, to som sama zvedavá či nejaký pokus o narušenie bude:)
 

DeletedUser4148

Hosť
No čau Lamka, Bastet ťa ešte poslúcha? U nás strašná nuda, kartári sa stále pripravujú na divy, tak sme im už začali pomáhať. Kukni moje mestečko Príprava na divy :) ide tam do okolia asi 20 našich OLiek a dohodli sme sa že každý deň čo to budú blokovať prihodíme ďalšie. Možno ak už nebudú mať toľko prázdnych ostrovčekov okolo sa rozhodnú, že už sú pripravení:)
 

DeletedUser5239

Hosť
To som rád :D Flakaren alli ktorá si to zasluži vyhrať. Držím palce.Dufam že sa potom presunete hrať na Tau :D Kedy buud tie divi ?? Len nepovec že v lete :)
 

DeletedUser4148

Hosť
To sa musíš spýtať kartárov, už viac ako dva týždne ich blokujú tým že odišli zo spojka:) to skúšala aj cica na iote že? a nejako jej to nepomohlo:)
 

DeletedUser5181

Hosť
Karty, ste spokojnejší keď to začalo dnes, ako keby to začalo 1.6. ? :)
 
Hore