divy sveta

DeletedUser5395

Hosť
Karty hrajú veľmi fér hru však?? :confused: Koľko vás to vlastne stavia tie divy ?? 4 spojká VS jedno? Koho ešte požiadate o pomoc :p
 

DeletedUser3947

Hosť
No o pomoc požiadame všetkých, ktorí nechcú aby ste divy vyhrali vy, nemôžem zato že je ich tak veľa ;)
 

DeletedUser5395

Hosť
:p Mymolnar, pravda :) Bari.. ale už ani nemáte s kým sa spojiť >_< treba tam nové spojká nie?? To bol ten váš plán ktorý ste odkladali takmer mesiac? Spojiť sa s každým, kto príde? :)))
 

DeletedUser3947

Hosť
ja neviem, som len radový hráč ktorý rád píše za spojko, možno by som ani nemal...nevadí, rád diskutujem :)...v každom prípade prečo sa to odkladalo, to nie je otázka v mojej kompetencii :)
 

DeletedUser5181

Hosť
Každý, kto sa nás bojí nechce aby sme vyhrali - preto je vás tak veľa :) ale našťastie, aj u nepriateľov sa nájdu čestné výnimky
 

DeletedUser

Hosť
Každý kto sa Vás bojí? Ozaj si myslíš, že toto je o strachu? Však sa jedná "len" o hru. Samozrejme, že každý chce vyhrať však o tom to je a divy mali byť akýmsi vyvrcholením. A asi aj budú, čo som sa bavil s pár hráčmi tak po divoch asi ostanú už len mestá duchov. Takže, prečo sa nesnažiť o výhru? Na začiatku boli všetci na rovnakej štartovacej čiare a všetci mali rovnaké podmienky. Ako hra ukázala niektorí viac úspešne a iní menej. To, či sa niekto rozhodol divy oddialiť vôbec nie je vaša vec. Pravidlá to dovoľovali a tak sme sa podľa toho aj všetci zariadili (nemyslím len Karty, ale aj ostatné aliancie). To, či sa aliancie spoja alebo nie? To ako ozaj sa chcete niektorí starať aj do takýchto vecí?! Aj keby stavá tisíc ľudí proti desiatim (statočným), tak čo koho do toho?

Vás môže tešiť, že aj proti početnej väčšine máte navrh. Ako sa ukazuje nie vždy je kvantita dôležitejšia ako kvalita. :) Šikovní ste, to sa musí nechať. No ešte stále nie je koniec a víťaz bude ten, čo vytrvá až do konca. Na víťaztvo je potreba 7 divov, takže všetko je otvorené. Veľa šťastia ľudkovia :) Nedalo mi ako sa navážate do bariho zato, že si chce s vami trošku pokecať :D
 

DeletedUser5181

Hosť
Burton súhlas, akurát k tomu "každý chce vyhrať" - keby chcel každý vyhrať tak k vám neprestupujú niektorí neprajníci z Renegades ale stavajú si vlastné divy (niektorí čestnejší od nich aj stavajú vlastné)
... a to predĺženie sa týka aj nás, aj iných spojok, ktoré stavajú divy - nie ste tu sami :(
 

DeletedUser4148

Hosť
Podobne ako burtonovi ani mne to nedá a dám pár reakcií:)
Čo je čestné a fér? Na toto je ťažká odpoveď. Určite bolo aj nečestné aj nefér ako hral Hraško s automatom a ako to celé ukončil, ODDIALENIE DIVOV - nebolo to nič zakázané - pre niektorých to bolo pozitívne/aspoň si to teda mysleli/ a pre iných naopak. Je škoda, že vďaka tomu skončilo pár ľudí:(
Spojenie sa spojek na stavbu? Flákači aj my sme mali ponuky na pomoc, boli od hráčov aj od spojek, boli od tých s ktorými nás niečo spájalo aj od tých proti ktorým sme hrali. My sme si vybrali, že dohráme ako sme hrali. Nik nemá dôvod vyčítať kartám, že sa spojili, či im to bude stačiť alebo nie ešte ukáže čas.
Zoberte si že sa odsudzujú aj špióni, ale ukážte mi vojnu alebo real štát kde nie sú....jednotlivec s tým nemusí súhlasiť, či to využije alebo nie je už na ňom ale určite by nemal nik obviňovať iného že je nečestný alebo nefér, to je vec svedomia každého.
Musím povedať že rhó je napriek všetkému jeden z "najčistejších" svetov. Kto zažil napr. iotu bude len súhlasiť.
Hrali sme fajn, súperi boli v pohode. Pre mňa nech už divy dopadnú akokoľvek tento svet splnil všetko prečo som ho začala hrať: dobrá partia, dobrá hra a ten úspech čo sa nám podaril je už len bonus a ak sa podarí aj postaviť nejaký div tak to už bude čerešnička na torte:)
a tiež som rada, že až na pár maličkostí si môžeme aj s červenými popísať v pohode, niekedy pobavia alebo vytočia oni nás inokedy naopak ale svet mal celkom fajn úroveň

Tak to určite nepokazme na konci, dosurkujme sa a dozrýchľujme sa do zdivenia:)

PS: určite som inak vnímala niektoré veci na game, kde som defacto začínala a tie isté veci vidím teraz úplne inak, berte preto "veteráni" ohľad aj na hráčov, čo divy ešte nezažili:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5395

Hosť
:p Nik sa do neho nenaváža, pokecali sme :-D Máš pravdu burton kvalita je dôležitejšia a vy staviate naplno len 4 divy vlastne už teraz len 2 a my musíme stále ťahať všetkých 7 :) Tak uvidíme kto tú našu "prestrelku" vyhrá >_<
 

DeletedUser4148

Hosť
Flákači gratulka ku kolosu, chcem takto poďakovať aj tým čo už nehrajú, ale pomohli nám dostať sa tam kde sme. :)
 

DeletedUser4148

Hosť
A inak Bari prečo si ako bojovnik ten HU na nás neorganizoval ty? Null je odvtedy u nás pasovaná na kráľovnú čarodejníc, toľko negatívnych kuziel ako ona nedal nik, ale útokov asi 5-6:)
 

DeletedUser3947

Hosť
niečo som skúšal aj ja, nevyšlo...musíte nám to asi ukázať :))
 

DeletedUser4148

Hosť
Bari ako Vám máme niečo ukázať, keď hromadne tvrdíte, že to nevieme?

Flákači, gratulka ku krypte:cool:
 

DeletedUser5181

Hosť
Ja som si vždy myslel, že to nie je Krypta kráľa Mausola II. ale nejaké mauzóleum
lol.gif
 
Hore