divy sveta

DeletedUser3947

Hosť
keby ste niečo ukázali, tak by to nikto netvrdil :D...tak ako teraz uznávam, že stavbári ste dobrí :D
 

DeletedUser5181

Hosť
načo si budeme míňať offku na spojku, ktoré zrejme nepostaví žiaden div ? :)
oprava - štvorspojku :)
 

DeletedUser3947

Hosť
ale no, ak my sme štvorspojko, potom vy ste trojspojko (blbý názov, zle sa to hovorí)...a okrem toho v Mad Cards už nie je aktívny hráč, takže je to 3:3 :D...veď si ju nemusíte mínať, nikto vás nenúti, no potom ostáva čo povedala lienka :D
 

DeletedUser4148

Hosť
:) Bari a načo ti mám protirečiť? S Tebou resp. proti tebe sme hrali hlavne tak, že sme našim "kecalkom" posielali podpory, keď si ich rozbíjal lebo neboli celé dni v hre. Toľko miest čo sme ubránili aj na slepo v 54ke bol už ďalší div sveta:)
45ka bolo herne veľmi fajn more, svet trval príliš krátko aby sme to vedeli povedať aj o 54ke
A Danko, prestaňte riešiť kto s kým a ako stavia divy. Každý využíva čo chce a ako chce. Výsledky sa ešte len ukážu:)
 

DeletedUser5366

Hosť
kto postavil aspoň jeden div ? a koľko máte flakaren vy ?
 

DeletedUser5181

Hosť
1 Légia flákačov 42670556
Feidiova socha boha Dia v Olympii 8
Krypta kráľa Mausola II. v Halikarnase 10
Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone 8
Rodský kolos 10
Pyramídy v Gíze, Egypt 9
Chrám Artemis v Efeze 9
Alexandrijský maják na ostrove Faros 9
2 Wild Cards 37033781
Rodský kolos 9
Pyramídy v Gíze, Egypt 9
Chrám Artemis v Efeze 8
Feidiova socha boha Dia v Olympii 5
Alexandrijský maják na ostrove Faros 6
Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone 6
Krypta kráľa Mausola II. v Halikarnase 9
3 ...RUTHLESS LEGION... 31509391
Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone 1
Feidiova socha boha Dia v Olympii 9
Alexandrijský maják na ostrove Faros 9
Krypta kráľa Mausola II. v Halikarnase 6
Rodský kolos 5
Pyramídy v Gíze, Egypt 2
4 Conquest B 56 23854567
Chrám Artemis v Efeze 5
Feidiova socha boha Dia v Olympii 9
Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone 9
5 Renegades 24647650
Alexandrijský maják na ostrove Faros 5
Feidiova socha boha Dia v Olympii 3
6 Umbrella 11403080
Alexandrijský maják na ostrove Faros 3
7 Bad Company 1211186
Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone 1
8 Faktorials 628753
Pyramídy v Gíze, Egypt 1
9 CREDIT CARDS 106535
Pyramídy v Gíze, Egypt 1
 

DeletedUser5366

Hosť
a sedi niekto flakarni na divé ? teda prerušuje ? lebo ak nie tak to majú vyhrane
 

DeletedUser1525

Hosť
Gratulujem flakaci, ste sikovni a zaroven aj fanatici ... lahsie sa stavia ked mate viac hracov aktivnych s vela mestami a pozapinanych kupcov a velknazky, ale to ma kazdy moznost vyuzit a hlavne kazdy sa mal zvolit ciele ktore realne je schopny dosiahnut.
Mate tie divy vsetky pokope a skutocne klobuk dole hlavne nad organizaciou lebo to striedat a organizovat co zrovna je lepsie do divov pri sebe a aj podla situacie menit rozhodnutia da zabrat. Prajem kto si to zasluzi vitazstvo za aktivitu.
Kartaci ste trochu sklamali, vsak potencial miest mate, ale asi ste si zle nastavili taktiku a neskoro zareagovali zmenami, akosi dlho nevidim u Vas rast divov, snad ste nehodili uterak do ringu a pride nejake prekvapenie aspon v podobe pyramidy.
Tak stacilo kecov a prijemnu hru fanatikom, obcasne tukance hernym flakacom a prijemne prazdniny a dovolenky.
 

DeletedUser5395

Hosť
Trolerko.. nesedí nám nik na dive.. to by musel byť nejaký hacker :) matcho ďakujeme ti.
Dnes sa dúfam ukáže víťaz sveta Rhó, čo vy nato Karťáci??? :confused:
 

DeletedUser4148

Hosť
Ďakujeme.
Matcho určite nie sme fanatici, ale ukázalo sa čo robí fajn kolektív. Hrali sme spoločne a tí čo sme to dotiahli do dnešného dňa sme sa nevybodli a nečakali sme že tie surky pošle niekto iný a ja nemusím.
Tak ešte raz gratulka víťazom sveta, myslím že je to úplne zaslúžené. Ďakujem za super spoluprácu všetkým zúčastneným a nedá mi to opäť spomenúť aj tých čo už dnes nehrajú ale pomohli vytvoriť to územie a základ celého úspechu.
A uznanie patrí aj viacerým protihráčom - dali ste občas dobre zabrať a vďaka za spoločnú zábavu. Snáď sa ešte nejaká akcia na rhó spíska, zaslúžia si ju všetci hráči, čo teraz 3 týždne museli dať hru bokom. Dorazme tie 3 divy a urobme rozlúčkovú party:)
Norko ideš do toho?
 

DeletedUser1525

Hosť
Fanatici :) tak este dostavajte chram a nasi si dorobia tie dalsie dva, potom sa moze dalej hrat ;)
 

DeletedUser2768

Hosť
:D Matcho ty si exot, skoda ze si nenakukol skor mohol si byt dobrym prinosom pre flakaren. :D
Chram je o chvilku ready, uz betonujete tie dva? :D:D:D
 

DeletedUser1525

Hosť
Vsak tato hra je o utoceni, obrane, taktizovani a strategii. Nechcem predbiehat, ale kazdy mal stavat na co sa citi a nas ciel bol 1 div ... pri stasti asi budu dva. Na otazku ci betonujeme tie dva je protiotazka a vy betonujete tych 5 ? uvidime co bude do konca roka :D:D:D
 

DeletedUser4148

Hosť
Matcho tie naše 4 resp. sa už dá povedať 5 je postavených na chabých základoch:) U nás niekto povie ide sa na pivo, alebo mám domácu a pol spojka hneď nie je:D

My sme svoj cieľ podobne ako aj vy splnili, prekročili. Sme spokojní - teda aspoň dúfam. A dokonca roka bude snáď zas chvíľu pokojný život:D

Janko už vieš kde spamujem?:)
 

DeletedUser2768

Hosť
ved toto, ked my sme uz taka banda alkoholikov ;( skoda ze na protialkoholickom musis odovzdat aj mobil, skratka vsetko, inak neviem neviem ci by sme nevalcovali svet za svetom :D
 

DeletedUser1525

Hosť
Neviem kde spamujes ...
Ja som tu chvilku, vela toho neuhram ,,, trosku som urobil rozruch nasim, trochu aj nabudil, ale je to vsetko na hracoch co tu hrate cez rok, pre mna je to len chvilkova zabavka.
 

DeletedUser5239

Hosť
Gratulujem celej Flakarni .. Zaslužili ste si to vyhrať .... Nemali ste tam konkurencie , na začiatku sevta ano ale potom to bolo pdo vašou nadvladou .. Aj sa chystate na neaky svet či ?
 
Hore