divy sveta

DeletedUser3508

Hosť
mám malú otázočku: kedy je predpoklad začatia divov na Rhó? Ak je teraz stav bodov 212.73 mil. / 224 mil.? Resp. skracuje sa celkový počet bodov potrebný na dosiahnutie veku divov sveta ??
 

DeletedUser

Hosť
Choď do Divy sveta v Spojenectvo a tam uvidíš takýto text: (ten je zároveň odpoveďou)
Vek divov sveta ešte nenastal.

Dosiahnutie veku divov sveta závisí od celkového skóre 50 najlepších spojenectiev. Požadované skóre sa každý mesiac znižuje, takže aj svety s menšími spojenectvami budú môcť dosiahnuť vek divov sveta.

Body potrebné na dosiahnutie veku divov sveta
212.79 mil. / 224 mil.
Odhadovaný čas do dosiahnutia veku divov sveta: ~1 mesiacov
 

DeletedUser3508

Hosť
dík :) to som si prečítala :) nevšimol si si o koľko sa to mesačne znižuje?
 

DeletedUser4148

Hosť
mám malú otázočku: kedy je predpoklad začatia divov na Rhó? Ak je teraz stav bodov 212.73 mil. / 224 mil.? Resp. skracuje sa celkový počet bodov potrebný na dosiahnutie veku divov sveta ??

Divy začnú 2.6 alebo niekedy koncom leta:)
 

DeletedUser4148

Hosť
:) mám full dovolenku a ešte mi cez leto nabieha nová, to sú tri mesiace že?
No Janko vidím to tiež tak, ale ak dáme cez leto nejaké stretko tak by sme mohli aj grep zapnúť:d
 

DeletedUser5181

Hosť
Tento Váš krok je maximálne trápny, kazte leto sebe aj svojim spoluhráčom... myslím, že nikomu normálnemu sa nechce sedieť a posielať suroviny na div v lete :) ale ako ste chceli - miesto júna a júla to bude september a október :rolleyes:
 

DeletedUser3947

Hosť
Jo, aj mne sa koniec leta páči :)...par miest ešte do vtedy vezmem :)
 

DeletedUser

Hosť
O maximalnej trapnosti mozete prednasat, ze ? :) ked HSky na Rhó nepomohli,tak skusate forum ? :) no... vela stastia a krasne leto :)
 

DeletedUser4148

Hosť
zefyros máš pravdu, skúšame, dúfali sme že ste hráči a máte aj rozum, žial na 90% prišli ako odpoveď urážky a výsmech, pripadne dezinformácie
Flákači prišli na rho zahrať si a zabaviť sa, svoju misiu splnili, prežili sme super chvíle počas obdobia, kedy bol na hru čas, opäť dostáva viac prednosť reálny život a ideme si užiť leto.

Toto bol jediný dôvod prečo sme chceli nech tie divy už nabehnú a my môžeme ísť mimo net.
Vy ste chceli rozhodnúť za celý svet, tak sa bavte a budujte, na jeseň možno bude mať kto stavať, krásne leto aj vám
 

DeletedUser3947

Hosť
Mám otázku, ako dlho trvá stavba divov? Ja som ich ešte nestaval :)
 

DeletedUser

Hosť
Spravili sme, co sme potrebovali spravit. To je jediny zakon tejto hry - robis, co musis aj ked to nemusi byt uplne po chuti... Zivot nie je vzdy fer a nie vzdy je to najvacsia snaha co pride ocenenia. Zvykni si,alebo chod od toho su jedine moznosti co mas ako hrac. Ze vam nejdeme na ruku a nezacneme Divy nepripraveni co by viedlo k vasmu hladkemu vitazstvu je pre vas asi sok ... ale hold... to sa stava,ked zabudate, ze svet sa nekruti len okolo vas a ze akakolvek kalkulacia je vzdy len kalkulacia a ze zvysok sveta nema dovod vam cokolvek ulahcovat.
Co sa Divov tyka... Ste vacsi, hrate dlhsie, ale my sme si tiez kadecim preskakali, kym sme sa sa sem dostali. Nevidim dovod citit akukolvek moralnu nedostatocnost na nasej strane. Pokojne sme k vam mohli prepasovat nasho cloveka,co by vam zablokoval Divy, ci ine svinstva co sme videli na inych svetoch... proti tomu je pozdrzanie Divov uplne na smiech.
Vy mozno dovolenku mate, ale kopec vasich spoluhracov ju nema... Vy mozno ste ochotni cakat, ale kopec vasich spoluhracov neni... ak si myslite, ze oplatit nam rovnakou mincou sposobi rovnake skody na oboch stranach je to vasa vec.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4148

Hosť
:) škoda na toto slov, ste presvedčení že konáte správne, neberieme Vám to, pravidla to umožňujú a načo sa rozčuľovať:D
 

DeletedUser5181

Hosť
svet sa točí len okolo nás ?? ja to vidím tak, že sa vám môžeme/nemusíme prispôsobiť.... prečo by ste mali VY určiť dátum začatia divov ? prečo nechcete aby začali tak ako začať mali bez zbytočných predlžovaní ?
 

DeletedUser

Hosť
Z velmi jednoducheho dovodu. Zaciatok teraz nam nevyhovuje a zacinali by sme zavod s velkym handicapom. Takze ziadne zbytocne predlzenie,ale nutne.
 

DeletedUser5359

Hosť
... Ze vam nejdeme na ruku a nezacneme Divy nepripraveni co by viedlo k vasmu hladkemu vitazstvu je pre vas asi sok ... ale hold... to sa stava,ked zabudate, ze svet sa nekruti len okolo vas a ze akakolvek kalkulacia je vzdy len kalkulacia a ze zvysok sveta nema dovod vam cokolvek ulahcovat....
uvedomujes si kopu nezmyslov ktore si napisal?
akym sokom je pre nas to ze nevyhrame lahko lebo vy ste nepripraveny?...ako mame my poznat pripravenost ktorejkolvek aliancie...kazda jedna aliancia vedela odhadnut cas divov a podla toho sa pripravit...kazda jedna na to mala rovnake podmienky

a uplny nezmysel !!! kde vidis nasu kalkulaciu ??? ved svet rastol pricinenim kazdeho jedneho hraca tohto sveta a jednoducho dospel do stadia divov
kde sme sa kedykolvek tvarili ze svet sa kruti len okolo nas ?...to co sme dosiahli slusnosnou ferovou kolektivnou hrou vam akosi proste prekaza....tak tu nezmyselnu kalkulaciu robite vy namiesto toho aby ste normalne celili vyzve ktora nastala
 
Hore