Diskuze o světě

DeletedUser5900

Hosť
ano? a ktori su pre teba odtial kvalitni? no daj, ked hen to su pre teba dobri hraci tak o grepolise nevies ani prd :D
 

DeletedUser5952

Hosť
No dobre prestrelil som to, sú tam až traja :D beju, Ivan aj cézar tt :D
 

DeletedUser5900

Hosť
ja povazujem na tom svete najlepsich hracov urcite Bsk Nymtz a Veteran2003 ostatni maju bud nove meno, patria len do lepsieho priemeru, alebo nehraju aktivne, a este by som vyzdvihol Billy 2 on je v celku dobri a ani Trolerko nehra zle

trochu dost z 10tich na troch nie? :D

+tiez ten beju je v pohode, a urcite este by sa tam naslo par hracov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5952

Hosť
Ja som nehovoril že ti traja sú najlepsi, ale svoje kvality podľa toho čo som mal možnosť vidieť majú :) a k tomu trolerkovi toho som nevidel dlhšie ako mesiac-dva sa zohriať na väčšine svetov
 

DeletedUser5900

Hosť
a kvoli tomu neni dobry? nehovorim ze trolerko je niaka elita,ale hra urcite dobre. poznam XY hracov ktori su dobri ale nemaju cas alebo chut alebo ani jedno a vydrzia len chvilku
 

DeletedUser5952

Hosť
Nehovorím či je alebo nie je dobrý, nehral som s ním len vravím že som ho nevidel nikde dlhodobo hrať
 

DeletedUser5900

Hosť
no nic uvidime sa na novom svete a ukazes sa ako hras, ale neocakavam od teba nic extra
 

DeletedUser5952

Hosť
Ak pôjdeš na nový svet zo vzburou tak tam ma uvidis ako hrám na 100%, tuto idem len zabiť čas aby som sa nenudil kým ho neotvoria :D
 

DeletedUser5900

Hosť
sak aj ja idem na vzburu na 100%

dobyvanie neni pre mna take dobre lebo tam musis strasne dobre casovat a ked hras proti niekomu kto dobre casuje tak je to neprijemne a tazko sa hra aj ked vas je vela...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5952

Hosť
No ani ja nemám moc rad to dobývanie, hlavne keď je nb taký blby ako tu.. no a rad by som ešte vedel aké máš meno v hre :D
 

DeletedUser5900

Hosť
to ti nepoviem urcite :D este sa mi budes smiat :D a ja som si vsimol hram uz vyse jeden a pol roka a mna by ale zaujimalo ako sa to da tak presne načasovat ako napr. už hore spominany Bsk Nymtz na gythium ma dobyl, išli na mna 4utoky zo 4miest 3mali dopad v tu istu sekundu a ešte jeden utok tam bola olka a ten mal dopad sekundu po tychto utokoch, a hned v priebehu dalsich 1-2 sekund išli podpory z jeho 4 miest mne to vzdy utecie aj o 5 sekund... neda sa aby mal nainstalovany niaky program alebo nieco? lebo takto sa casovat podla mna neda aj ked v tom nejsom dobry...
 

DeletedUser5952

Hosť
Tak ako budem vedieť že mám tu česť bojovať s tebou keď nebudem vedieť že si to ty :( viacerí tak dobre časuju, napríkad aj solzekin a toho stále niekto nahlasuje ale stále mu nič nenašli :D
 

DeletedUser5900

Hosť
ano s nim som hral omegu :D nastastie nie proti nemu :D jeden od nas zo spojka mi poslal sceen ako nanho islo tusim 7 alebo kolko utokov od solzekina v tu istu sekundu :D hned na to aj podpory :D som kukal jak sprosty :D ja som ho tiez vtedy nahlasil ale nic mu nenasli a vraj seci su kontrolovany neustale systemom..
 

DeletedUser5952

Hosť
Omegu vravíš :D tam som hral aj ja, povedz v ktorej aliancii si bol? :D
 

DeletedUser5900

Hosť
s vaxom, salenym neviem ale uz ako sa ta aliancia volala alebo bolo tam dost dobrych hracov
 

DeletedUser5952

Hosť
Lamky, neuveríš ale chvíľu som tam bol aj ja :D keď sa rozpadli a všetci podávali reset isiel som do Nočnej Hliadky
 

DeletedUser5900

Hosť
ano tam bol Wirtuooz neho si pamatam :D

nejsi ty wirtuooz? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Omega bol trápny svet.. aj dost v blbej aliancii som bol ktorá chcela len pakty a ja som potok uz nemal co preberať.. a lentilka ver či nie ale na svete sú silný hrací len si s nimi neprišla do kontaktu a ak tu tak veľmi chceš vedieť meno prečo nenapíšeš ty ? A aj aliancie, kde neni 50 členov od začiatku sveta.
 
Hore