Diskuze o světě

DeletedUser5952

Hosť
Som kto som, znovu idem pod novým nickom :D daj mi svetovú stranu nech sa môžem s vami zahrať :D
 

DeletedUser5900

Hosť
tak naco komentujes nase kvality ked o nich nic nevies? aa ano vidim 197 bodove mesto a ide tu mne davat rady ze som slaby pritom by som vyskolil ja teba
 

DeletedUser5952

Hosť
Ale prosím ta, už len z toho čo tu vidím tak viem posúdiť, že to neviete poriadne hrať :D no a čakám na tu svetovú stranu, zahrám si tu aspoň kým nebude nová vzbura
 

DeletedUser5900

Hosť
a este by ma zaujimalo ako by si ty hral proti nemu, dostal by si ešte vačšiu nalož ako my, mi možeš verit

a čo ty možeš s nami hrať? mame najvačši priemer bodov zo vsetkych spojenectiev a iba o 15 000 bodov menej od prveho spojenectva
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5952

Hosť
Už som ho videl hrať a rozhodne ani on, ani nikto iný nie je neporaziteľný :) majte si priemery aké chcete, len mi povedz stranu a prídem sa tam trochu zabaviť
 

DeletedUser5900

Hosť
šak to je jasne že nikto neni neporazitelny ale zrovna ty by si ho určite na dobyjani neporazil, a more 44 severozapad
 

DeletedUser5952

Hosť
Na dobývani možno nie, na vzbure myslím že áno ;) dobre zajtra sa tam hodím :D ešte si ma nevidel hrať
 

DeletedUser5900

Hosť
jžš takychto s prepacenim tupcou som videl uz vela co si mysleli o sebe a pritom v skutocnosti mali najviac 30k bodov :D a oprav ma ak sa mylim, povedz mi tvoj predošly učet ktory na 90% nikdo z tejto komunity nepozna :D :D :D
 

DeletedUser5952

Hosť
Že 30k bodov :D svoje staré nicky nespomínam, som rad keď ma hráči (ako napríklad ty) podceňujú :D v žiadnom prípade niesom nejaký veľký pán hráč, ale odohrateho mám toho pomerne dosť :)
 

DeletedUser5900

Hosť
zalezi ze na akej urovni toho mas odohraneho dost :D grepolis vyhravaju v podstate ti ktori tam najdlhsie vydrzia :D a to som uz pred 20minutami usudil ze nie si velky hrac, to bolo jasne, keby si bol tak by si si nerobil novy ucet logicky ale hral by si na ucte kde mas uz vytvorene niake meno
 

DeletedUser5952

Hosť
Mohol by som hrať aj pod starými nickmi, no mna baví viac hrať to keď si myslia všetci že som nejaký začiatočník, ako keď by som prišiel na nejakom väčšom známejšom účte a všetci by už vedeli ako hrám :D
 

DeletedUser5952

Hosť
Tak taký Aschelon alebo dovah by možno vedeli rozprávať :D no a pozerám že ty máš iný nick na fóre ako na hre ;)
 

DeletedUser5952

Hosť
No tak daj ten nick pod ktorým hráš tu na Ithake :D som strašne zvedavý
 

DeletedUser5900

Hosť
zbytocne nebudem tebe nic dokazovat ale si lama to som si isty
 

DeletedUser5952

Hosť
Ja len chcem vedieť meno, aby keď na mna pôjde od teba útok, tak aby som vedel že na mna ide taký top hráč :D :D
 

DeletedUser5900

Hosť
ale prosim ta, vsak si ani nevsimnem ze hras, to bude take tempo ze 2k bodu za tyzden a potom ta dobyju
 

DeletedUser5952

Hosť
:D :D keď sa tak pozerám na tu vašu alianciu tak ako nič moc musím povedať, 59 hráčov a z toho kvalitní sú možno tak traja :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore