Diskuze o světě

DeletedUser5900

Hosť
@Bsk Nymtz za to že si ma raz dobyl tu nemusis struhat machra, bol som vtedy najlepsi v nasom spojku proti ktoremu si hral
 

DeletedUser5366

Hosť
Tipujem ze si jeden zo zakladateľov možno ani to nie z tých 35 clenovych spojok(aliancii) ktorý hrajú na kvantitu
 

DeletedUser5947

Hosť
:D noobkovia ste ... je to fajn svet taky oddychovy :) aj tak podla mna je to matketingovy tah aby ludia vrazali zlatky do vystavby :D nie kazdy ma cas cakat :D nuz zatial nik nezlati
 

DeletedUser5366

Hosť
Vies co mi príde ako “noobko”? Aliancia po 2 dni od spustenia serveru kde je 44 ľudí :D
Ale každý má iné gusto no, niekto ide na kvalitu niekto na kvantitu.
 

DeletedUser5947

Hosť
Ja som len hrač :D vobec sa nestaram o chod spojka :D ked mas blbe poznamky tak ich smeruj na tu zodpovednu osobu ,kt. sa o to stara :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Aha lenže vieš ze spojko a jeho kvalitu tvoria hráči ako celok nie ako jednotlivci
 

DeletedUser5947

Hosť
Ved ja rad pomozem ale myslim nabor .... i tie spamy ... to mi vadi a uz vela krat som aj upozornil nase velenie ale to tak chodi v kazdom spojku
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Body niesu všetko .. k čomu ti je 1650bodov alebo kolko máš , keď máš prázdne mesto ?
Možno si chystajú offky na teba co ty vies :)
 

DeletedUser5950

Hosť
zdravim vsetkych, som novy na sk grepolise, vedel by mi niekto zo skusenejsich a aktivnych par dobrych hracov povedat zo sveta Ithaka? je to tazke urcit len podla bodov...za kazdu odpoved budem vdacny
 

DeletedUser5366

Hosť
Ak si nový tak to je len dobre pre teba ísť na tento svet :) tu niesu až tak známy hráči aj keď ich tu zopár je no viac tu vidím začiatočníkov :)
 
Hore