Diskuze o světě

DeletedUser5599

Hosť
Za 7 let hraní po xyz serverch, z toho valnou část na top úrovni, si dovoluji říct, že mě to už nebaví. :p Taky mám své práce dost + mám rozdělané 2 osobní projekty + bych rád pokračoval v modernizaci wiki (u které by se mi hodila pomoc od někoho min. na pořizování screenshotů). :)
 

DeletedUser5935

Hosť
Za 7 let hraní po xyz serverch, z toho valnou část na top úrovni, si dovoluji říct, že mě to už nebaví. :p Taky mám své práce dost + mám rozdělané 2 osobní projekty + bych rád pokračoval v modernizaci wiki (u které by se mi hodila pomoc od někoho min. na pořizování screenshotů). :)

mna to bavi stale, v podstete u nas to hraco sa tyka wiki radsej chodim na cesky ako na slovensky, nakolko cesky je lepsie spracovany, najme pre novych hracov je cesky wiki lepsi, mam na mysli hlavne ohladom jednotiek popisane, sice na novsie myticke jednotky napr na vtak noah neni popis ale inak je to fajne

mam na mysli hlavne popis co sa tyka na co je dobra vybrana jednotka hlavne co sa tyka obrany a utoku proti akym jednotkam, urcite vies ze vela novych hracov ma problem urcit na co je dobra aka jednotka, kolkokrat som napr ziadal o podpory pred mantikory a hraci mi poslu vozy do mesta, potom im musim vysvetlovat ze vozy su velmi slabe proti mantikoram, preto vecsinou ked robim novu ally pripadne mam v ally nejakych novych hracov tak pre ulahcenie kopirujem cesku wikipediu hlavne co sa tyka jednotiek a posielam to hs spoluhracom aby vedeli co je na co dobre a vyvarovali sa chyb
 

DeletedUser5599

Hosť
No, jelikož byl vývoj CZ a SK wiki jistou dobu totožný, najdeš tam kolikrát to samé, akorát česky. Je fakt, že v těch jednotkách ale pokulháváme... je ale otázkou, jak dlouho? Věříme, že se nám podaří dosáhnout toho, aby Slováci měli důvěru i ve svou wiki a nebyli "nuceni" pátrat po informacích u Čechů. Ale jak říkám, dost nás bude limitovat hlavně vizuální podpora v podobě screenshotů, které se špatně shánějí, takže bych v tomto směru vítal pomoc i z hráčské komunity. Můžu třeba sem pak postovat, co potřebujeme...
 

DeletedUser5935

Hosť
ok poslal som tam par postrehov snad spravite upravy, aspon nebudem musiet vysvetlovat novym hracom preco hodnoty jednotiek / napr utocna hodnota jazdcov / na wikipedi nesedi s hodnotami na grepolis hre,
 

DeletedUser5935

Hosť
ludia pozor na havana2, hra neviem naco 10 svetov a este sa tym chvali, spojku vobec nepomahal tak sme ho dali na rozober a hned pisal akatsuky aby mu prebrali mesto pri nasej zakladni, samozrejme ze akatsuky prebrali s radostou , no co uz uvidime co bude za par mesiacov kto bude tu na heraku ako aktivny, tak ci tak si tymto hrac havana2 velmi pokazil reputaciu, nieco podobne spravil aj na psi, takze ak budete hrat na dalsich svetoch s nim davajte si nan bacha
 

DeletedUser5944

Hosť
Vedel som ze to sem napises.. ked' dobre viem, tak si ani neskusil s nim vyriesit' problematiku aktivity.. Je to len vasa chyba, mohli ste sa dajak dohodnut' resp. najst' dajaky "bod rovnovahy", s ktorym by kazdy z vas suhlasil ale tebe bolo to jedno..

P.S. Bavi ma to tu citat', ako neznasate Itachiho, hovorite ze sme zlatkari (aj ked nie sme), aki sme zli a podobne veci. Lenze hraci odchadzaju od Vas, robia take hluposti ako napri. Prefirer prave Vasi hraci a to v mojich ociach znamena len to, ze chyba je vo vedeni..
Vzdy je lahsie obvinit' dakoho ineho ako sameho seba.
Sranda no :)
 

DeletedUser5935

Hosť
prave ze sme skusili s nim riesit, uz predtym bol na rozober ze nepomaha a dostal sancu, a nic z toho, na psi spravil nieco podobne, povedal som ti nieco abo ta osocil nie len som pisal ze ste vyuzili sancu je to hra, je to mozno nasa chyba ze sme mu dali sancu predtym, co uz svet ide dalej tak ci tak na dalsich svetoch chlapec skonci velmi rychlo ak bude hrat s tymto nickom
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3683

Hosť
Tigo1 :) mňa osobne nezaujíma koľko zlatiek kto používa. Nie sú to moje peniaze a ak ich niekto chce obetovať do tejto imaginárnej hry, namiesto aby ich použil efektívnejšie pre vlastnú rodinu prosím... nikoho do toho nič nie je. Toto plne rešpektujem.
Čo však nemusím, ak niekto klame vedome ;) nebi sa do pŕs, že ich nepoužívate a všetko ste dokázali bez nich. Však ani bežný útok bez nich nezvládnete :p rozdiel 8 minút a hradby 3 úrovne hore skočili. Tlak čo sa na Vás vyvíja je príliš vysoký si myslím.
 

DeletedUser5599

Hosť
Vývojáři z něčeho žít taky musí, utrácet za zábavu není nic špatného. :p A že vývoj je sakra drahá práce.
 

DeletedUser5942

Hosť
Vedel som ze to sem napises.. ked' dobre viem, tak si ani neskusil s nim vyriesit' problematiku aktivity.. Je to len vasa chyba, mohli ste sa dajak dohodnut' resp. najst' dajaky "bod rovnovahy", s ktorym by kazdy z vas suhlasil ale tebe bolo to jedno..

P.S. Bavi ma to tu citat', ako neznasate Itachiho, hovorite ze sme zlatkari (aj ked nie sme), aki sme zli a podobne veci. Lenze hraci odchadzaju od Vas, robia take hluposti ako napri. Prefirer prave Vasi hraci a to v mojich ociach znamena len to, ze chyba je vo vedeni..
Vzdy je lahsie obvinit' dakoho ineho ako sameho seba.
Sranda no :)

Celkom dobré. :D
Stručne deštrukčne obviňujúce - píš radšej Ty, ako 6*, minieš menej písmen s rovnakým efektom. Ak sa niekto bude pýtať, prečo tu píšem a to ešte obviňujúc, tak preto, lebo Ste so 6* dosť čitateľní. Skúste ešte niekoho iného zo spojky.
 

DeletedUser5935

Hosť
pama akoby si ich nepoznal ale za par mesiacov sa to tu pomeni uvidis , uvidime kto ostane, inak ked si vsimnes veta
hraci odchadzaju od Vas /tuto vetu velmi casto pouziva itachi hmmm
 

DeletedUser5944

Hosť
Zase tych par mesiacov.. treba konat' tu a teraz a nie cakat'.
Ja som len zvedavy, co ty budes hovorit' o par mesiacov, ak sa nestane to, na co cakas :)


Tigo1 :) mňa osobne nezaujíma koľko zlatiek kto používa. Nie sú to moje peniaze a ak ich niekto chce obetovať do tejto imaginárnej hry, namiesto aby ich použil efektívnejšie pre vlastnú rodinu prosím... nikoho do toho nič nie je. Toto plne rešpektujem.
Čo však nemusím, ak niekto klame vedome ;) nebi sa do pŕs, že ich nepoužívate a všetko ste dokázali bez nich. Však ani bežný útok bez nich nezvládnete :p rozdiel 8 minút a hradby 3 úrovne hore skočili. Tlak čo sa na Vás vyvíja je príliš vysoký si myslím.

Podla teba, ked' jeden "zlatkuje" (premko neberieme do uvahy, to skoro ma kazdy) tak potom cele spojko su zlatkari? Nemyslis si, ze nie je spravne rozhodovat' o celom spojku kvoli jednotlivcom? Som si isty, ze aj u vas sa taki najdu.
Takisto SG - zlatkari, vsak tam kuzel zlatkoval :)
CERBERUS - JurajGB (bud mal velke stastie alebo V INVENTARI MAM OKOLO 200 ERYNIE, 130 HARPY, 27 VTAKOV A KOPU JAZDCOV vela tocil koleso cize ZLATKY ZLATKY ZLATKY ). Ale asi tu bolo stastie ;) (mne take nepadalo :()

Tak potom, ked' pozerat' na aliancie podla tvojej teorie/z tvojho hladiska (1 zlatkar = cele spojko zlatkari) su tu este dalsie 2, o ktorych ty nikdy nenapises, lebo oni ti nerobia take problemy ako Akatsuki :) a prave preto, ze Akatsuki Vam robia problemy, vy to sem vsetko pisete a hl'adate len priciny, preco sme zli. Moj nazor :) Ktory sice ani neviem naco som tu pisal :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3683

Hosť
Spomenutá posledná skúsenosť. Nič iné. Zážitkov je viac. Vieš o tom rovnako to isté ako aj ja. Zbytočne si tu budeme niečo písať.
Opomenul si zásadnú vec čo som písal. Je to vaša vec a rešpektujem to. Vaše peniaze a nikoho iného. Ja radšej dcére a synovi kúpim zmrzlinu a vydržím vaše útoky s hradbami o tri úrovne nižšími. Rozhodnutie je na každom. Mne osobne nevadí, že si kupujete rýchlosť. Tak to presne funguje aj mimo túto hru. Nič nové pre mňa. Všade existujú skratky a ide o to, čo sme ochotný za ne zaplatiť - a nie vždy ide o peniaze.
Osobne si nemusím dokazovať nič. A ani veľa iných hráčov. Trpezlivosť vyhrá tento svet.

Pokora a úcta je dôležitou súčasťou života... učte sa jej, budete ju potrebovať.
 

DeletedUser5942

Hosť
pama akoby si ich nepoznal ale za par mesiacov sa to tu pomeni uvidis , uvidime kto ostane, inak ked si vsimnes veta
hraci odchadzaju od Vas /tuto vetu velmi casto pouziva itachi hmmm

Ono je asi zbytočné písať hráčom na fóre, aby neotvárali správy elitných členov napr. prvej spojky sveta. Je to rovnaký scenár na každom svete - menej skúsený hráč správu otvorí, tam si prečíta "bu-bu-bu" a potom sa z nejakého zvláštneho dôvodu deje to, že "hráči odchádzajú od Vás". Prestanú hrať, resetnú, alebo dokonca pristúpia na to, že mestá pustia bez boja a posielajú s5 podpory. Táto metóda je mi viac proti srsti, ako zlatky. Preto sa mi z tých, s prepáčením "grcaníc súk", ktoré produkujú na fóre zdvíha žalúdok. Ta ale - aj toto je škola života, nech sa mladí učia.

Pozn. Havana2 do tejto skupiny nepatrí.
 

DeletedUser5935

Hosť
Zase tych par mesiacov.. treba konat' tu a teraz a nie cakat'.
Ja som len zvedavy, co ty budes hovorit' o par mesiacov, ak sa nestane to, na co cakas :)




Podla teba, ked' jeden "zlatkuje" (premko neberieme do uvahy, to skoro ma kazdy) tak potom cele spojko su zlatkari? Nemyslis si, ze nie je spravne rozhodovat' o celom spojku kvoli jednotlivcom? Som si isty, ze aj u vas sa taki najdu.
Takisto SG - zlatkari, vsak tam kuzel zlatkoval :)
CERBERUS - JurajGB (bud mal velke stastie alebo V INVENTARI MAM OKOLO 200 ERYNIE, 130 HARPY, 27 VTAKOV A KOPU JAZDCOV vela tocil koleso cize ZLATKY ZLATKY ZLATKY ). Ale asi tu bolo stastie ;) (mne take nepadalo :()

Tak potom, ked' pozerat' na aliancie podla tvojej teorie/z tvojho hladiska (1 zlatkar = cele spojko zlatkari) su tu este dalsie 2, o ktorych ty nikdy nenapises, lebo oni ti nerobia take problemy ako Akatsuki :) a prave preto, ze Akatsuki Vam robia problemy, vy to sem vsetko pisete a hl'adate len priciny, preco sme zli. Moj nazor :) Ktory sice ani neviem naco som tu pisal :(


ano zlatkoval som trocha ja s tym nemam problem a ani v tom neklamem, v prvom rade som ale peniaze zabezpecil pre svoju zenu a pre deti aby mali dostatok,u mna je rodina na prvom mieste a ked som troska zazlatkoval tak neni problem ale urcite som do toho nedal horobilne sumy ako u vas napr itachi hlavne na zaciatku sveta napr, /jazdcov som mal z ostrovnych uloh ked uz tak/
ale mili tigo vies v com je rozdiel medzi nami a vami - VY POUZIVATE SPINAVE TAHY, SPEHOV CO VAM NOSIA INFORMACIE, TIEZ KOPA HRACOV, TAKTISTO SA SNAZITE PREHOVARAT HRACOV PRIPADNE VODCOV SPOJOK ABY SA VYKASLALI NA SVOJE SPOJKA A PRESLI K VAM ATD, MY CO TU HRAME DLHSIE HLAVNE FEARLESS, CERBERUS SA SNAZIME NEPOUZIVAT SPINAVE TAHY PROSTE ICH NEPOTREBUJEME A SNAZIME SA TENTO SVET ZAHRAT CESTNE, NEMUSIME SA PONIZOVAT K SPINAVYM TAHOM, KEBYZE CHCEM VYUZIVAT SPINAVE TAHY TAK AKO ICH VY VYUZIVATE MAL BY SOM NESPOCETNE MNOZSTVO SANCI ALE K TOMU SA NEPOTREBUJEM ZNIZIT, ROBITE SA VELKY FRAJERI ZE VAM TENTO SVET VYCHADZA ALE KARTA SA MOZE VELMI LAHKO OTOCIT, A TIGO JA SOM NEZABUDOL AKA JE TVOJA ULOHA V AKATSUKY SAM SI MI NAPISAL ZE TVOJOU ULOHOU JE ZNICIT CERBERUS ALE NEZABUDAJ ZE NAS TAK LAHKO NEZNICIS, MOZNO SME MALA ALIANCIA PROSTE SEDA MYSKA ALE SME SUDRZNY
 

DeletedUser5396

Hosť
juri a SG si kde nechal? aj my sme hrali nečestne? Akoo tolko zrady čo sa stalo tomuto spojku som ešte nezažil..
 

DeletedUser5944

Hosť
ano zlatkoval som trocha ja s tym nemam problem a ani v tom neklamem, v prvom rade som ale peniaze zabezpecil pre svoju zenu a pre deti aby mali dostatok,u mna je rodina na prvom mieste a ked som troska zazlatkoval tak neni problem ale urcite som do toho nedal horobilne sumy ako u vas napr itachi hlavne na zaciatku sveta napr, /jazdcov som mal z ostrovnych uloh ked uz tak/
ale mili tigo vies v com je rozdiel medzi nami a vami - VY POUZIVATE SPINAVE TAHY, SPEHOV CO VAM NOSIA INFORMACIE, TIEZ KOPA HRACOV, TAKTISTO SA SNAZITE PREHOVARAT HRACOV PRIPADNE VODCOV SPOJOK ABY SA VYKASLALI NA SVOJE SPOJKA A PRESLI K VAM ATD, MY CO TU HRAME DLHSIE HLAVNE FEARLESS, CERBERUS SA SNAZIME NEPOUZIVAT SPINAVE TAHY PROSTE ICH NEPOTREBUJEME A SNAZIME SA TENTO SVET ZAHRAT CESTNE, NEMUSIME SA PONIZOVAT K SPINAVYM TAHOM, KEBYZE CHCEM VYUZIVAT SPINAVE TAHY TAK AKO ICH VY VYUZIVATE MAL BY SOM NESPOCETNE MNOZSTVO SANCI ALE K TOMU SA NEPOTREBUJEM ZNIZIT, ROBITE SA VELKY FRAJERI ZE VAM TENTO SVET VYCHADZA ALE KARTA SA MOZE VELMI LAHKO OTOCIT, A TIGO JA SOM NEZABUDOL AKA JE TVOJA ULOHA V AKATSUKY SAM SI MI NAPISAL ZE TVOJOU ULOHOU JE ZNICIT CERBERUS ALE NEZABUDAJ ZE NAS TAK LAHKO NEZNICIS, MOZNO SME MALA ALIANCIA PROSTE SEDA MYSKA ALE SME SUDRZNY

Ja nic proti zlatiek nemam, len som ukazal nasmu kolegovi, ze ked' pozerat' z jeho hladiska tak to bude takto.. ale uz nechajme tu temu :)
Ako vtedy som ti hovoril, tak aj teraz ti hovorim, ze o nicom takom nvm. Tiez nechajme uz konecne temu :)

Teraz odpisujem len z jedneho dovodu.. Posledny cas dajak vela pouzivas Caps Lock, co ked citas spravu znamena, ze clovek krici.. Sa bojim aby si nemal problemy s nervami kvoli tej hre, ukludni sa a uzivaj si :) kvoli tebe sa nemozem vyspat' uz treti den, toto by t'a malo potesit'..
 

DeletedUser5935

Hosť
Ja nic proti zlatiek nemam, len som ukazal nasmu kolegovi, ze ked' pozerat' z jeho hladiska tak to bude takto.. ale uz nechajme tu temu :)
Ako vtedy som ti hovoril, tak aj teraz ti hovorim, ze o nicom takom nvm. Tiez nechajme uz konecne temu :)

Teraz odpisujem len z jedneho dovodu.. Posledny cas dajak vela pouzivas Caps Lock, co ked citas spravu znamena, ze clovek krici.. Sa bojim aby si nemal problemy s nervami kvoli tej hre, ukludni sa a uzivaj si :) kvoli tebe sa nemozem vyspat' uz treti den, toto by t'a malo potesit'..


tam islo hlavne ze ste povedali ze nezlatkujete , co ako poznamenal vyssie gilles bez zlatenia nedas za tak kratku chvilu hradby hore / to by si musel mat vsetky bonusy vratane christa /toho mat na maxime/ toto je hra free to play je zadara a zlatky mozu vyuzivat hraci vo svoj prospech na rychlejsi rozvoj /v podstate tato hra zije z toho/ cize pohoda ak zlatkujete je to vasa vel len neklamte ze nezlatkujete :)

A TERAZ TIGO K TEBE, TI CO MA POZNAJU DLHSIE A VEDIA AKO HRAM TAK VELMI DOBRE VEDIA ZE JA VECSINOU POUZIVAM CAPS LOCK, SOM NAN PROSTE NAUCENY, NEBOJ NEKRICIM PO TEBE :) A CO SA TYKA MNA ZE UTOCIM PO TEBE ZVYKAJ SI TVOJOU ULOHOU JE ZNICIT CERBERUS TAK SA NECUDUJ, TAK CI TAK ZELAM VELA STASTNYCH BB A NECH VYHRA TEN LEPSI ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore