Diskuze o světě

DeletedUser5778

Hosť
Nie je s kým bojovať :D iba Akatsuki sú konkurencie schopní :D
 

DeletedUser5599

Hosť
Vzhledem k jejich a vaší sestavě je pro vás taková konkurence víc než dost. :)
 

DeletedUser5778

Hosť
Sindri ako to myslis s tými zostavami? :) tiež by naša aliancia mohla sem natrieskať peniaze a boli by sme najlepsi, to je teda umenie :)
 

DeletedUser5778

Hosť
Aj tak je to zatiaľ len hra dvoch aliancii :) uvidíme ako sa to vyvinie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5788

Hosť
Nová doba hry pokročila na bleskovanie od zlatkárov wtf :) : ) toto je nová doba hry :)
 

DeletedUser5778

Hosť
mno, vyzerá to na zaujímavý svet :p už to naplno rozbehli aj Španieli :D
 

DeletedUser5935

Hosť
momentalne su navrchu zlatkary hlavne ale ked skonci event pojde vsetko rapidne dole potom sa uvidi kto vie ako hrat bez eventovych udalosti, , uvidime co bude za par mesiacov, niektore aliancie v top rebricku su mozno silne ale su dost nevyvazene nakolko sa venuju utoku a na obranu pozabudaju, co sa tyka akatsuky zo vsetkych stran mi chodia spravy ako sa ich niektory boja, su to tiez hraci z mesa a kosti, ich najvecsou vyhodou je ze maju velmi slusne utoky ale nekdy sa z najvecsej vyhody moze stat nevyhoda, predvcerom som vyspehoval asi 60 miest od akatsuky a fearless, fealess mali celkom slusnu armu -armu zlozenu z mix - obrana aj utok co je dobre /asi v 9 mestach mali postavenu kniznicu absolutne nechapem naco stavaju kniznice/ a co sa tyka akatsuky miest ty zas skoro vo vsetkych vyspehovanych mestach mali samu offku, skoda ze nasa ally je birkovo zalozena ale pohoda vsetko chce cas, ale celkovo sa tesim ze grepolis konecne dal hrdinu daidalosa na birky, hned na zaciatku eventu som zlatkoval len aby som ho co najskor ziskal a cil ho navysujem jak sa da , proste birky su u mna vzdy na 1 mieste :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Obrana vedená primárně přes birémy je vždy ta nejslabší možná. ;)
 

DeletedUser5935

Hosť
zatial to funguje dobre celkom dobre sa branime naproti tomu kolko utokov na nas stale chodi + nie nadarmo som v rebricku obrancov a bojovnikov na poprednych miestach
 

DeletedUser5778

Hosť
Zatiaľ.. v neskorsej faze ti budu držat letkami povka v mestach aj mesiac lebo tam budeš mat len birky :D a nebudete to zvladať..
 

DeletedUser5599

Hosť
Beton z birém se dělá daleko obtížněji. Na mobilní obranu jsou sice fajn, ale opět vítězí spíše pěchota... a pokud nemáš města rozmatlaná na způsob 2 - 3 na jednom ostrově, stavíš klidně k tomu výbušky, se kterými, pokud to umíš, se ubráníš daleko lépe než s nějakými birémami, resp. způsobíš snadněji velké ztráty a birémy máš jenom na zálohu. Chce to umět kombinovat a přizpůsobovat celkový styl hraní způsobu dobývání. Jenže to většina hráčů nedělá. A zrovna u tebe, Juraji, by se nedalo říct, že bys vydržel sebemenší nátlak. Posílat ze zákrytu haldy birém umí kde jaké mačo, na frontě jsi ale nikdy neměl šanci.
 

DeletedUser5935

Hosť
Beton z birém se dělá daleko obtížněji. Na mobilní obranu jsou sice fajn, ale opět vítězí spíše pěchota... a pokud nemáš města rozmatlaná na způsob 2 - 3 na jednom ostrově, stavíš klidně k tomu výbušky, se kterými, pokud to umíš, se ubráníš daleko lépe než s nějakými birémami, resp. způsobíš snadněji velké ztráty a birémy máš jenom na zálohu. Chce to umět kombinovat a přizpůsobovat celkový styl hraní způsobu dobývání. Jenže to většina hráčů nedělá. A zrovna u tebe, Juraji, by se nedalo říct, že bys vydržel sebemenší nátlak. Posílat ze zákrytu haldy birém umí kde jaké mačo, na frontě jsi ale nikdy neměl šanci.


demolicky maju velku nevyhodu a to tu ze napr ak ti niekto prebera mesto s hydrami mozes mat v meste aj 100 000 demoliciek tak demolicky ti nezabrania prebratiu mesta, nechame sa prekvapit ako a co bude
 

DeletedUser3683

Hosť
Strácam sa akosi v tejto hre Juraj... grepoteam nerobí opravy, nakoľko toto som urobil copy z ich wikigrep. Z toho som pochopil, že musíš poraziť všetky jednotky - aj tie slávne demoličky, inak mesto neobsadíš ;)

Dobytie mesta

Po uplynutí 12 hodín od vyvolania vzbury nastáva tz. druhá fáza povstania. Začne sa odpočítavanie počas ktorých je možné mesto prevziať. Ikona ruky za zmení a je zobrazená ako ruka v plameňoch.

Osídlovacia loď musí doraziť do mesta počas týchto 12 hodín a na to, aby ste mesto úspešne obsadili musíte zdolať námorné a aj pozemné jednotky v meste obrancu. Obranca ani počas týchto 12 hodín nie je nikam obmedzený a svoje mesto môže normálne spravovať.
 
Hore