Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser

Hosť
Hmm ozaj,že všetky sú chytľavé. :)

Dnes som sa pozeral do môjho archívu v PC a našiel som tam toto. Myslím,že známa vecička :)
 

DeletedUser

Hosť
počúvať sa to dá stále ;)
Dj Gollum...
na zajtra som si pripravil niečo čo sa ti určite ExPi poľubovať ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tracko túú hitofku poznám veľmi dobre,prednedávnom to vyšlo na svet.hud. scénu.Začínajú sa mi páčiť staré,staručké pesničky,retro hudba z roku 2004 nemá chyby,tak tu je napríklad ukážka. MYslím,že toto určite chytí na tanec.

Inak teším sa na tú sľubovanú pesničku,ktorá sa mi bude páčiť.Dúfam,že to "zabiješ" ako sa hovorí :D
 

DeletedUser

Hosť
Prvá pesnička --- No ozaj,to som už dlho nepočul,ale veľmi pekná pesnička,niekedy som to počúval stále dokola a dokola.
Tá druhá pesnička,tak tento remix hrajú u nás v jednom disconight clube,takže už teraz viem,odkiaľ to má ten Dj :D

A tá tretia pesnička,tak neviem k akému štýlu ju prirovnať,nepoznám tento štýl,skôr by som to hodil k trance,ale to má trochu inú hudbu,ale pekná pesnička ;)

Rozmýšľam,čo sem hodím a napadla ma jedna pesnička,ktorú som dnes počúval v PC asi 7 krát za sebou,pretože sa mi zapáčila,je to síce staré,ale remix to oživil tu to je :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto by som chcel vedieť,odkiaľ berú fantáziu tí Dj.i,veď pesnička nová a už toľko rmx-ov je že konec.Ale pesnička pekná,veĎ ozaj no comment k nej :-D

Mne sa osobne páči táto pesnička,pretože ozaj no nemá chyby :)
 

DeletedUser

Hosť
Obidve dôverne poznám :-D Premňa sú to už retro hity tohto roku :-D Ale niéé,mne sa páčia tieto pesničky,ale v zrýchlenom tempe.Takéto pomalé ma veľmi nechytajú.

Dnes som počúval na jednom nemenovanom poľkom rádiu túto pesničku,veľmi sa mi zapáčila tak ju dávam sem,dúfam,že sa bude páčiť :)
 

DeletedUser

Hosť
Jááj hitovečkáá..Poznám,veľmi dobrý hitík,toho som sa napočúval :D
Dnes trochu odbočím od témy,nemá to nič spoločné s hudbou,ale aj má :D
Toto keď som videl,som padla zo stoličky,ma to dorazilo :D
 

DeletedUser

Hosť
Hmm teraz si dal fakt dobré pesničky,stiahol som si ich z youtube :)
Ja som si tak počúval pesničky a jedna sa mi zapáčila a to s hands up štýlu Tu je a videoklip si nevšímaj :D
 

DeletedUser

Hosť
No tak to je jaká sranda :D Hmm,čo už tí ľudia nevymyslia.No už keď osm pritom čo práve počúvam tak je to táto pesnička.
 
Hore