Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser

Hosť
tracko všetky pesničky no som si ich musel stiahnúť :D páčili sa mi,pridám si ich do svojho mixíku,ktorý sa už pripravuje asi dva dni.Vidím,že do konverzácie sa zapojili aj noví ľudia :D Tak vitajte :)

Pridám sem niečo tanečné,táto hitovka tiež bude na novom mixíku.Ak by ste si ho chceli vypočuť niektorí,tak neskôr nahodím link. :)
 

DeletedUser

Hosť
Takže si sa pýtal,že cez čo sťahujem pesničky,tak server jedine zippyshare a webstránky,tak tých je veľmi veľa,väčšinou sťahujem pesničky z poľských webov,alebo nemeckých.Tam je takých pesničiek veeľmi veľa.
Obidve pesničky novinky u mňa,celkom v pohode,ale tá druhá no ozaj nemá chýb :D Videoklip podarený :D a pesnička,no tú som zháňal,ale nevedel som jej názov,takže Dík.No pesničku,ktorú som si dne pár krát vypočul a hlavne pozrel bola táto. Nevedel som,či sa mám pozerať na "videoklip" :D alebo počúvať pesničku :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak equador nemá chyby,to je ozaj nezabudnuteľný hit. No teraz zájdem do úplného retra,ale ozaj musíme uznať,že tá pesnička má aj teraz hrády. No veď počúvajte :)
 

DeletedUser

Hosť
No Tiesto a jeho hitovka,ozaj podarená :)

Tu je niečo,čo ma stále chytá.Nezabudnuteľný hit.
 

DeletedUser

Hosť
Dark Oscillators - Superstar DJ
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tracko na teba je vždy spoľah :) Skoro každú pesničku si sťahujem do Pc,ja im nedokážem odolať,odkiaľ to ty ťaháš ?

Dnešnú pesničku som vyberal dosť dlho :D Ale ozaj nemá chyb,dúfam,že ma admini za toto nezabanujú :)

Informácia pre deti mladšie ako 18 rokov:Vypnite si repráky !
 
Hore