Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser72

Hosť
Znáte ten pocit, že si jednou pustíte písničku na kterou máte chuť a pak si ji pouštíte neustále dokola protože je vám u ní hej?
Tak u mne nastal právě ten případ... Mám to puštěno ve smyčce už asi čtvrtou hodinu a ne a ne to vypnout !!! Pomóóóc !!! :D
KLIK
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne sa to často stáva :D A mojím problém je,že počúvam staré pesničky :D Ale čo už..Práve teraz som si vypočul horkýže slíže - Rnb soul :D
 

DeletedUser

Hosť
Novinka,ktorá je celkom dobrá na počúvanie..Tiesto feat. Three Six Mafia - Feel It :)
 

DeletedUser

Hosť
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Momentálne rádio a hrá Scorpions- Rock you like Huriccane :p
 

DeletedUser

Hosť
Neviem či niekto pozná Dj-a menom Hubertuse...Má veľmi dobré rmx...Teraz má je v takej zostave dj-ov s názvom Disco Superstars...Majú veľmi dobré pesničky... napríklad toto
 

DeletedUser

Hosť
Toto je už stará klasika,ktorú dôverne poznám,vyrastal som natom :)
Už teraz je na tú pesničku veľmi veľa remixov,ale aj tak originál je len jeden :) a ten je najlepší
 

DeletedUser

Hosť
ExPi_ ;)

http://www.youtube.com/watch?v=WWNgYrl0CJc
Get Far Feat H Boogie - The Radio (Get Far And Paolo Sandrini Radio Edit)
a ty sa fakt venuješ mixovaniu hudby? mohol by si mi poslať nejaký ten kúsok? :)
a načom to robíš?Pioneer?...klasika :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak najprv dám koment k tej pesničke...Tak tú poznám osobne som robil na ňu remix... :)

A teraz to mixovanie,no nebudeš mi veriť ale ja mixujem cez PC programy hlavne cez Virtual Dj a Tracktor Dj...Cez tieto dva programy viem vytvoriť takú hudbu ako niektorí Dj.i na mixovaích zariadeniach..Nejakú pesničku ti sem hodiť,ale nie dne,lebo všetko mám v PC,skúsim niečo nahodiť na nejaký server a dám to sem :)
 

DeletedUser

Hosť
Hmm ozaj peknučká pjesianka :D :D:D

Mám tu niečo tanečnejšie z poľskej scény,mám teraz nato electro remix,ale ja tu hodím radšej club mix tu je
 

DeletedUser

Hosť
prave ted posloucham funko....proc je tento thred v cestine>
 
Hore