Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser

Hosť
Lúúbia sa mi obidve...Je to môj štýl hudby,takže nemám veľmi veľa pesničiek,ktoré nemám rád...Na dnes som si vybral jednu starú klasiku,ktorú pozná určite skoro každý,kto bol aspoň raz na diske.. Takže Scotty a jeho hitovka :)
 

DeletedUser

Hosť
Lúúbia sa mi obidve...Je to môj štýl hudby,takže nemám veľmi veľa pesničiek,ktoré nemám rád...Na dnes som si vybral jednu starú klasiku,ktorú pozná určite skoro každý,kto bol aspoň raz na diske.. Takže Scotty a jeho hitovka :)

hm,škoda nejde mi akurát youtube :p ani neviem prečo ale "hanto"poznám....
tip ešte hodím :)
 

DeletedUser

Hosť
Pred pár dňami som počul jednu pesničku,ktorá sa mi zdala,ako blbá a "nedorobená" :D
No po dnešnom vypočutí som si ju celkom obľúbil,hoci videoklip není bohviečo,ale hudba perfektná,nováčik medzi hudobníkmi Stromae a jeho skvelá hitovka :)
 

DeletedUser

Hosť
Budeš sa čudovať,ale práve túto pesničku som počúval ako poslednú,ešte keď som išiel vonku :D

No ale keďže toto je téma o hudbe,ktorú práve počúvam tak toto práve počúvam,hoci sa mi to veľmi nepáči,skôr nejaký electro remix by som nato vymyslel,ale nemám nápad :(
 

DeletedUser

Hosť
No tento remix som počul v piatok na diske..Celkom v poho pesnička..Ja som sa dneska trocha hral s PC programom na tvorbu hudby a mixovanie a začínam pracovať na pesničke od Davida Guettu - Memories,chcem tomu dať nejaký nový štýl,skúsim Electro,progressive alebo house...No ale aby som nebol pri slovách práve počúvam pesničku od Crew7-ičky v pohode pesnička,na štýl Sexy Bitch.
 

DeletedUser

Hosť
Tak dnes som sa do toho pustil,som zvedavý,kedy to dokončím celé,budem na tom musieť popracovať,aby to malo hlavu a pätu.No ale dám ajpesničku,takže tento hit sa mi nejako zapáčil,celkom dobrá hudba.
 

DeletedUser

Hosť
Tak tú prvú pesničku veľmi nepoznám,ale tú druhú až príliš dobre,cez Vianoce sa to hralo stále :)

Ale dneska som si sťahoval nejaké tie pesničky,aby som mal inšpiráciu na nejaké mixy a tak som si stiahol aj túto pesničku..Hoci v zrýchlenom tempe je oveľa krajšia,ale ani originál není na zahodenie.. Nech sa páči
 

DeletedUser

Hosť
:D Ako to hitovkou si zabil :D No smo si myslel,že spadnem z mojej stoličky :D Ozaj výborná pesnička :D
Tá druhá,no nepoznám,niečo nové premňa.
Ale keď už sme pri veľkom Dj-ovi Tiestovi tak z jeho tvorby sa mi veľmi páči TOTO !
 

DeletedUser

Hosť
No music no life :)

Jediná téma,kde sa dá aspoň trocha pokecať o niečom čo nás baví :)
Vrátim sa k hudbe,toto je najnovšia vypaľovačka,letí to všade,kde sa počúva takáto hudba Tik Tok Bitch :cool:
 

DeletedUser

Hosť
METAL
to je pravá hudba
konkretne kapely SlipKnoT a Airbourne
 
Hore