vzpoura nebo dobývání anketa

dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4379

Hosť
posledný svet ktorý zavreli je MU - tam bola vzbura, takže aj tento svet by mal byť vzbura

chlapci ako to tu čítam - každý spôsob má svoje čaro. Ja osobne som viacej za vzburu - pre úspech tam je treba viacej rozmýšlať a viacej odvahy, pri dobývaní to chce viacej hrubej sily...

Posledný svet ktorý bol zatvorený mal vzburu, ale pozri si láskavo čo majú za nastavenie ostatné svety a potom niečo píš
 

DeletedUser

Hosť
12x vzbura 5x dobyvanie, ale iba jeden mierovy svet!
Zaujimave ze to tu nikto neriesi :)
 

DeletedUser1824

Hosť
Nebodaj by si chcel viac mierových svetov? :-D Na to sú iné hry :D slušne povedané :-D
 

DeletedUser

Hosť
Jeden je az moc :D Len ked sa niekto hada ci je lepsie dobyvanie alebo vzbura tak mi to nedalo, ved sa mieru nikto nezastal :D
 

DeletedUser5297

Hosť
O výhodách a nevýhodách týchto dvoch spôsobov získania mesta sa nedá diskutovať.
Pretože ako u dobytia tak aj pri vzbure ide o inú taktiku.inak sa hrá svet s dobytím a inak zo vzburou. to čo je výhodné pri vzbure nieje pri dobývaní a opačne. A preto si myslím že ide len o to, ktorá komu vyhovuje viacej.
Mne osobne vyhovuje Dobytie.
- Mám rad "moment prekvapenia" čo pri vzbure moc neplatí. (utok)
- Dobytie umožňuje brániť sa aj útokom. a tým zjednodušuje hru lebo nemusím preháňať obranu. (obrana)
 

DeletedUser

Hosť
Problém v obrane nastáva najmä v úvode hry. Skôr než získaš zápalky môžeš získať birky, tým pádom sa útokom moc neubrániš.
 

DeletedUser5297

Hosť
skôr než získaš lode získaš pechotu. A tá obranná je pri nulových hradbách slabšia ako útok. a to isté platí pri lodiach.
na počet populácie sú obranné slabšie ako útočné.
ale podstata je, že vždy máš možnosť použiť aj útok.

úvod je ťažký u oboch spôsobov. Tam zohráva úlohu miesto na mape, súperi okolo a taktiež šťastie :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Obranné lodstvo je slabšia ale obranná pechota je silnejšia :)
 

DeletedUser5257

Hosť
Nič, v zlom ale akosi sa tu rozbehla komunikácia na tému dobytie/vzbura. Mne osobne vyhovuje dobytie, lebo ako to tu už niekto písal, viem využiť moment ptrkvapenia. Aj tak je to na Nemcoch. Ale jedna vc je zaujimava a to, že kazdy tu napíše svoje vyjadrenie, a pritom má kazdy pravdu :D
 

DeletedUser1249

Hosť
Dobývanie 4ever tak to bolo na alfe a tá pre mňa bola bezkonkurenčne najlepší svet,teraz je všade len vzbura.
 

DeletedUser4379

Hosť
Veď práve, že najlepšie svety tých skúsených hráčov sú s dobytím :) a vzbura je už ohratá :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5284

Hosť
Ano rozhodlo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a jak to víš? napřed se nauč pravidla fóra a poté zde piš nesmysly
 

DeletedUser4060

Hosť
Ja sa pýtam lebo V tých prvotnych nastaveniach je tak či to už je oficiálne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore