Vtipné správy-Gama

DeletedUser

Hosť
Soróóóóó
vieš ako sa hovorí, na blbú otázku, blbá odpoveď :D
no neviem čo robí SUPORT s takými hráčmi, ale ja by som dával Permant ban a blokovanie IP proti opätovnej registrácií!!!
 

DeletedUser

Hosť
:D To nesu hraci lanci .. to podla mna cisto len sa zaregistruju od nudy .. a pise prvym hracom :D tot vsjo .. im je uplne jedno ci dostanu ban abo co .. ja to ignorujem vo velkom
 

DeletedUser

Hosť
keby si to čítal od príspevku 32 tak sa zložíš od smiechu :D
Zase sa tu niekto obul do Nibiru :D
 

DeletedUser1769

Hosť
nemáš náhodou podmienku nekomunikovať s GoF, aby si zostala v Špede?
ja len že ty si bola a aj zostaneš jedna podlízavá hráčka, ktorá sa podlizuje znepriateleným spojenectvám a klame tie svoje.
A keby si vedel ze aj v PMkach kominikujeme a aj na FB.... juuuuj.... more pochop ze toto je hra a nejde v nom o zivot! Sak ked som hraval counterstrike proti kamosom na lane po hre sme sli na pivo a nekopal do nich ze ma tam odpraskli!
Hej Nibiru... dotkla si ma...teraz plackam....*fnuk*
:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
dopekla petern... preco ma pri prvom lognuti do grepolisu nehodilo dakde do vasho mora?? :D
a je to presne o tom ako si povedal.... kua hrajme Grep a bavme sa, sak sme dake deti :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ja len v krátkosti... lancelot, oslovenie "Chlapče" by som možno mohol použiť ja voči tebe, ale to nevadí,to len len na okraj...hej, bolo toho na mňa veľa v poslednom čase, lebo niektorí z vedenia a aj členovia našeho spolku kašľali na moje upozornenia a analýzy situácie a vývoja pomerov síl hlavne na juhu M44 a východe a juhu sveta Gamma. Teraz chcú hasiť požiar, ktorý nechali viac, ako bolo únosné roozhorieť a ja ozaj nestíham osobný život, bol som z toho nervný všetkého a tak som aj popísal, čo som popísal a tak pvažujem za potrebné sa ospravedlniť vám, ktorí sem prispievate a debatujete tu, za moje nevhodné príspevky - s odstupom času a s nadhľadom to beriem už inak a ešte jedno ospravedlnenie - pre Nibiru.
Ja končím teraz s hraním, nie ja čas ani vôľa a tak veľa šťastia všetkým vytrvalým a čestne to dobojujte.
 

DeletedUser

Hosť
Ja len v krátkosti... lancelot, oslovenie "Chlapče" by som možno mohol použiť ja voči tebe, ale to nevadí,to len len na okraj...hej, bolo toho na mňa veľa v poslednom čase, lebo niektorí z vedenia a aj členovia našeho spolku kašľali na moje upozornenia a analýzy situácie a vývoja pomerov síl hlavne na juhu M44 a východe a juhu sveta Gamma. Teraz chcú hasiť požiar, ktorý nechali viac, ako bolo únosné roozhorieť a ja ozaj nestíham osobný život, bol som z toho nervný všetkého a tak som aj popísal, čo som popísal a tak pvažujem za potrebné sa ospravedlniť vám, ktorí sem prispievate a debatujete tu, za moje nevhodné príspevky - s odstupom času a s nadhľadom to beriem už inak a ešte jedno ospravedlnenie - pre Nibiru.
Ja končím teraz s hraním, nie ja čas ani vôľa a tak veľa šťastia všetkým vytrvalým a čestne to dobojujte.

Dráčik, skoda ze veci museli zajst az tak daleko, ja si pamatam, ked som prisla do Sparty a hovoril si, ze mas toho vela uz vtedy. Nastastie pre nas vsetkych, toto je len hra a teda kazdy moze mat na svojich pleciach v tejto hre nalozene len tolko kolko sam dopusti. Takze pokial na nieco clovek nestaci sam koli real zivotu, tak to musi rozdelit medzi spoluhracov a pokial spoluhraci neakceptuju tvoju osobu alebo nechcu prevziat zodpovednost, tak mas celkovo dve moznosti: Bud v tej spojke zostanes a budes hrat mrtvu rybu a vo svojom vnutri sa zozierat alebo to urobis ako ja. Ja som nemohla zostat v Sparte/Predators, pretoze som uz nemohla dychat vzduch plny intrig a nepriatelstva. Prisla som koli malichernostiam 3 hracov o niektorych dobrych spoluhracov a stratila som postupne chut hrat. Presla som k Minotaurom, i ked som vedela, ze su daleko.. Nakolko sa vsak posunuli veci v mojom sukromnom zivote, tak som pochopila, ze si nesmiem tak strasne situaciu v Grepe pripustat a kedze som uz vedela, ze presne od dnes nebudem tuto hru stihat tak ako doteraz, tak prestupim do mojej prvej ally. Od dusana som mala pozvanku naspat do Spedu mesiac v schranke. A teraz sa stala taka vec, ze miesto toho, aby som ubito dozivala v mori 35, tak som ozila, lebo zrazu som bola medzi starymi znamymi ludmi, ktori kaslu na blbosti, a ja som zacala znova hrat. Urcite si si vsimol, ze napriek tomu ze som v mojej ally suverenne najsilnejsi hrac, nemam ziadne vodcovske prava. Poprosila som o to Dusana, pretoze ja sa chcem v prvom rade hrat a ako vzdy dovtedy tak aj teraz pomahat druhym hracom. Mam teraz 6 celkom dobrych hracov na gamme, ktorym pomaham vyrast a odovzdam im aspon co to, co viem o tejto hre. Skus sa aj ty vykaslat na blbosti, nekonci s hrou, skus sa lognut aspon raz denne, spustis festy, trochu upraces, ked nahrabes KB, mieco dobyjes, ked nie, svet sa nezruti. A tiez by som ti odporucala zmenit spojku, i ked to budes povazovat za provokaciu, ale nemyslim to tak. Chod do stredne silneho spojenectva a hraj sa.. Skratka sa hraj!!!
A tvoje ospravedlnenie prijimam a som naozaj rada, ze si svoje zmyslanie prehodnotil.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj nibiru, rád so ťa spoznal, aj takáto skúsenosť je na niečo dobrá a konečne som si uvedomil, že nie je všetko zlato, čo sa bliští....
to akože na margo môjho bývalého spojka...
idem sa baviť a robiť trochu šou na Gamme.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj nibiru, rád so ťa spoznal, aj takáto skúsenosť je na niečo dobrá a konečne som si uvedomil, že nie je všetko zlato, čo sa bliští....
to akože na margo môjho bývalého spojka...
idem sa baviť a robiť trochu šou na Gamme.

Sak ja uz to tam trochu sledujem :D:D:D
To jaka ally tie Slizany :D:D:D Mrem z teba a ze chces pakt? No mas ho mat
a ziadny spam na fore :D
Tiez som ta rada spoznala a pre mna toto vsetko bola vyborna skusenost - znova a znova sa mi potvrdilo: Co ma nezabije, to ma posilni :)
 

DeletedUser

Hosť
bez cenzúry

damko555555 dnes o 13:44
Ti ***** musím to písať obrovským lebo aký si ti ***** to sa nedá ani popísať. No POĎ TI STRACHOPUD si taký.Magor a zaútoč na mňa a vezmi aj osídľovačku.



Ha ha ha proti mojim 1000 vojakom s mečom nemá ani nič
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ach ja by som tu vedel dat tolko krasnych sprav :-D no pohladam ci neco zaujimave nenajdem :p:D
 

DeletedUser

Hosť
Taka trochu zabavna konverzacia s dracikom :p aj som premyslal uz ze ked mi to mesto daju tak sa poskladam ako veza z karat :-D

Citat od spodu

Wotan2666 dňa 30.1.2011 o 22:55
to mi uz ani neodpises ?

Wotan2666 dňa 30.1.2011 o 22:35
a ktore spojenectvo ti tak znechutilo hru prezrad

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 17:46
uvidíme, čo mi odpíše divoch, ešte neprečítal správu a viem, že tu je, lebo žiadal podporu na fóre

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 17:42
never ale wlados nam povedal ze ok55 konci :-D

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 17:29
čo by si akože mal dostť??? ja ťa vôbec nechapem, wlados žiadne rozdelenie miest s vami nedohodol a ani nikto od nás, tak o čo tu vlastne ide?
si myslíš, že ja som nejaký *****ko a skočím ti na takúto spravodajskú hru?
to môžeš skúšať na niekoho iného a nie na mňa.
viem, že skúšate rôzne metódy, ako nás rozložiť, ale teraz ste natrafili na toho nepravého, ja vám to nezožeriem. Nedali ste mi zatiaľ žiadny priamy dôkaz a pokiaľ ho nedáte, neverím vám ani slovo, čo ste doteraz napísali

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 17:10
ved nepisal so mnou s minom pisal takze co dostanem

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 17:09
wlados tvrdí, že si stebou nikdy nepísal, takže len prepis nie je dôkaz.
pokiaľ mi neprepošleš aspom jednu správu od wladosa, nemôžem tomu veriť

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 16:12
tu je prepis:

Wlados dňa 27.1.2011 o 13:45
Rýchlo povec ktoré mestá ešte chcete zatial iba to Nové Bacau lebo ja mam vyvolané povstania v ok55 mestách. Tak ked ho preberem budem rád a o ostatné sa už nejak rozdelime

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 16:03
no, divoch vraj nevedel o tej vašej dohode a rezerváciách a ak mi dáte dôkaz, že ste mali s Wladosom dohodu - prepošli mi tie správy o obsadzovaní miest - tak vám ho odovzdá.

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 15:49
dobre, napíšem mu a ked mi dá odpoved, skontaktujem ťa
zatiaľ dík a maj sa
ozvem sa

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 15:37
divoch tak bolo by dobre keby si mu prehovoril do duse nek nam ho vrati a nic sa nestalo zabudneme na to a budeme sirit dobreho a pokojneho ducha medzi nasimi alianciami ako doteraz dobre ?

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 15:34
a o ktorého hráča ide, neviem zatiaľ si mi nenapísal, ktoré mesto alebo ktorý hráč vám ho vyfúkol

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 15:25
no ale neviem pochopit preco ten hrac nechce nam teraz dat to mesto s5 a este ho aj brani chapes no to je teda drze toto vam nezabudneme bud si isty toto znamena vojnu medzi nasimi alianciami

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 12:52
Predators III. sú jednou z našich divízií a preto mi je aj čudné, prečo vám ich hráč ponúka mestá po ok55 a nikto iní o tom potom asi nevedel, len on a preto sa stalo, že aj keď ste mali zarezervované nejaké mesto a prebral ho iný hráč, tak kvôli tomuto len, lebo nevedeli o tom, že ich idete preberať vy

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 12:29
no ano sme vo vojne ale aj vo vojne plati ze slusnost a ferovost nadovsetko tak takto waldoš nam povedal ze ok55 konci tak reku ze mu zobereme aj mi mesta chapes ne tak sme si rezervovali ked ti zrazu clovek pozrie a ono uz nekto nam od vas tie mesta prebera tak to sa takto nerobi a neviem o aku spolupracu by sme tu hovorili vies ja ti to poviem tak mame problem s alianciou Predators III. strasne nas seru tak ak by ste nam pomohly sa ich zbavit a mozme nadviazat dobru spolupracu co ty na to ?

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 12:24
ale stále neviem, o čom mi tu vypisuješ, skús ma dostať do obrazu, veď Predators a vy sme vo vojne, alebo som niečo nepostrehol?
nejako si nerozumieme a ak chcete nejakú spoluprácu nadviazať, začnime o tom rokovať, lebo nemáme zatiaľ žiadne dohody o spolupráci alebo o mestách, ako mi naznačuješ, takže skúsme začať od začiatku.
s kým máte dohodnuté preberanie ok55 okrem hráča wlados, ktorý vám vraj dal nejaké záruky alebo čo...ja totiž o tom neviem.
prepáč, toto mi vysvetli zatiaľ, nič iné.

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 12:21
no slusne sa opytam to nikoho nezabije predsa ani este nezabilo to chceme tak vela ?

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 12:14
ale nejde mi to nejako dohromady, ako mám ja vedieť, že koho máte vy v rezervačkách... alebo naši hráči?

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 12:07
nie ale ako sa mi vidi mali by sme mat ako moze nekto prebrat mesto ktore mame v rezervackach chapes to u vas tak bezne robite ?

DRÁČIK dňa 29.1.2011 o 12:05
no počkaj, počkaj a nemýliš si ma s niekým?
my máme spoločné fórum?

Wotan2666 dňa 29.1.2011 o 12:01
ahoj vyskytlo sa nedorozumenie jeden vas hrac prebral mesto nasmu hracovi pricom nas hrac mas mesto hraca ok55 v rezervackach to ako je toto mozne ? to uz vam neje nic sväte ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no neviem , ale mne to tak pripada ze ty si bol v tejto konverzacii za dilina
 

DeletedUser

Hosť
mali sme zabavnu chvilu :D a ano robil som zo seba hlupaka :-D a to mesto som ziskal potom bojom zial :(
 
Hore