Vtipné správy-Gama

DeletedUser

Hosť
tak co urobis? :D
a sakra nemozem sa lognut na gammu, lebo mi oddnes bezi dovolenka :D
kto si a kde si na gamme? :D
 

DeletedUser

Hosť
predpokladam ze mna sa pytas, som v Gof-ku a tak isto sa tam volam :) momentalne TOP 14. klesom som :-(
 

DeletedUser

Hosť
kua a co som si ta nevsimla :D
sak ja som TOP 17, len dopekla sa nemozem lognut :D
dockaj, idem na grepostats :D
ty mna evidujes? :D
 

DeletedUser

Hosť
jaaaj, dockaj, sak ty si delta, ale to treba povedat :D
no, pekny rank, uz vas je na delte ako hadov pozeram :)
 

DeletedUser

Hosť
jejda.... sa tu vludilo nedorozumenie ... ja som na DELTE :D a sak stava sa.. ma ospravedln nesom triezvy uz.... ale hral som aj Gammu ale za ine meno od zaciatku, a bol som aj v Gof-ku chvilu
 

DeletedUser

Hosť
ty sa pakuj volakde, ja ti nelezem k ziarovke, ty mi nelez sem :D
inak, jalec, mas pekny narast, si dobry hrac :)
a nepi more :D co aj ty si vychodnar ako polka GOFu? :D
 

DeletedUser

Hosť
hej samozrejme ze som noa? :D ale ne ja uz nepijem tak jak dakedy uz len prilezitostne :) a dakujem zlata si
 

DeletedUser

Hosť
ty sa pakuj volakde, ja ti nelezem k ziarovke, ty mi nelez sem :D
inak, jalec, mas pekny narast, si dobry hrac :)
a nepi more :D co aj ty si vychodnar ako polka GOFu? :D

však idem :D ale musím mať posledné slovo a vy stále spamujete alkáči :D
chápeš jalec? teba pochváli a mňa nikdy no toto!!!

idem ja, brú

GoF 4ever!!!
 

DeletedUser

Hosť
ja nejsom zlata, eln konstatujem to co vidim :)
ja greopujem 3 a pol mesiaca a Lancelotko sa mi aj tak skeri do ksichtu ze som stavbarka a lama :D Mam to marne, aj keby som co robila, bude tio asi tym ze som zenska a nikdy ma neuzna akosupera :D
A neni to tak?
 

DeletedUser

Hosť
tak sak carbi, alebo mozeme ist do mauriho baru alebo gamma baru :D
 

DeletedUser

Hosť
klasika : osemrocne decko co si mysli ze mi nieco povie a mna od strachu *****
taktiez klasicky ictajte odspodu

no napis machrik nikto taky nie je 1. a viem ze taky mali smradi jak ty sa snazia nahnat strach ale skutek utek...
goliatx dnes o 20:42
odwolaj ho lebo mu idem pisat
simontheking1 dnes o 19:30
ups ja som ale nesikovny ja som namiesto podpory dal utok ups...
simontheking1 dnes o 19:29
dobre poslem ti ich par
goliatx dnes o 15:40
posli mi 50 harpií a neznici ta lebo ty si mi ich znicil dost (znicil som mu ich 3)
simontheking1 dnes o 14:59
sry overil som si to nehovor mu to prosim a ja ti poslem suroviny prosim nehovor mu to pls pls pls
(tu som si z neho mierne vystrelil)
simontheking1 dňa 22.3.2011 o 16:28
ohohoho psicek vie stekat ale ci vie aj kusat dokaz to
goliatx dňa 22.3.2011 o 10:55
poznas hraca alex28511 je na 1. priecke a je to moj brat a ak na mna zautocis este 1 krat tak ta rozbije a obsadi
 

DeletedUser1450

Hosť
a mne takto este nik nenapisal :(:( a to uz mam skoro 200 000 bodov :(
 

DeletedUser

Hosť
CITAME OD DOLA :D Venovane: mojej laske Šanke "stratenej" dcerke PM54 za jej namahu pri rozvracani Predators. Uz sme si mysleli ze sme ta stratili, sme radi ze si spät! PM54 Ďakuje

Wotan2666 dňa 30.3.2011 o 15:43
to uz mas nahnane v gatiach ze ani nevies bojovat :-D tak sa nechas rozobrat vlastnymi ?
Wotan2666 dňa 29.3.2011 o 18:51
tak mi pod utriet soplik
Wotan2666 dňa 29.3.2011 o 16:25
:-D tak sa tesim viez zaujimave je ze na to ako vravis aky som dari sa mi celu ally tlacit dopredu a vyhravat :) takze nekto ako ty mi nesaha ani po clenky a pozdrav kajaka :-D
sonia007 dňa 29.3.2011 o 16:00
:-DDDD prosim ta pekne a ktoze ti take pise :-DDD ved ja to tu uz davno nevediem :-DDDDDDDD ty si tak sprostuky soplavy chlapcek..clovek by si myslel ze mas daku uroven..ale bohuzial chudak chudakom zostane....a to ako sa kto chova tu..taky je aj reale..uprimne ta lutujem..........*****nejsieho cloveka som este nezazila....a gof a pm54 proti sebe?? hmmmmmm to by bolo zaujiiimave :p ....ale si mimo :)) minimalne vas znici tvoja *****ita :-DD ...par ludi v GoF a u vas kvoli nej tu skoncilo ani nevies :-DDD no ale este vas caka nieco ine :-DDD
Wotan2666 dňa 29.3.2011 o 15:50
no som ubohy :-D ale znicili sme vas :-DDD no to sa tesim na to prekvapko :))) ak si myslis ze PM54 a GoF pojdu proti sebe tak sa kruto mylis :-D radsej preliec hlavu lebo kazdy mi od vas vravy aka si padnuta na hlavu :) a to nemusim sa ani pytat sami mi to hovoria :-D ze si to najhorsie co tu ally postihlo a mi sa smejeme na vas ukor
sonia007 dňa 29.3.2011 o 15:47
moj zlaty ty si tak ubohy , ze nemas ani paru o tom :))...a poviem ti jedno..my sa rozpadneme..ale vy tiez :-DDD lebo ked tu my nebudeme ...tak ...... :-DDDD prekvapko :-DDD ...a bavia ma tie dvojite multaky medzi GoF a PM54 :-DDDDDD
Wotan2666 dňa 29.3.2011 o 15:43
ja :-D tvoje mestecka ktore si aj zoberem :) kedy koncis ty kajacik ti uz skoncil mala by si aj ty ty to nezvladas vobec nemas na to nesi ani z polovice taka dobra ako bol zakladatel predators :p
sonia007 dňa 29.3.2011 o 15:42
milacik a ty by si co rad???
Wotan2666 dňa 29.3.2011 o 15:31
tak co sonka nejak sa ti rozpada predators tak to co to hmm ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1249

Hosť
mile
Marthanas001

Marthanas001 dňa 28.4.2011 o 22:00
daj mi vsetky hodnosti aj zakladatela
 

DeletedUser1857

Hosť
Tak čítať od dola :)

eso7410 dnes o 10:32
Pozri nehraj tu frajera lebo sa na to tvoje spojenectvo môže obrátiť 20 spojenectiev.
je to jasné ?

To si napísal, a to je vyhrážanie, ale mne je to jedno, kto je bojko ten je bojko, ja sa ťa nebojím, a kecať si môžeš kolko chceš
marektom72 dnes o 10:30
Neviem kto sa ti tu vyhráža ... ale ak to berieš ako vyhrážku tak to je tvoja vec.
eso7410 dnes o 10:29
inak aby si sa mi vyhrážal, na to si trochu daleko :D OL ti sem ide 218 hodín, a najrýchlejšou lodou sem ideš 2 dni takže...
marektom72 dnes o 10:27
No keďže si zakladateľ spojenectva tak žiadam celé tvoje spojenectvo ty gramatik !
Ale nevieš čo tu riešiš ty a tvoje spojenectvo...
eso7410 dnes o 10:26
nieakú
Ahoj nechcete ku nám ? bud napíšeš Ahojte alebo napíšeš nechceš

A ešte jedna vec:
Radšej nie lebo...
marektom72 dnes o 10:25
Čo tu pletieš gramatiku ... no a nájdi mi jednú gramatickú chybu
eso7410 dnes o 10:24
a vidím, že tebe gramatika nič nevraví, preto súdim že máš okolo 10 rokov
marektom72 dnes o 10:22
hahah nevtipkuj ty aj tvoji aktívny hráči máte 14000 BOJOVÝCH BODOV takže nevidím tu nieakú silu hahah
eso7410 dnes o 10:21
oooo...a akých??? ja sa nehrám na frajera, ja sa nebojím, vy máte skoro neaktívne spojenectvo, my sme len aktívny hráči
marektom72 dnes o 10:19
Pozri nehraj tu frajera lebo sa na to tvoje spojenectvo môže obrátiť 20 spojenectiev.
je to jasné ?
eso7410 dnes o 9:44
Je to jasné?
eso7410 dnes o 9:39
už si raz písal...NIE!
marektom72 dnes o 9:38
Ahoj nechcete ku nám ?
 
Hore