Vtipné správy-Gama

DeletedUser

Hosť
Daj zobrazit vsetky prispevky od daneho hraca a pri kazdom pripevku mas cislo. Aj napravo hore ti ma ukazovat ze kolko prispevkov vidis z kolkych.
 

DeletedUser

Hosť
dnes sme masovo utocili :sledge: a jeden to nezvladol, citajte zdola

Nibiru dnes o 12:47
poziciam ti aj tu od mojej babky, ona ma sice len latrinu, tak ale pre teba ako stvorene na oblizovanie
FERRIS dnes o 12:44
hahhah nie dakujem to radsej oblizem zachodovu dosku
Nibiru dnes o 12:43
nie to znamena ze im mozes iba ticho zavidiet :)
FERRIS dnes o 12:42
hh tak to znamena ze si ku..icka
Nibiru dnes o 12:41
my pestujeme grupensex a chalani ma musia na kazdy vylet brat so sebou :))
FERRIS dnes o 12:40
hahhaha si vtipna no vies niesom slaby a uz vobec nie taky ubohy ako vy ze musite ist na mna tolky
Nibiru dnes o 12:29
mne stačia hlavolamy pre intermediate, aby som pochopila, preco si sa este neresetol
FERRIS dnes o 12:25
hh nie dakujem ja ju nepotrebujem ale ty
Nibiru dnes o 12:23
mám doma knihu s názvom Lúštime hlavolamy pre začiatočníkov... môžem ti ju požičať :))
FERRIS dnes o 12:23
ved by sme mohli spolupracovat omg ,,, keby mi niekto dal sancu
FERRIS dnes o 12:22
a to uz preco ???
Nibiru dnes o 12:21
lebo keby sme ta nesejmuli aj dusan by patril do psychiatrickeho ustavu
FERRIS dnes o 12:21
nechapem preco ste si na mna tak zasadli
FERRIS dnes o 12:19
to znemena preco mi nedate pokoj ,,,
Nibiru dnes o 11:41
toto mi preloz, lebo to bola veta ako zo psychiatrickeho ustavu
FERRIS dnes o 11:41
omg nechapem preco na nehate


toto je typicky priklad rozmaznaneho chlapceka ktory nevie co znamena slovo prehra a ked prehra tak vas chce co najviac urazit
 

DeletedUser

Hosť
Tento Ferris je zaujimavy hrac :p ma 12 miest,ale bodovy priemer 2930,to vsetko iba osidlil?:D
 

DeletedUser

Hosť
To ako Ferris teraz vyzera je vysledok dlhodobeho usilia mojej alliancie (nie terajsej).
Mal 3 velke silne mesta a my sme isli nanho. mal vsak silnu podporu svojej ali a takto hrabal KB jedno za druhym. Tocil ceremonie a osidloval. Urobil vsak chybu, ze sa nesnazil byt slusny a tak ho uz z 3 ally vyhodili. A ja som si nakoniec povedala, ze ziadneho hraca snad tak dobre nepoznam a zavolala som ho do nasej ally. Teraz je to spojenec a snad konecne pookreje a zacne slusnu hru. Sancu dostal :)
 

DeletedUser

Hosť
uvidime, ja sa vzdy snazim dat v grepe sancu ludom, ktori pochybili, pretoze verim, ze druhykrat si daju pozor... Len ten, kto sa posmykne a spadne, vie, aka je cesta hrbolata :)
 

DeletedUser1769

Hosť
Uz som pisal na support... nekomentujem ludsku hlupost... nevynechavam slova bo by to nebolo autenticke... A JA NECENZURUJEM sak pan M.??

petern dnes o 15:47
KKt si ty chlapce, hej skoda ze sa nepozname to mi ver... vtaka nemas a je oskliva... nick rus hej :) Nejsom pekny ale tvar mam po psovi nie po prasciach ako tvoja rodina...

PatriQ.Boy. dnes o 15:33
po 1-ide oto ze ste jebnuty parchanty a robis sa ze si *****....
po 2-bud rad ze sa nepozname v opacnom pripade tx natrhnem ritny veniec a tvoju mamku vitrtkam!!
po 3- na tvoj ban seriem ty kus hovna....rusim s nick ty pindos
po 4- visersi oko ty prasacia tvar
petern dnes o 15:11
Poprve neviem o co ide.
Podruhe sa ani nepozname.
Potretie za toto ocakavaj ban.
Postvrte poj*b sa ty...

PatriQ.Boy. dnes o 14:55
Cawes.....chcem len nieco s mojej strany.....spojenectvo Gates of Fire je skurvena kopa sraciek,ktora nepozna pravidla spojenectva a ste skurveny sockarsky hajzli!dohodli sme sa kurva ze SWAT bude svami spete a vi curaci nanas posielate utoki...nehovoriac o *****kovi ktory je druhy najlepsi na game....ten prasivi hovniak namna posiela utoky a je odvas ! kde je ta skurvena spolupraca naktorej sme sa dohodli ked ste boli skurveny chudaci socky ktore chceli bit najlepsie ? teras ste naj...a ***** s vasho slubu...chudaci ste uz len stohto pohladu *****I skapte seci bodajbyvas MINOTAURUS...odjebal do rana :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto bolo huste petern, ako vazne, mne uz tiez kadeco popisali, ale vacsinou sa vyriadovali a uvolnovali na mne, moju matku a rodinu do toho netahali..
povedala by som PERMA BANN ak sa neresetol hned ked ste dopisali :D
Idem ceknut :D
 

DeletedUser1769

Hosť
najlepsie je ze ma to nedokaze vytocit :) vytocit ma moze ked mi niekto vymaze prispevok na foru a da mi nejaky bod ze podla neho som spamoval, hoc som sa len nieco pytal... :) ne este nezrusil ucet ale zeusov priazen mi nedosiahne 201 to mi ver :D
 

DeletedUser

Hosť
Len mu povec Peto ze poznas Sorkyho, a ten je majster Europy v boxe .. :D Ta uvidis jaky respekt .. :D abo vies co staci povedat ze poznas Sorkyho .. :D To uplne staci .. :D
 

DeletedUser

Hosť
Petern, ja mám niečo lepšie :D už som ho nahlásil aj na support, ale nech si aj zbytok hráčov pozrie, aké indivíduá sú tu...

bobor5151 dnes o 18:08
ti vijebani sikmi ***** toto je pre cele tvoje spojko: vi po ondiate ***** potkani skapte do raana a to vase vij*******e spojko nech ochhhh co mam nan povedat no svetko je tu ***** ako vi vi d****** skapte pod mostom vi k***i sikne *****skee vij****no od****ee nejdem hrat uz tuto pi**>>u tak si ju hrajte vi vi***ane male sk****ee ku**i


EDIT:
o pár minút mi prišla skoro tá istá správa, ale s menším dodatkom, tiež nahlásené...

elermonin035 dnes o 18:27
vi po ondiate sk****e potkani skapte do raana a to vase v****ne sk****ne spojko nech ochhhh co mam nan povedat no sveko je tu s***ee ako vi vi d****e pi** skapte pod mostom vi k**vii sikne *****skee vij****no od****ee nejdem hrat uz tuto pi****u tak si ju hrajte vi vi***ne male sk****ee ku***i a ta vaz znicia asi 20 paktov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Petern, ja mám niečo lepšie :D už som ho nahlásil aj na support, ale nech si aj zbytok hráčov pozrie, aké indivíduá sú tu...




EDIT:
o pár minút mi prišla skoro tá istá správa, ale s menším dodatkom, tiež nahlásené...

sak oni si to skopcili medzi sebou.. vies ako Lanci :D V dvoch utokoch je vacsia sila, ale na kazdeho staci jeden BANN a obrana je dokoncena :D
A to nehovorim len o obrane tvojej osoby.. sak aj ja cistim gammu od takychto pribrzdencov :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto bolo huste petern, ako vazne, mne uz tiez kadeco popisali, ale vacsinou sa vyriadovali a uvolnovali na mne, moju matku a rodinu do toho netahali..
povedala by som PERMA BANN ak sa neresetol hned ked ste dopisali :D
Idem ceknut :D



nemáš náhodou podmienku nekomunikovať s GoF, aby si zostala v Špede?
ja len že ty si bola a aj zostaneš jedna podlízavá hráčka, ktorá sa podlizuje znepriateleným spojenectvám a klame tie svoje.
 

DeletedUser

Hosť
dracik uz si koledujes toto je cisty flame co ty o nej vies je len na nej s kym bude alebo nebude pisat co si ty kto si ty ze sa tu budes do nej navazat usetri nas svojich dusevnych vylevov a hodnoteni co je kto ak mas zaujem robit len zlu krv musia ta mat naozaj vsetci radi ktovie ci by si bol taky hrdina ak v realnom zivote alebo aj v realy obvinujes kadekoho jedna radost hm (koniec tvoj nick uz pre mna neexistuje na teba uz nebudem reagovat pis si co chces ja sa nebudem chytat na tvoje pokusi o flame)
 

DeletedUser

Hosť
Neuznávam osočovanie, ani nadávky a neslušné správy, ale musím sa tu vyjadriť k férovosti GoF a PM54 a toho spoločenstva okolo nich.
Každý trošku uvažujúci a súdny hráč si spočíta koľko je jedna a jedna.
Z pohľadu obyčajného hráča a obyčajného radového spojenectva sa javíte a podľa mňa aj ste zameraný na špinavé ťahy, využívanie špehov, rozvracanie iných spojenectiev spravodajskými hrami a nasadzovaním do ich vám prisluhujúcich hráčov a využívaním iných pre vlastné ciele.
Ja som začal na Gamme hrať s chuťou, ale v posledné dni ma prešla, vďaka takým spojenectvám a hráčom, ktorým nič nevraví slovo férovosť, slušnosť a rešpekt. Vy sa neštítite ničoho, tak ste skorumpovali celú Gammu, že slušní hráči krútia hlavou a nečudujte sa slabším povahám, že Vám aj napíšu tvrdo, čo si myslia. Je to následok Vašej doterajšej činnosti a pôsobenia na Gamme. Tá arogancia, ponižovanie iných a svoje povyšovanie sa, nadraďovanie a vyhlasovanie sa za bohov má aj takéto ovocie. Ak máte radosť z toho, ako ste celú Gammu rozoštvali a skorumpovali, tak nie ste seriźne zmýšľajúci hráči a iba sebci, ktorým ide o nejaký nehmatateľný úspech v prehliadačovej hre - lenže aj víťaz zvíťazí buď čestne, alebo podvodmi a vy ste zvolili tú druhú variantu. Majte teda z toho radosť a aj s prispením supportu a všetkých skorumpovaných a vám nadržiavajúcich adminov sa potom tešte z toho, ako ste obláznili také naivky, ako som bol zo začiatku ja. Lenže už som pochopil, že tak isto, ako aj v reálnom živote, aj tu sú sebecko-mocenské ambície a pravidlá platia len pre ostatných a nie pre pár hráčov
Tak prajem krásne pocity z hry, akú hráte.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:)

nemáš náhodou podmienku nekomunikovať s GoF, aby si zostala v Špede?
ja len že ty si bola a aj zostaneš jedna podlízavá hráčka, ktorá sa podlizuje znepriateleným spojenectvám a klame tie svoje.

Zdravim ta dráčik, poznam jedneho hraca z bety - maxus, mohli by ste si podat ruky.. on asi tak sniva ako ty :)
Takze: vyjadrim sa, i ked sa mi nechcelo, lebo tato tvoja reakcia na kamaratsky rozhovor je uz taka trapna, ze som sa normalne rozosmiala :D
Ak by som bola podlizava, tak sa s GoF tu na fore nekamaratim, ale vypisujem im vytrvalo spravy typu: "Zobeeeerteeee ma k vaaam, zoooberteee "
Ja som nikdy nemala zaujem hrat na ich strane, ved vidim kde som situovana, a vidis to aj ty.. A netusila som ze odpisat hracovi na externom fore na prispevok je podlizave.... musim sa opytat peterna, ci som sa ho nedotkla :D A pokial hovoris o klamstvach.. tak sa kludne rozpis, ja mam svedomie ciste..
Trochu uz ulietas, nemyslis??
A posledna vec: Akym pravom mi ty diktujes podmienky mojho clenstva v Spede?? Pokial viem, si naborar a diplomat Predators, tak sa staraj o svojich hracov. Tuto podmienku som od teba pocula iba jedenkrat a to v case ked sa rozpadla Sparta a ty si sa velkoryso vyjadril, ze mi este das sancu :D:D:D
No, dráčik, ja od teba ziadne sance nepotrebujem a aby som nezabudla,
dakujem ti ako si uzasne ovplyvnil clenov Predators, chodili mi od nich ohromne zaujimave spravy s informaciami o tebe a tvojom pocinani..
Takze maj sa pekne, trochu sa schlad a zameraj sa uz konecne v tejto hre aj na nieco ine ako na mna.. lebo tu si uplne mimo :)
A mrkni ku mne do profilu na gamme - mam tam jedno heslo, mohol by si sa ho drzat - PLAY FOR FUN!!
 

DeletedUser

Hosť
Neuznávam osočovanie, ani nadávky a neslušné správy, ale musím sa tu vyjadriť k férovosti GoF a PM54 a toho spoločenstva okolo nich.
Každý trošku uvažujúci a súdny hráč si spočíta koľko je jedna a jedna.
Z pohľadu obyčajného hráča a obyčajného radového spojenectva sa javíte a podľa mňa aj ste zameraný na špinavé ťahy, využívanie špehov, rozvracanie iných spojenectiev spravodajskými hrami a nasadzovaním do ich vám prisluhujúcich hráčov a využívaním iných pre vlastné ciele.
Ja som začal na Gamme hrať s chuťou, ale v posledné dni ma prešla, vďaka takým spojenectvám a hráčom, ktorým nič nevraví slovo férovosť, slušnosť a rešpekt. Vy sa neštítite ničoho, tak ste skorumpovali celú Gammu, že slušní hráči krútia hlavou a nečudujte sa slabším povahám, že Vám aj napíšu tvrdo, čo si myslia. Je to následok Vašej doterajšej činnosti a pôsobenia na Gamme. Tá arogancia, ponižovanie iných a svoje povyšovanie sa, nadraďovanie a vyhlasovanie sa za bohov má aj takéto ovocie. Ak máte radosť z toho, ako ste celú Gammu rozoštvali a skorumpovali, tak nie ste seriźne zmýšľajúci hráči a iba sebci, ktorým ide o nejaký nehmatateľný úspech v prehliadačovej hre - lenže aj víťaz zvíťazí buď čestne, alebo podvodmi a vy ste zvolili tú druhú variantu. Majte teda z toho radosť a aj s prispením supportu a všetkých skorumpovaných a vám nadržiavajúcich adminov sa potom tešte z toho, ako ste obláznili také naivky, ako som bol zo začiatku ja. Lenže už som pochopil, že tak isto, ako aj v reálnom živote, aj tu sú sebecko-mocenské ambície a pravidlá platia len pre ostatných a nie pre pár hráčov
Tak prajem krásne pocity z hry, akú hráte.


Skipííííí dobre si spravil, že na neho nereaguješ... ten chlapec má nejaký komplex ako tak pozerám... dúfam, že si pamätáte, že presne čo on tu píše, som písal ja pred mesiacom a pol na adresu Predators :D teraz len kopíruje, aby bol zaujímavý... chlapče, ty si najskôr nájdi význam slova špeh na internete a potom zbehlík... my ako GoF zásadne špehov nemáme, len máme niečo podobného :D to že ti napíše hráč z Predators nejaké informácie sám od seba, to sa špehom podľa mňa nazvať nedá, to je skôr Váš zradca, či zbehlík... Tak vidíš ako to je a hlavná vec je tá, spôsob Vašich útokov... Stavím sa, že teraz si narážal aj na to, že keď ste útočili na niekoho, tak ste sa rozbili na cucky, spomíname na útoky na aymona, však ten dostal toľko bodov do deffu, že pár dní robil len procesie :D ďalší súčasný prípad je hráč andymon :D či ako sa volá, keď ten lamer pošle v útoku 500 hoplitov na rýchlych člnoch a s nimi žiadne iné lode, a 10 sekúnd predtým 120 ZL, čo ani nie ZL neprejdú cez obranu, tak sa div, že nikdy neprejdete :D my máme niečo čo Vy Predators nemáte a nikdy mať nebudete a to je súdržnosť a vojenská sila... Keď nám vtedy zrušili spojenectvo mali sme 1,9 milióna útočných bodov, Vy máte teraz o pol milióna viac a my strácame už len 250 000, keby sa to spočítalo s tým čo sme mali, máme o 1,5 milióna útočných bodov viac ako Predators! a to hovorí za všetko! to že Vaše útoky by sa mohli dať na fórum do novej témy: "Ako útočia lamy" tak to by sa smial celý svet Grepolisu, že ako Vy môžete byť tam kde ste... útoky od Vás nás vždy pobavia :D
a čo sa týka Nibiru, už som to tu písal a píšem to poslednýkrát: Bavíme sa o všetkom možnom, len nie o Grepolise a dupľom nie o tom čo si ty myslíš!!!
 

DeletedUser

Hosť
LANCÍÍÍÍ prečo musite pisat take dlhe spravy ... joj


Ja len tolko ze aj mne na Delte dosli take iste spravy ako si napisal ty, a este aj presne od tych hracov :D
 
Hore