Vtipné správy - Beta

DeletedUser1023

Hosť
Sorki to je najlepší hráč na svete beta .iba pre zaujimavosť.... ale inač v poho ..... =D :D
 

DeletedUser

Hosť
a sorkan je najlepsi hrac na svete delta. iba pre zaujimavosť.... ale inač v poho ..... =D
 

DeletedUser

Hosť
o kom to chlapci hovorite?? aky skipi?? sak skipi to bola ta kengura v seriali co sme s mamkou kukavalikazdu nedelu doobeda po kacerovcoch :D
 

DeletedUser1720

Hosť
toto ma dojalo :D pekne zdola :D

small killer dnes o 16:48
ocgh
miro9991 dnes o 16:47
povipravaj si :D

small killer dnes o 16:46
neser ma mam hracov co mi pomozu a budu to tvojji zasrani kamosi
miro9991 dnes o 16:45
bol si ale nejdem sa ani vyjadrovat tak ahoj a este o niake mesto prides a toto my nezoberes

small killer dnes o 16:44
vidis ze by som bol v nejakej ally
miro9991 dnes o 16:43
no sme sa ne niecom dohodli ale ty nic

small killer dnes o 16:42
ja ?
miro9991 dnes o 16:42
no neviem neviem kto je :DDD

small killer dnes o 16:35
si ale hnusny
 

DeletedUser

Hosť
skipi dňa 8.2.2011 o 17:52
posli posly alebo neposli posly keby som poslal poslov prisli by ti posly ale mne by posly odisli musel by som potom poslat poslov spat s poslanim pretoze uz by som nemal poslov kedze by vsetci posly boli poslany k tebe
šíídlo95 dňa 8.2.2011 o 17:48
co prosim posli
skipi dňa 8.2.2011 o 16:04
a ja potrebujem ruzoveho slonika aby ma odviezol naspet do krajiny vil a cukrikov
šíídlo95 dňa 8.2.2011 o 13:47
poslal bi si mi suroviny aj vojakov prosim potrebujem
 

DeletedUser

Hosť
co dodat len R.I.P

miorik dnes o 18:41
Všetci chaosáci ste GEJOŠ. (namiesto bodky dajte I) :D
Prebrali ste mi štyri mestá z piatich :(
 

DeletedUser1450

Hosť
:D:D o tom je tato hra :D ja ich nechapem mne prebrali 5 miest a idem dalej :D
 

DeletedUser

Hosť
skipi dňa 13.2.2011 o 9:50
musis vela jest zeleninu a uhlohydraty a budes mrte silny ako ja a denne pijem mlieko nemusis dakovat rado sa stalo
hk6pb32 dňa 13.2.2011 o 9:48
ahoj,
Pomohol bis mi bit silnejsi ????
Dakujem.
 

DeletedUser

Hosť
frcst dnes o 20:03
dobre viskusam
skipi dnes o 19:41
nepomohol no to je mi luto tak skus ******* to som skopcil ked som to heslo pisal
frcst dnes o 19:39
nepomohol plss povedz mi ho kuknem si ta
skipi dnes o 19:31
helo dufam ze som pomohol
frcst dnes o 19:22
caw prosim das mi helo je to naliehave:(
 

DeletedUser1618

Hosť
Skapeeeeeeem :D:D:D Skipi Ty máš úžasný zmysel pre humor :D Chudák, ktovie ako dlho to skúšal :D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
tako sa uzatvaraju pakty na bete:

Vysoka diplomacia na bete: :D
sarinqa77 dňa 9.2.2011 o 10:27
nie vy by ste nas posilnily ! Ale ako chces :) Je to tvoje rozhodnutie . Keby by si si to rozmislel tak napis. ok ?
kamazoe dňa 8.2.2011 o 23:26
Tak sme si to rozmysleli. zvazili sme vsetky pre a proti. Kedze vy ste tvrdi drsnacy a my len makki drsnaci, spojenim by vznikli len priemerni drsnaci a to by pre vas znamenalo oslabenie.
sarinqa77 dňa 8.2.2011 o 18:47
nechcely by ste sa pridať ku spojenectvu Drsňácy-X ? Myslím to tak že by si napisal/a hromadnú správu vasemu spojenectvu ze ci by sa k nam nepridaly mohly by sme potom byť silnejší a povelil by som ťa zakladatelom cize by si mohol kludne zmenit názov :D uz sa k nam chce pridať spojenectvo kastle ale s vami by sme boly silnejší + kastle nikto by nás nepremohol a mame taký istý účel ako vy ! Pomáhať našim spojencom ak na nich útočia . Rozmysli si to a potom mi odpis . Peknu hru! :) :)
 
Hore