Vtipné správy - Beta

DeletedUser

Hosť
basnik povedal tym uplne vsetko - trapko si tu akurat ty, ... ze ako mal vediet? vsak ked mate vsade okolo seba nepriatela tak asi mohol tusit ze? :)

mimochodom, ma to wodne aj v profile :)

a ano - si predstav ty AMATER ze ja si davam dovolenku aj na casove obdobie 24h :) ... ked viem dopredu ze tu nebudem ... jaj no len sa neriad ze som comy - :))))
 

DeletedUser

Hosť
To robis mudro, comy, na mna na bete neutoci zatial nikto, ale napriek tomu vzdy ked viem, ze tu nebudem, tak zapinam dovolenku. Myslim, ze Mirko a spol dobre vedia co by som riskovala, maju rozhodne celkom slusny prehlad o pocte mojich utocnych miest :D
 

DeletedUser1720

Hosť
comy nebol si ty v LOGOS academi???? ako myslis som amater uplny :D si dal thief som amater? alebo sa lepsie spitam sam seba som amater?? asi hej :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja myslim, ze ty si tam este jeden z tych, co sa aj brania :p
Ale ta action na lukasa stala za to :) 48 000 utocnych a pritom sa rano logol a hodil mi sovu a potom to nechal tak. Vobec som to nepochopila. To cakal, ze sa mesta obrania prakmi a konmi a pristavy zapalkami?? ;)
Hodil aspon nieco na forum?
 

DeletedUser2467

Hosť
ale pozeram tu ze uz posledne dve strany sa iba keca a keca a ziadne vtipne spravy ... :D nie je tu nahodou tema Beta vtipne spravy a nie Kecanisko ... pripada mi to trocha cudne ... :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak hodím sem zasa niečo ja .. :) :)

A: hi nemohol by som ist do vasho spojenectva? splnam aj poziadavky diky

B: No, tak my takzvaných farmárov moc neberieme, bez urážky, len Ty mestá nedobýjaš, ale zakladáš a táto hra je predovšetkým o ich dobýjaní :)

A: no a som obranný tip a este dneska si idem dat vyskumat dobytie

B: Hmm tak, ospravedlňujem sa, ale máš 3 dediny a nemáš ešte vyskúmané dobytie, takže ľutujem, ale neberieme ťa, neber to v zlom a maj sa pekne :)

A: neber to v zlom ale to stačí len dopísat do pravidiel aký pán taký krám

B: Hmm, tak prepáč, neber to v zlom, ale ako som písala už predtým, táto hra je o DOBÝVANÍ a až potom o farmárčení v tých dobytých mestách :)
Prajem pekný deň ;)
A nemyslím, že by sa malo písať do pravidiel, že dobývanie je povinné, to je logika nie?

A: to je logika ze kazdý hrac proste nemoze proste utocit stale chápes???

B: Ale proste, prosteee... :):)
Hm čo proste? Šak nikto nehovorí aby každý stále, vkuse útočil :) Ale proste táto hra neni o zakladaní si miest vkuse :) Ale nikto ti nič nekáže :)
Inak, je s Tebou sranda :)

A: sak hej ja ti pisem ze si tim znisis reputaciu atd

_______________________________________________________

Dá sa moja reputácia poškodiť alebo zničiť ešte viac, než je? :D
 

DeletedUser

Hosť
joj vy dvaja :D
a čo takto sa držať témy a písať si to napríklad do profilu, alebo cez súkromné správy??
 

DeletedUser

Hosť
tak toto zabil :D

sandokan555 dnes o 8:55
tak sa mi donieslo ze utocis na nasho clena.. nerobis dobre.
Volba je na tebe, ake dosledky to bude mat.
 

DeletedUser1720

Hosť
to kedysi pisal aj mne neviem kam tym mieril neni to utocna hra? :D
 

DeletedUser

Hosť
no žiaľ neprebil som obranu zapodporovalo ho cele omnium sanctorum...
 

DeletedUser1618

Hosť
Keby dačo, pekne od spodu čítať :D




HRÁČ B dnes o 19:42
:DDD

HRÁČ A dnes o 13:40
Ani ja, používame ochranu ;) :D

HRÁČ B dnes o 13:09
Ja vtom niesom..

HRÁČ A dnes o 11:35
Znova sa ospravedlňujem tým, čo sa ich to netýka..
Ale už by stačilo hádam detského vyhrážania sa nepriateľom, povyšovania sa (teda, akože povyšovania sa), lebo tým len ukazujete, akí ste hlúpučkí..

Už to musím tak napísať, lebo fakt sa vy len ponižujete ak niekomu píšete ako si z neho spravíte sluhu a že ho behom dvoch dní dáte dolu..

Nezahlcujte zbytočne schránky správ nepriateľov, ale aj iných hráčov čo nie sú s nami v ally.. Iba sa z vás smejú, verte mi :(

Pekný deň :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
pekne:D a;e keby si to odpustil,tak by sme sa nemali na com smiat:p
 

DeletedUser

Hosť
cilest dňa 25.10.2011 o 18:45
hraš ešte grepolis

skipi dňa 26.10.2011 o 14:46
nie a nikdy som nehral

cilest dňa 27.10.2011 o 18:01
a daš mi tvoj nick-??

skipi dňa 28.10.2011 o 14:37
tu je ked chces skipi

cilest dňa 29.10.2011 o 19:35
anio chcem ake maš heslo??

skipi dňa 30.10.2011 o 14:33
********

cilest dňa 30.10.2011 o 17:03
normalne napiš prosííím

skipi dňa 30.10.2011 o 17:22
sak to som skopcil z toho okienka jak inak to mam

cilest dňa 30.10.2011 o 18:45
normalne napiš heslo ake maš normalne lebo takto to nejde

cilest dnes o 7:58
musiš po pismenkach napisať

skipi dnes o 14:31
jaj a to je ako sak ale mne to hento stale ukazuje tie hviezdicky

cilest dnes o 15:15
nekopiruj normalne tu napiš ake maš heslo čojaviem napriklad skipi 123 abo grepolis takto to napiš

skipi dnes o 15:17
no a co za to dostanem hmmmmmmm

cilest dnes o 15:22
čo chceš??

skipi dnes o 15:24
ja by som chcel pusu som osamely

cilest dnes o 15:24
a kde byvaš??

skipi dnes o 15:25
ja v hornych oresanoch ale tak ked sa mozeme stretnut aj inde

cilest dnes o 15:27
ked mi daš heslo tak budeme spolu hodiťť ..
daš mi to heslo

skipi dnes o 15:29
hej a ako viem ci sa mi budes pacit mna uz takto oklamal jeden co chcel som uz hral na internete jednu hru pexeso profesional online delux gold a on ze ked mi das heslo poslem ti svoje fotky v prevleku ako batman a potom som mu ho dal a on mi nic neposlal vies a teraz ja neviem a ani neviem ci sa mi budes pacit

cilest dnes o 15:30
budem som stihla ako keby modelka vizeram vlastne aj si robim kokurz na modelku ja ta neoklamem prisaham...

skipi dnes o 15:32
ale ja som myslel ze si chlapec :(

cilest dnes o 15:33
ja som chlapec som sa zmylil ako ja si robim kongurz na modelky ti si tomu nepochopil

cilest dnes o 15:34
budem hodnoťiť modelky

skipi dnes o 15:35
hej no to uz je lepsie ale ked spolu budeme chodit tak neviem ako kto z nas bude akoze zena a kto akoze muz ja som radsej zena rad sa pekne obliekam ale ty musis byt taky drsnak mam rad drsnakov a v zime nosit velku ciapku s brmbolcom potom mam jednu doma a este jednu pre teba aby sme mali rovnake

cilest dnes o 15:37
okej tešim sa a daš mi ten nick ked nie tak potom nebudeme frajeri

skipi dnes o 15:38
ale dobre no tak ti poslem postou heslo ale naozaj posli mi svoju adresu a ja ti ho poslem

cilest dnes o 15:40
tu mi ho pošli lebo byvam z mamamou a ocom a oni take veci vihadzuju takže pošli mi ho tu a teraz ja heslo meniť nebudem budeme na to chodiť obidvaja

skipi dnes o 15:41
jej obaja to akoze spolu to bude super ked tak ale ved ked spolu budeme chodit tak aj mama s otcom o tom budu vediet ze akeho mas sikovneho frajera ze mam take pekne konto takn sak im povedz ze tvoj zajko hopko ti posiela heslo aby ti to nevyhodili a bude to :D kolacik jeden nezbedny

cilest dnes o 15:42
moji rodičia newedia že som gej ale ked mi heslo pošleš tak im to powiem a budeme spolu frajeri a ked mi ho teraz nepošleš tak nebudeme frajeri

skipi dnes o 15:43
to je velmi zle ze to tajis ja nemam rad falosnych :) beeeee

----------tak a to je koniec vztahu a mozno nie :D------- pockame a piseme dalej
 

DeletedUser1618

Hosť
Júúú, tak to držím palce, nech ti to vyjde :)

Ach, Ty máš ale toľko nápadníkov a o mňa tam len nejakí oní z ELITY furt zakopávajú :(
 
Hore