Vtipné správy - Beta

DeletedUser

Hosť
skipi dnes o 19:00
hm a ty si nafuknuty oblacik a lietas si kade tade po oblohe grepolisu a pufkas male oblaciky a este jedno vobec ma netrapi tvoj nazor pretoze si pre mna nikto :D
daniel caco dnes o 18:57
si deb.. a ten profil trapas
 

DeletedUser2467

Hosť
to kto vam posiela taketo spravy ved to su take trapasy ...
:firework:
 

DeletedUser1023

Hosť
a aka je toto vtipna sprava hm ;D ze prichadzas o mesta ale ked ta to bavi tak ok v pohode a ozaj mne ked nejde net tak si zapnem dovolenku ale inak pohoda toto sa mi zda ako vtipna sprava ( a ozaj uz niesi ani LOSOS :D )

ito dňa 3.4.2011 o 20:44
jj ok ale to pojdem na tu stranku a budem ich mat
skipi dňa 3.4.2011 o 17:30
skusw pomocnika alebo externe forum
tito dňa 3.4.2011 o 17:26
cs povies mi pls ako mozem dostat kulturne boby pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls

Na tomto by som sa SKIPI nesmial ;D , keď som začínal hrať GREP ,tak som nevedel ani pozvánku prijať :D
 

DeletedUser1618

Hosť
:):):) Klasicky od dola čítať :)



pato32 dnes o 16:18
ta to ne
LadyŽiarovka dnes o 16:18
Nie je náhodou múdrosť-sova od atény? :)
pato32 dnes o 16:17
ja nemam heru taze ne
LadyŽiarovka dnes o 16:09
Si na mňa použil múdrosť? :)
pato32 dnes o 16:08
ok ta aj tak nemam lode ta smola hahah
LadyŽiarovka dnes o 16:01
No čo ja? :)
Ja ti len odpovedám :)
pato32 dnes o 15:58
co si myslis ja sa len pitam ti
LadyŽiarovka dnes o 15:57
A prečo nie? :) Toto je hra p útočení a dobývaní a nie o farmárčení :) Ani ženské nemajú zľutovanie, zvykaj si :)
pato32 dnes o 15:56
preco na mna utocis ??
 

DeletedUser1891

Hosť
anemari1985 dnes o 19:00
POMOOC POSLI M,I LODE DO 3 A 4 ODKAZ AJ DRUHYM

Porosim a dakujem. ale tak nevadi. asi fungujem ako odkazova schranka nadiktujte odkiaz a ja to odrapocem.
 

DeletedUser1618

Hosť
NEviem či sa vám to bude zdať vtipné, ale ja som sa zasmiala :D

Od dola prosím čítať :D

pato32 dnes o 15:06
tak po prve ja ti to pišem a po druhe ok
LadyŽiarovka dnes o 15:05
Jasne, si myslíš, že budem skákať ako budeš Ty pískať? :)
Sklamem ťa ;)
pato32 dnes o 14:47
posli lodnu podporu do mesta


KEby dačo, s tým hráčom nič nemám ani s ním nie som v spojku, neviem čo mu napadlo len tak mi napísať, aby som ho podporila :D
 

DeletedUser1249

Hosť
aha tak az potom som precital to ze s nim nesi v spojku to je de**il;)
 

DeletedUser

Hosť
Mam hraca pri svojich ostrovoch - mutuus I. ktory je az moc casto pod mojimi utokmi a obstastnuje ma svojimi spravickami :D

mutuus I. dňa 25.5.2011 o 10:15
už si si ukojila tie svoje patologické potreby????

mutuus I. dňa 14.6.2011 o 11:28
na jednom meste si rozflakat celu armadu....hmmmm,mal som Ta za lepšiu hračku,toto je hrubá stupidita,ktorá sice body prináša,ale aj nalepku dáva...

a toto poslal mojmu spoluhracovi :D

mutuus I. dňa 13.6.2011 o 13:38
Na tu tvoju kolegynu mam svoj nazor...aspon keby kopirovala vizažou ten svoj obrazok,tak je jej odpustené,ale bojim sa že je to práve opak,niekde sa musí vyventilovat dievča :DDD
 

DeletedUser1810

Hosť
a aka je toto vtipna sprava hm ;D ze prichadzas o mesta ale ked ta to bavi tak ok v pohode a ozaj mne ked nejde net tak si zapnem dovolenku ale inak pohoda toto sa mi zda ako vtipna sprava ( a ozaj uz niesi ani LOSOS :D )

ito dňa 3.4.2011 o 20:44
jj ok ale to pojdem na tu stranku a budem ich mat
skipi dňa 3.4.2011 o 17:30
skusw pomocnika alebo externe forum
tito dňa 3.4.2011 o 17:26
cs povies mi pls ako mozem dostat kulturne boby pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls

Skapééééém xD xD xD :D :D :D more tak takýchto blbečkov zbožňujem :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Hehe, kazdopadne uz nie je mojim cielom, ally Traja ti potvrdi, ze somsa komplet prezbrojila a stalo sa to, co nikto z nich nechcel, zacala som pouzivat rychle prepravky, aby som ich mohla rozoberat. Uz pojdem po krkoch iba im :D

Vtipna sprava od wodne bongo ked som nanho spustila akciu s 12 hracmi:
"Co som komu urobil?" :D
 

DeletedUser1720

Hosť
stary bongac by hento nikdy nenapisal a este ste sa do neho pustili ked si robyl vyucny list a sa musel ucit... tak tu nemohol byt..
 

DeletedUser

Hosť
boze vy uz ste trapny v traja podaktori ... ked viem ze tu nebudem dam si dovolenku a sa potom trapne nejdem vyhovarat :)

alebo si mate davat po 1 bireme krizom po mestach aby ste vedeli ked je utok na podporu ... a ked ani toho nie ste schopni, potom je spravne ze vam beru mesta, vyhraju len silnejsi a sikovnejsi

a nie uplakanci co sa na ine nemozu len vyhovarat a vypisovat spravy a pisat *****ne profily a urazat druhych ...

pekny den :)
 

DeletedUser1720

Hosť
co tym chcel basnik povedat??? by by si si dal dovolenku na 1 den??? a ako mal vediet ze pojdu na neho utoky? bud mudri ked utoky pojdu na teba... TRAPKO
 
Hore