Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Skor ako sa neskončí ta trapna grepolymiada to určite nezačne :( To tu bude ešte vela bezvyznamných spamov na tituly alebo ako to volate :D
 

DeletedUser3830

Hosť
A Sultan pracuje na odvykačke:D

Skor ako sa neskončí ta trapna grepolymiada to určite nezačne :( To tu bude ešte vela bezvyznamných spamov na tituly alebo ako to volate :D
len nehovor ze ty by si take pekne nechcel :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
o.o néé ja néé :D... ale treba to tu trochen oživiť lebo na mu sa tak nudím že si buram dedinky :D .. najprv veža potom senat na 24 a dalej som sa zatial nedostal :D Už nemam ani jednu deff dedinku ale pššt to je velmi cenna informacia tak si ju nechaj pre seba :D

Sultan ani neviem že existuje , mauri stíha všetko sám .
 

DeletedUser2189

Hosť
byt moderatorom fora,tak ti dam karticku za double post a upozornenie na to,aby ste si pisali v SS:D
potom by ti ubudlo prispevkov:D
 

DeletedUser

Hosť
freestyle a ty ideš na tento ultramegaextrasuperduperbrutálneelitnedokonalý svet Nu? :D

Teraz mi došlo, že keď je na Mu nuda, tak asi áno... :D Tak aspoň napíš svetovú stranu ;)
 

DeletedUser4752

Hosť
To je tajomstvo.
Hneď po prihlásení na svet Nu sa budete musieť rozhodnúť.
Chcem tutoriál alebo Nee. Ak dáte nie, tak sa vám zvýši produkcia o tých 75 % na 14 dní a budete mať všetky postavičky na 3 dni zadarmo.
Ak áno, tak to už poznáte.

Ako sa rozhodnete ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja idem náhodne, v poslednej dobe mi nič náhodné nevychádza :D A to sa netýka len Grepu, ale všetkého možného...
 

DeletedUser4034

Hosť
Jáj po dlhšej dobe zasa na fóre :)
Majo vidím že si dostal nový titul za ukecanosť :DD
 

DeletedUser4777

Hosť
To je tajomstvo.
Hneď po prihlásení na svet Nu sa budete musieť rozhodnúť.
Chcem tutoriál alebo Nee. Ak dáte nie, tak sa vám zvýši produkcia o tých 75 % na 14 dní a budete mať všetky postavičky na 3 dni zadarmo.
Ak áno, tak to už poznáte.

Ako sa rozhodnete ?

Myslím že Tutorial sa zrušiť nedá, a na koľko dní sa ti zvýši tá produkcia to závisí od rýchlosti sveta. Momentálne je Grepolis ešte pohodlnejší. V starých verziách sme nemohli tak rýchlo prísť k surovinám, neboli žiadne vyžiadania nič také, proste si len poslal jednotky vyrabovať roľnícku dedinku a čakal si čo prinesú :) Teraz máš suroviny aj za to že si ja postavil akadémiu na 30 tku. Úlohy tutoriálu rozhodne uľahčili hru.
 

DeletedUser

Hosť
Pojdem tam ale či tam ostanem nwm :D Uvidím nastavenia a podla toho .. teraz tu basnime o trojke a štvorke prídeme tam jednotka :D nwm kde pojdem ale na juhovýchod alebo kde v riti teraz som tam už určite nepojdem lebo to je rozťahane ako .. radšej to nepoviem

Myslím že Tutorial sa zrušiť nedá, a na koľko dní sa ti zvýši tá produkcia to závisí od rýchlosti sveta. Momentálne je Grepolis ešte pohodlnejší. V starých verziách sme nemohli tak rýchlo prísť k surovinám, neboli žiadne vyžiadania nič také, proste si len poslal jednotky vyrabovať roľnícku dedinku a čakal si čo prinesú :) Teraz máš suroviny aj za to že si ja postavil akadémiu na 30 tku. Úlohy tutoriálu rozhodne uľahčili hru.

Pravda , teraz ti stačí klikať a máš armadu jak hrom v porovnani s par panakmi v starej verzii :D ostrovne ulohy tutorial , 7 dnova odmena , denna odmena , nonstop surky s rolnickych dediniek , kupec .. same vyhody proste a nič nemusíš preto urobiť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4752

Hosť
No neviem.
Začínal som na Mu, tam som asi po mesiaci dokončil tutorial a potom som sa prihlásil na svet Kappa. A mal som tam na výber, že či si chcel zopakovať tutoriál, alebo nie.
7 dňová odmena sa má rušiť, a existuje aj určité maximum suriek, ktoré môžem od rl denne dostať...
A myslím, že poslať 3-4 útoky na zvýšenie sily a potom následne útok na zobratie suriek je jednoduchšie a časovo menej náročnejšie ako každý 5 minút klikať.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore