Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Videl si spojenectva na tomto svete ? imperko , rebels , tartarus (mix) , akademka imperka, akademka rebels .. to su najlepšie ali na tom svete ... 4 z nich maju spojko a ta piata je deffkarska alebo si trufne na niekoho slabeho u nas ... je to iba dočasne ale kým sa to zruší tak ma je*ne .. a ked sa to aj zruší budem z druhej strany mapy takže budem utočiť asi na spojencov :)
 

DeletedUser1525

Hosť
moj typ nastavenia:
rychlost sveta = 4
rychlost vojsk = 2
bez moralky
nocny bonus = 00:00 - 07:00
proces dobijania = povstanie
pocet hracov v aly = 30

.. svet by trval cez 1 rok, asi po 9 mesiacoch stavba divov , ten kto postavi prve 4 divy sveta je vitaz aj pan sveta , ziadne natahovanie sa - ibaze bude boj a narusanie divov , potom po 30 dni the end ... ak by typ vysiel tak budete stastni ako blchy ze aj na slov. grepe bude rychly svet ;);)
 

DeletedUser4752

Hosť
Vás už neláka ovládať impérium čítajúce vyše 300 miest ? To sa za taký rok nedá stihnúť.
 

DeletedUser

Hosť
Ale dá... budeš u toho dřepět nonstop, kupovat každých 14 dní 25k zlatých a dáš to (přes 300 asi ne, ale těch 200 jo) :D
 

DeletedUser

Hosť
Vás už neláka ovládať impérium čítajúce vyše 300 miest ? To sa za taký rok nedá stihnúť.

Asi už moc hráčov nie, kým sa dostaneš k takému počtu miest, musíš pri tom stráviť viac ako rok, čo každý normálny človek využije inak. Nehovoriac o tom, že dnes už je tých hier po milú ...... . Takže rýchlo si nájdeš niečo iné, čo menej hltá čas.


aký vtip? krutá realita :D :D :D
 

DeletedUser3830

Hosť
To by si nestihol omakať :d bude to zbytočne zavadzať :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som mal na bete asi okolo 250 miest,je to makacka obehnut bez admina,a ked nemate zavedeny Lanciho system oznacovania miest,tak ak chcete stavat vojsko,tak vam to zaberie aspon pol hodku len dat trenovat jednotky
 

DeletedUser4752

Hosť
Na bete si nehral od začiatku. Tak potom sa ani nečuduj, že si nedokázal rozlíšiť jedno mesto od druhého, keď si nezačínal s jedným.
 

DeletedUser3830

Hosť
Teba až tak zaujímajú? Keď inno nie tak načo sa trápiš :D
 

DeletedUser

Hosť
Teba až tak zaujímajú? Keď inno nie tak načo sa trápiš :D

súhlasím, na čo sa trápiš, keď ono už je dané aké bude nastavenie a ani tak skoro to nebude...

svet sa spustí najskôr tak začiatkom septembra, keď bude po dovolenkách, žiaci začnú chodiť do školy atď.
 

DeletedUser4452

Hosť
to môžu.. ja by som uvítal nastavenia:

4/2
nočák od 23-6
počet členov: 50-100
ale hlavne dobývanie
 
Hore