Rozhovor s Ramirom

DeletedUser3830

Hosť
Áno všetci mu len závidime -_- ak si si nevšimla tak som chcel opraviť vetu v článku nevybehol som na neho len tak :) teda ak vám smiem tikať ak ma nazývate dieťaťom :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie vsetci, matoto...len ty mu zavidis ;) ale vies, ono sa vravi, ze negativna reklama je najlepsia reklama :) A cim viac ho osocujes, tym pevnejsie za nim budeme stat ;) aspon ja urcite
 

DeletedUser

Hosť
:eek: to mi prepáč o to viac ťa obdivujem hocijaká by to nedokázala ani so zlatkami :)



Nemusíš so mnou prehovoriť lebo by to môj slepačí rozumček nepochopil :)lebo nechápem že keď postavim budovy na full tak to zaberie popku ktorú môžem dať do army

No rozmýšlajme nad tým prečo mám toľko bodov :confused::-S? Možno to bude tým že nehrám?
obdivujem ta :)

Áno všetci mu len závidime -_- ak si si nevšimla tak som chcel opraviť vetu v článku nevybehol som na neho len tak :) teda ak vám smiem tikať ak ma nazývate dieťaťom :)
ale mne niet co zavidiet....
ja zavidim tebe.... mat tak TVOJE starosti......
si stastny clovek
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Dobre tak sme Decká,ale decká ktoré to vedia hrať,nie nejaké lamky,matoto už určite niekde bol dobrý,myslím Theta,JustPerfect-Mu,ja Theta a Mu...tiež máme dosť nahraté a hovorím že matoto má s tým pravdu,zbrúrať senát keď máš už všetko postavené,veď načo ti je?Na toto mi odpovedz ty baba či ako sa to nazývaš,máš viac popky-väčšia armáda
 

DeletedUser3830

Hosť
Nachaj tak, :D sme iba trápne decká ktoré mu tie bodíky závidia...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:) aky si sam k sebe uprimny :) tymto si si ziskal aj moj obdiv, nielen ramirov :))))

A chlapci, my sme neriesili to,ze tie budovy budeme mat stale na full...je to na kazdom hracovi, ako si mestecka vystavia, nemyslite? Ja za to nikoho neodsudzujem, ak ma mesta na urovni napr.11 000 bodov, rozumiem preco to tak robi...ale myslim,ze je uplne jedno, ci bude mat moje mesto o 30 zapaliek viac alebo menej...alebo o 200 bojovnikov...v konecnom dosledku je to fuk :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
Dobre nechajme tak toto má byť o ramirovi nie o mestách :)
 

DeletedUser

Hosť
:) aky si sam k sebe uprimny :) tymto si si ziskal aj moj obdiv, nielen ramirov :))))

A chlapci, my sme neriesili to,ze tie budovy budeme mat stale na full...je to na kazdom hracovi, ako si mestecka vystavia, nemyslite? Ja za to nikoho neodsudzujem, ak ma mesta na urovni napr.11 000 bodov, rozumiem preco to tak robi...ale myslim,ze je uplne jedno, ci bude mat moje mesto o 30 zapaliek viac alebo menej...alebo o 200 bojovnikov...v konecnom dosledku je to fuk :)


Tu si mi nahrala do kariet, sorry Latte :D

V konečnom dôsledku to fuk nie je. Práve také mestá sa najľahšie preberajú.
Ako už bolo spomenuté v texte, pri vystavanom meste ti už je vysoká úroveň senátu úplne na nič. Tak isto ako aj pri veľkom počte miest je chrám tiež na nič. Pokiaľ teda v danom meste netrénuješ najsilnejšie mýtické jednotky, to pochybujem že všade. Tak isto to je aj s akadémiou, pokiaľ sú spravené všetky výskumy tak ako majú byť, je zbytočné ju mať na maximálnom leveli. Trhovisko na maximálnom leveli je tiež na nič.
V tomto prípade, keď máš mesto vystavané na full sú ti kasárne vystavané na maximum na nič. Keďže tvoja populácia je o pár stoviek nižšia, trénuješ aj menej jednotiek a tým pádom aj menej času. Nehovoriac o priazni, ktorej je pri veľkom počte miest prebytok. Takže Hérino kúzlo "Rast populácie" stačí použiť raz a vojsko máš za deň vrátené.


Joj, tí amatéri. Nestačí, že Grepolis okupujú zlatkári, ale ešte aj TOP hráči stavajú mestá na FULL.

Za starých čias by ste to takto ďaleko nedotiahli.


V Grepolise sa hodnotia len dve veci: SILA VOJSKA a POČET MIEST, body sú na nič :)
 

DeletedUser3830

Hosť
Dakujem lanci:) do teba nebudú hustiť:) ale ak toto by mal ramir vedieť keď tu pisal ze hral na tolkych svetoch
 

DeletedUser

Hosť
Mylis sa, preco by sme do Lanciho nehustili? :) vies, vy dvaja , pripadne traja sa snazite presvedcit nas ostatnych, ze presne vas nazor na grep je ten naj,co je absolutna kravina...Pozor na to, kazdemu vyhovuje nieco ine...mne je to skutocne jedno,ci mam populaciu o 200 ludi menej alebo viac, ved mam xy-nasobne viac miest ako vy...:) takze vam tlieskam, len tak dalej....kazdy vas obdivuje, preto co ste "dosiahli " :)

A k Lancimu, obdiv tisicky hracov nie je vsetko...podstatne je, kolko ludi za tebou bude stat na konci toho-ktoreho sveta..:)
 

DeletedUser

Hosť
Tu si mi nahrala do kariet, sorry Latte :D

V konečnom dôsledku to fuk nie je. Práve také mestá sa najľahšie preberajú.
Ako už bolo spomenuté v texte, pri vystavanom meste ti už je vysoká úroveň senátu úplne na nič. Tak isto ako aj pri veľkom počte miest je chrám tiež na nič. Pokiaľ teda v danom meste netrénuješ najsilnejšie mýtické jednotky, to pochybujem že všade. Tak isto to je aj s akadémiou, pokiaľ sú spravené všetky výskumy tak ako majú byť, je zbytočné ju mať na maximálnom leveli. Trhovisko na maximálnom leveli je tiež na nič.
V tomto prípade, keď máš mesto vystavané na full sú ti kasárne vystavané na maximum na nič. Keďže tvoja populácia je o pár stoviek nižšia, trénuješ aj menej jednotiek a tým pádom aj menej času. Nehovoriac o priazni, ktorej je pri veľkom počte miest prebytok. Takže Hérino kúzlo "Rast populácie" stačí použiť raz a vojsko máš za deň vrátené.


Joj, tí amatéri. Nestačí, že Grepolis okupujú zlatkári, ale ešte aj TOP hráči stavajú mestá na FULL.

Za starých čias by ste to takto ďaleko nedotiahli.


V Grepolise sa hodnotia len dve veci: SILA VOJSKA a POČET MIEST, body sú na nič :)
v niecom mas pravdu,v niecom sa mylis....
ja mam dobru murarsku partiu a celkom sa mi pacia mesta postavene na fulll
mne sa celkom pacia myticke jednotky...takze chram na full ma u mna svoje opodstatnenie
k trhovisku... nic proti tebe ale staval si uz divy? pokial ano tak vies ze trhovisko na full je len vyhodou...
k starym casom: beta bola moj prvy svet... a pri mojom resete som koncil zo 100 mestami a 1317600 poctom stavitelskych bodov,medzi utocnikmi mi patrilo3 miesto a v obrane 11.... a to som mal mesta na fulll :)
takze podla mna zalezi len a len ci si v spravnej partii a hlavne medzi kamaratmi....
kludne mozes mat mesto z full farmou a popkou 3000 ludi ked niesi v dobrej aliancii je ti to na dve veci
Moj osobny nazor:podstatne je hrat hru pre alianciu.... ci mas 100 alebo 5 miest....

Dobre tak sme Decká,ale decká ktoré to vedia hrať,nie nejaké lamky,matoto už určite niekde bol dobrý,myslím Theta,JustPerfect-Mu,ja Theta a Mu...tiež máme dosť nahraté a hovorím že matoto má s tým pravdu,zbrúrať senát keď máš už všetko postavené,veď načo ti je?Na toto mi odpovedz ty baba či ako sa to nazývaš,máš viac popky-väčšia armáda
na thete asi nie lebo by som si ho pamatal....a rovnako aj teba:)máš viac popky-väčšia armáda mas pravdu,ale tvojmu kamaratovy to asi nebolo moc platne ked to ako napisal....nehra
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jednoducho preto, lebo narozdiel od teba nehrám Grepolis prvýkrát :) A pokiaľ sa chceš hádať, tak som za svoj prvýkrát dosiahol viac ako ty teraz :) Ale tá poznámka je určená len vtedy, keď sa chceš ďalej hádať :)

Môžem ti tu zavolať ďalších bývalých TOP hráčov Grepolisu a môžu ti aj oni povedať svoj názor :)
Nemysli si, že toto je len môj názor. Na rozdiel od teba som spolupracoval aj s inými TOP hráčmi. Takže toto je viac menej všeobecný názor. To, ty nemôžeš akceptovať jeden hlavný fakt, že mestá na FULL stavajú len stavbári :)


A kto tu kedy hovoril niečo o obdive? :)
Ja osobne nemám nič proti Ramirovi a narážal som na tvoj názor ohľadom stavby miest :)

Vieš ako sa hovorí: "Topiaci sa aj slamky chytá" v tvojom prípade Ramira :)
 

DeletedUser

Hosť
no comment k tebe, Lanci...mas odo mna blokaciu..tak namysleneho hraca som v zivote nestretla...prepac, ak by som na tomto svete mala zostat sama, len kvoli tomu,ze drzim stranu Ramirovi, tak to urobim...je to hrac plny pokory a mudrosti....nejake navysovanie sebavedomia mu nic nehovori....a vzdy da zo seba aj to posledne...
 

DeletedUser

Hosť
moje posledne slova.... kto hral betu,thetu,iotu zetu deltu ma pozna.... sice pod inym nickom ale ty ludia ktory v tejto hre nieco dokazali vedia kto je ramir... :)

)

Môžem ti tu zavolať ďalších bývalých TOP hráčov Grepolisu a môžu ti aj oni povedať svoj názor :)
daj mena :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A este na zaver...ospravedlnujem sa Lancimu,ze hram grepolis prvykrat...:) teraz neviem,ci napisat nastastie,ci bohuzial...ale asi nastastie, ze som éru Big Ega nezazila...:) lebo by ma to rozhodne straaasne znechutilo :)

A P.S. ak o niekom pises, mas byt nestranny, to sa od redaktora aj ocakava...a nie to ,ze si tu budes vypisovat svoje uspechy v hre, to si rovno mohol pisat sam o sebe a nie o ramirovi ;)
 

DeletedUser3830

Hosť
Lanci nechaj tak hráči ktorí sú v TOPke a majú Full mestá a sú dobrý v útoku sú len zazobaný zlatkári, skracujú si výskumy, vojsko a budovy


ramir napísal/-a:
na thete asi nie lebo by som si ho pamatal....a rovnako aj teba:)
No to bude tým že som začal potom ako si ty skončil... nehovorím že som bol najlepší no predbehol som mnoho dedkov so zlatom...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Lanci nechaj tak hráči ktorí sú v TOPke a majú Full mestá a sú dobrý v útoku sú len zazobaný zlatkári, skracujú si výskumy, vojsko a budovy
by si sa divil aky som ja zazobany zlatkar :))))
som len obycajny clovek,poznal som vela zlatkarov a to do slova do pismena :)
mojich 20 eur raz za tri mesiace staci tak tak na administratora a velitela :)))
to ze ich neprepijem je snad moj problem nie?
ked sa rozsupnem a rozpijem sa mam 20 e tak startovne na pekny vecer :)
 

DeletedUser

Hosť
milujem take nazory,ako ma matoto...vidno,ze o grepe toho tooooolko vela vie :)))) ano, sme straaaaaaaaaasni zlatkari..:) miname tisice! eur mesacne len kvoli hre...:) ach jaj, toto mozu napisat len deti...vies, toto je rozdiel medzi nami,ze nam ide o pozitok z hry a nie o zivot...tym padom do hry davame co najmenej...mne je fuk, ze dorabam armu tyzden,ale kvoli nejakemu nepriatelovi rozhodne zlatkovat nemienim :) na taketo moze kazdy v mojom pripade zabudnut...radsej to dam mojim detom,nez do zlatiek...
 

DeletedUser

Hosť
A takto končí jeden príbeh :)

Keď niekto nemôže akceptovať to, že mestá na full stavajú stavbári. Tak radšej si bloknem správy od hráča :)
To si sa teraz tiež predviedla. "Veľká" (TOP 2 hráčka) latte neznesie trochu kritiky :)


Ramir: Už teraz staviaš divy sveta? Či chceš byť na nich už do budúcna pripravený? :)
Úspechy tu neporovnávajme, lebo to tu budeme písať večne :)


Ale späť k téme:
Zober si dvoch hráčov oboch po 50 miest. Jeden je má mestá vystavané na full a veľa bodov, druhý mestá len na 10 500 a tým pádom aj silnejšiu obranu a útoky. Ako by dopadli výsledky útokov na oboch stranách? Bez toho aby si tu ťahal to, kto má akú alianciu a pod.
Vezmi si situáciu, že hneď ráno po nočnom bonuse idú na teba útoky a podpory ti už nestíhajú prísť. Vyvolá ti povstania a potom ti už zostáva len žiadať alianciu o pomoc. Ale pokiaľ máš silnejšiu armádu v mestách, tak môžeš tomu predísť a nemusíš ani žiadať alianciu o pomoc :)
 
Hore