Rozhovor s Ramirom

DeletedUser4752

Hosť
Pekný rozhovor :)
Dúfam, že nebude jediný, ktorý spravíš Lanci.

Nič si z toho nerob...keď si dole, tak sa ti smejú a keď na vrchole, tak ti závidia...
Ale nezabúdaj : Tak vysoko jako čestně.
 

DeletedUser3830

Hosť
maly koment k vasim reakciam :)
do logosu som nechcel ist vobec, takze som sa tam nedostal kvoli znamostiam...
75% clenov??? co si mal z matematiky?
kolko miest som dal matovy,lucii,a dalsim logosakom? pozri si grepostat
Nechcel? tak prečo si sa dostal do vedenia? Lebo si mal známosti z Thety a to Maťa a Luciu.
no tak to bolo možno o 10 % menej keby si nezobral aspon polovicu hráčov tak neurobíš vojnu ramirko vieš?
No to si daroval jedine nedobrovolne...
Ak sa v niečom mýlim tak sa ospravedlnujem ale ta tvoja zrada je stopercentná:)
 

DeletedUser

Hosť
Pekný rozhovor :)
Dúfam, že nebude jediný, ktorý spravíš Lanci.

Nič si z toho nerob...keď si dole, tak sa ti smejú a keď na vrchole, tak ti závidia...
Ale nezabúdaj : Tak vysoko jako čestně.


Ďakujem, ďalší už je rozrobený, takže tiež sa pridá každú chvíľu, keď bude čas :)

Závisť - najtypickejšia česko-slovenská vlastnosť
 

DeletedUser3830

Hosť
Keby som mu závidel tak si najdem na neho nejakú hlúposť nie zradu... Tie jeho mesta vyzlatkovane na max by som mu ani zdaleka nezavidel.
 

DeletedUser

Hosť
Matoto,trosku divny nazor, nemyslis? to my z topky na lambde,co staviame mesta na full , ich mame vsetci nazlatkovane? :) Ale ok, vravi sa Podla seba sudim teba :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Keby som mu závidel tak si najdem na neho nejakú hlúposť nie zradu... Tie jeho mesta vyzlatkovane na max by som mu ani zdaleka nezavidel.
vies co je zaujimave? zrada..... definuj slovo zrada.... podla mna zostat v LOGOS by bola samovrazda...
ty co tam zostali dnes uz nemaju LOGOS,AJ ONI ZRADILI? Rovnako ani ty niesi v LOGOS,podla toho co pises si zradca aj Ty!!!
a este k mojim prestupom,napisal som to aj do rozhovoru a napisem to tu este raz.... nenasiel som tych spravnych spoluhracov az teraz v legendach...
ludia ako mato,lucia..... nechceli a ani nevedeli tuto hru hrat tak ako sa ma.....
k zlatkam..... ano mam zlatky.... ale nikdy som ich nepouzil na stavbu mesta (mimo stavania hradieb v pripade nebezbecenstva,a to len kvoli tomu aby kamarati,spolubovnici ktory mi poslali pomoc neprisli o vojakov kvoli nizkym hradbam)
a ver tomu ze bez administratora sa velmi tazko obsluhuje 82 miest//to ale ty nikdy nepochopis lebo tolko miest si nikdy v zivote nemal a ani mat nebudes
 

DeletedUser4342

Hosť
Plne sa stotožňujem s ramirom, je to kolektivna hra, a najviac záleží na vzájomných vzťahoch. Nie je to čisto o hre ako takej, ale o ľuďoch a priateľstve.
 

DeletedUser3830

Hosť
vies co je zaujimave? zrada..... definuj slovo zrada.... podla mna zostat v LOGOS by bola samovrazda...
ty co tam zostali dnes uz nemaju LOGOS,AJ ONI ZRADILI? Rovnako ani ty niesi v LOGOS,podla toho co pises si zradca aj Ty!!!

Je viac druhov zrady, vynášanie info z ally a iné podobné, a tvoja, nasľubovať hráčom hory doly a a potom nič nesplniť... si v politike? ano logos išlo do zahuby to kôli hlupákom čo ti naleteli a opustili ally. Ja som Lambdu nebral vážne, od začiatku som tam nič nestaval... aspon som neukradol ally ako ty.
Mato a Lucia ty niesi ani zdaleka taký hráč ako Mato a Lucia, Dokázali uviesť ally aj na theťe a predchadzajucich svetoch, keby si odišiel len ty zvládli by to, no po oslabení sme mali vojnu s vami, a ak si pamätám tak ešte s dvoma ally

Matoto,trosku divny nazor, nemyslis? to my z topky na lambde,co staviame mesta na full , ich mame vsetci nazlatkovane? :) Ale ok, vravi sa Podla seba sudim teba :)

Ale prosimťa len mi nehovor že s mestami na max. by si sa udržal v TOPke, s výrazne oslabenou armou a tými útokmi určite si musíte zrýchliť stavbu vojakov alebo stavbu budov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
musim ti oponovat.... podla toho co pises LOGOS STAL NA MNE??? Nikdy som si nemyslel ze LOGOS je moja aliancia....Ani nikdy nebola... bola to banda lam ktora nehrala nic.... ludia ktory za nieco stali radsej tu ali opustili.....
POTESIL MA ZE SI MYSLIS ZE NEJAKA ALIANCIA CI JEJ ZOTRVANIE ALEBO ROZPAD ZALEZI LEN NA MNE....
som len obycajny hrac ako ty,a chcem sa hrou bavit.....
a este koment.... mato a lucia.... ked su take hviezdy kde su dnes? aku alianciu vedu? porozmyslaj nad tym co tu pises
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale prosimťa len mi nehovor že s mestami na max. by si sa udržal v TOPke, s výrazne oslabenou armou a tými útokmi určite si musíte zrýchliť stavbu vojakov alebo stavbu budov

Ja som baba :) a ano, dokazem sa aj s full vystavanymi mestami udrzat v topke :))) nevidim na tom nic tazke :)

A k tomu zrychleniu...da sa to vdaka bonusom z ostrovnych uloh ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale prosimťa len mi nehovor že s mestami na max. by si sa udržal v TOPke, s výrazne oslabenou armou a tými útokmi určite si musíte zrýchliť stavbu vojakov alebo stavbu budov
kamarat ty si tusim zakoplexovany..... mesta na max maju podla teba oslabenu armadu?
staci pozriet na bojove body....
a uz k tebe nenapisem ani slovicko.... nevies o com je grepolis...
ked sa nebojis daj svoj nick ;)
2058 -matoto- 175 1 175
uz nemusis....:) takyto frajeri sa mi pacia najviac :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
Ja som baba :) a ano, dokazem sa aj s full vystavanymi mestami udrzat v topke :))) nevidim na tom nic tazke :)

A k tomu zrychleniu...da sa to vdaka bonusom z ostrovnych uloh ;)


:eek: to mi prepáč o to viac ťa obdivujem hocijaká by to nedokázala ani so zlatkami :)

kamarat ty si tusim zakoplexovany.....

Nemusíš so mnou prehovoriť lebo by to môj slepačí rozumček nepochopil :)lebo nechápem že keď postavim budovy na full tak to zaberie popku ktorú môžem dať do army

No rozmýšlajme nad tým prečo mám toľko bodov :confused::-S? Možno to bude tým že nehrám?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
:eek: to máš z vlastnej hlavičky alebo si to tu videl napísané?
 

DeletedUser

Hosť
Lava noha bozia, úplne s tebou suhlasim...mam rovnaky nazor,ze matoto len zavidi...ta zavist z neho doslova srší :) evidentne má nieco proti ramirovi a jedine co omiela je minulost :) Avsak dolezite je poznamenat, ze skutocna pravda je niekde inde a myslim,ze mudry chlap ako je ramir to sem na verejne forum pisat nemusi a rozhodne sa nepotrebuje obhajovat pred "deťmi" :) My co mu verime, stojime za nim a vzdy budeme :)
 
Hore