Rozhovor s Ramirom

DeletedUser

Hosť
S hráčom, ktorý ako prvý dosiahol 1 000 000 bodov na svete Lambda.



Keď si začínal hrať tento svet, myslel si si, že budeš prvý kto nahrá 1 000 000 bodov?


Vôbec nie. Začal som hrať 27.1.2013 a svet už bol dosť rozbehnutý, tak som sa začal len hrať :), nepomýšľal som na prvé priečky. Na začiatku som si našiel zopár kamarátov s ktorými sa poznám z minulosti na grepe a tak nejako to ide samo.


Hral si predtým aj iné svety a ak áno, ako sa ti tam darilo?

Áno, hral som na 4 slovenských svetoch a jeden brazílsky. Na každom svete som bol v prvej 10, mimo brazílskeho. Po mojom reste na bete, moja aliancia ako prvá vyhrala Grepolis na Slovensku. Deltu sa mi podarilo vyhrať a ostatné svety som resetol vždy keď som bol v TOP 10.


Ako vidíš ďalej svoju účasť na tomto svete? Hráči, ktorí dosiahnu 1 000 000 bodov začnú mať toho plné zuby a v blízkej dobe skončia. Uvažuješ o ukončení, či to chceš potiahnuť až do konca?

Dosiahol som túto hranicu už na viacerých svetoch a na nich som skončil pri hranici 100 miest, tento svet by som rád potiahol do konca.


Keďže si TOP 1, je ešte stále zvykom posielať negatívne kúzla na hráča ktorý je TOP 1? Nemyslím tým len od nepriateľov, ale hocikoho. Proste z neurčitého dôvodu na teba padajú blesky, zemetrasenia atď..


V tomto máš pravdu, je to na dennom poriadku, že niektorí hráči skúšajú na čo vlastne kúzla sú...
BERIEM TO S REZERVOU.



Na Grepostats pozerám, že si už vystriedal 9 aliancií, čo mi k tomu môžeš povedať?

Všade kde som bol, som sa pokúšal robiť všetko pre ľudí. Žiaľ, nemalo to pre mňa žiadanú odozvu. Dával som svoje mestá ľuďom zadarmo a aj tak si to nevážili, dnes už nie som zakladateľom, nikomu nič nedávam a som spokojný.
Ak si pozeráš Grepostats, tak tam určite vidíš, že som dobil raz toľko miest ako mám. Podaroval som ich nesprávnym ľuďom. Sklamanie za sklamaním. Rozmýšľal som aj o resete, ale teraz som spokojný tam kde som, ak sa nič vážne nestane, tak tu aj zostanem.



Ako to je so záujmom žien o teba? Myslím tým, či ti píše viac žien ako ostatným hráčom, keďže si TOP 1. Lebo za mojich čias bol vyšší záujem o TOP hráča ako o ostatných.

Zaujímavá otázka ale budiš :) Nepíše mi viac žien ako mužov a už vôbec nie z dôvodu že som TOP hráč :) V hre komunikujem väčšinou len o hre, mám tu veľa kamarátov a vďaka hre som spoznal veľa super ľudí, skoro všetko mužov .


Vstúpil ti nejako Grepolis do osobného života?

Áno vstúpil, začal som ho hrať cca pred 4 rokmi a je už skoro ako člen rodiny :)
Vďaka Grepolisu sa pomaly zo mňa stáva psychológ. Spoznal som tu veľa pováh ľudí a dovolím si povedať, že už po par „ss“ dokážem odhadnúť, kto je na druhej strane pri PC.



Dokázal by si prestať hrať Grepolis zo dňa na deň?

Asi nie. Už som sa o to pokúšal 4x. Resetol som 4 svety a vždy som po pár týždňoch začal hrať na novom svete, takže ako sa poznám, určite nie.


Závislak (nič v zlom :D )
Máš nejaký duchaplný odkaz pre iných hráčov ohľadom hry?



Odkaz pre všetkých: NEBERTE Grepolis príliš vážne, uvedomte si, že je to len hra, reálny život je oveľa dôležitejší ako nejaké lodičky na grepe. A malá rada: pokiaľ budete hrať hru ako kamaráti dotiahnete to veľmi ďaleko. Snažte sa pomáhať spoluhráčom, obetujte aj posledného vojaka na záchranu ich mesta. Verte tomu, že ľudia ktorým v hre pomôžete vám to nikdy nezabudnú a pomôžu aj oni vám.
Môj názor je, že toto je kolektívna hra a pokiaľ sa vám podarí nájsť ten správny kolektív, budete neporaziteľní.



"Ešte posledná otázka, ktorú som sľúbil, že sa ťa spýtam.
V istých kruhoch máš prívlastok "Skokan sveta", čo na to hovoríš?"



Toto počujem prvýkrát. Nemám ani šajnu, čo tým kto myslí v istých kruhoch.


Ďakujem za rozhovor a prajem veľa šťastia v hre a ešte viac v osobnom živote :)






Týmto chcem ešte raz poďakovať hráčovi Ramirovi za rozhovor.

Vám ostatným sa ospravedlniť za to, že to trvalo trochu dlhšie a očakám vaše reakcie. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ešte podotknem, že ramir je zatiaľ vedúci rebríčka... :)
 

DeletedUser

Hosť
už som si myslel že tu konečne niečo pridáš a vidím tu iba " Už o chvíľu!!!" ..
 

DeletedUser

Hosť
Trpezlivosť ruže, v tomto prípade rozhovor prináša ;-)
 

DeletedUser

Hosť
Ja už to mám viac menej hotové, len som každému sľúbil, že kým to hodím na fórum, tak to dotyčnému pošlem, nech to zhodnotí a prípadne nejaké chybičky by sme ešte doladili, takže to už je otázkou pár minút, maximálne hodín :)

článok dokončený na 95% :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A je to tu :)

Inak s tými zmenami aliancie... Mal vlastnú FAMILY, no nejak to neklapalo a potom to rýchlo menil, každý deň iná... Sme si z toho aj robili srandu :-D Ale svet nezačal hrať ani týždeň po začiatku, tak tá prvá odpoveď je taká... No, veď hádam vieš, čo myslím :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
Na Grepostats pozerám, že si už vystriedal 9 aliancií, čo mi k tomu môžeš povedať?

Všade kde som bol, som sa pokúšal robiť všetko pre ľudí. Žiaľ, nemalo to pre mňa žiadanú odozvu.

Tu by som to chcel opraviť bol u nás v LOGOS vďaka známostiam sa dostal do vedenia a tam ľahko od***l mnohých hráčov aj vedenie a 75% členov si prilákal na svoju stranu a vytvoril ally Family a pod presilou sme sa s nimi dostali do vojny
 

DeletedUser

Hosť
Dokončené na 100%.


Teda prvý článok hotový, ešte pár čaká :( :D
 

DeletedUser

Hosť
maly koment k vasim reakciam :)
do logosu som nechcel ist vobec, takze som sa tam nedostal kvoli znamostiam...
75% clenov??? co si mal z matematiky?
kolko miest som dal matovy,lucii,a dalsim logosakom? pozri si grepostat
majinko k tebe....
nevies co sa stalo vo family tak neries...
a k zmenam aliancii.... myslim ze to kde som teraz je pre mna to najlepsie,ja som neprisahal nikomu na grepe vernost
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu. To skutočne neviem, tak to teda nebudem riešiť :)
 

DeletedUser

Hosť
ako pozeram mas ma riadne v zuboch... ublizil som ti niekedy?
 

DeletedUser

Hosť
a este drobnost :)
lanci dal si rulesakom pekny navod.... za posledne 3 minuty 5 bleskov :) dakujem :)

DuckySK
...RUTHLESS LEGION...

CAPITOL
ramir
...LEGENDS...
Blesk
Nad mestom sa zatiahnu temné oblaky, zrazu udrie ohromujúci blesk a zostane po ňom zničená budova.

Následok:
Poškodená budova: Drevársky tábor
Nová úroveň: 39

XerroX
CANTONMENT RUTHLESS

001 - 01 Macko PU
ramir
...LEGENDS...
Blesk
Nad mestom sa zatiahnu temné oblaky, zrazu udrie ohromujúci blesk a zostane po ňom zničená budova.

Následok:
Poškodená budova: Skladisko
Nová úroveň: 29
XerroX
CANTONMENT RUTHLESS

002 - 01 Macko PU
ramir
...LEGENDS...
Blesk
Nad mestom sa zatiahnu temné oblaky, zrazu udrie ohromujúci blesk a zostane po ňom zničená budova.

Následok:
Poškodená budova: Hradby
Nová úroveň: 24

DuckySK
...RUTHLESS LEGION...

002 luna
ramir
...LEGENDS...
Blesk
Nad mestom sa zatiahnu temné oblaky, zrazu udrie ohromujúci blesk a zostane po ňom zničená budova.

Následok:
Poškodená budova: Jaskyňa
Nová úroveň: 9
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vobec sa nehnevam...
treba :)
len kludne sa mozte pridat vsetci,na viac sa naj utocna aliancia nezmoze? :p



Možno sa vám budú zdať moje príspevky ako keby ich písalo trinásť ročné decko, alebo nebudú mať hlavu ani pätu, no to len preto, že ich trinásť ročné decko píše
po tom to uz nic :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podpis niekedy klame, ale nie je príliš vzdialený od pravdy... :) Proste ja som lama a ty elita, s tým nič nenarobíme :-D
 

DeletedUser

Hosť
Podpis niekedy klame, ale nie je príliš vzdialený od pravdy... :) Proste ja som lama a ty elita, s tým nič nenarobíme :-D

ja si vsimam kto co pise a hlavne ako to pise...a s tvojich prispevkov srsi nenavist ku mne... :) len si ich precitaj :)
kazdy tvoj koment k mojmu menu ma nieco medzi riadkami.. ale je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem
a k tej elite..... nieje na grepe nikto vecsia LAMA ako som ja....
 

DeletedUser

Hosť
Skutočne ja takto proti tebe nič nemám :) A kto je vlastne lama? Ten, kto nepomôže spojencom? Alebo ten, kto ich zradí? Podľa mňa je to veľmi všeobecné... Pokiaľ viem, ty pomáhaš... Tak dovoľ mi otázku, prečo si myslíš, že si lama?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore