Prepravná loď vs. Rýchla prepravná loď

DeletedUser4752

Hosť
Teraz je to také otázke, že čo je dôležitejšie. Rýchlosť, alebo kapacita. V plne vystavanom meste vojakmi a prepravkami, vám pomalé prepravia iba o cca. 5 % viac vojačikov. Nič moc, ale môže sa to hodiť.
Ale po Rebalanci, sa kapacita pomalých prepravných navýši ešte o ďalších 6 miest. Čiže to bude ešte otáznejšie, či pl alebo rpl...
 

DeletedUser

Hosť
Všetci dobrí hráči používajú rpl, pri útoku ide o moment prekvapenia, keď sa to tam šuchce 8 hodín, žiadna sláva :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Hej, ma to rychlost ako ZL tak je to vyhodnejsie + koje je to super...
 

DeletedUser

Hosť
Rýchlosť ako bir, od zl rýchlejšie ak sa nemýlim...
 

DeletedUser3830

Hosť
Asi tak teraz som cez mobil a nechce sa mi to pozriet :D
 

DeletedUser

Hosť
Rychlý nebo pomalý... toť otázka :D Asi záleží kdy. Pokud je vyšší rychlost jednotek na tom daném světě a nepřítel je hned vedle na ostrově, tak je jedno, jestli člověk jede hodinu nebo půl hodiny, nebo pokud v nějakém městě hlavně stavíte kolonky na dobývání, je nesmysl stavět tam rychlé :) Ta dvojnásobná kapacita se hodí - můžete narvat vícero offky, nebo jí mít stejně a vrazit to do pár ohnivek navíc, to už je na každém.
Ale v jednom případě bych použil 100% rychlé - pro pozemní deff město (na podpory).
 

DeletedUser3830

Hosť
Ja som mal na podpory iba prepravky a potom som si omylom dal stavať rýchle a vyplatilo sa mi to. podpora prišla 5min. pred OLkou :D
 

DeletedUser

Hosť
Podla toho ako velmi ta hra baví , ak velmi - určite RP , ak moc ne tak rýchlosť nehrá rolu ako som sa dozvedel z jedneho tajneho zdroja .
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Určite je výhoda mať rýchly prepravný čln pretože je rycchleši a z kojami je skoro podobný ako prepravný čln určite to skúmaj! :)
 

DeletedUser3823

Hosť
Pomale prepravky su uplne zbytočne jedine kde sa ti oplatia je ked ich pošleš s OL vtedy ich rychlost nehra rolu ale ked utočiš tak su lepšie rychle aj ked nezoberu tolko ako pomale ale ide hlavne o rychlost
 

DeletedUser

Hosť
Pomalé ešte na trvalky... Tam rýchlosť tiež nehrá rolu...
 

DeletedUser3213

Hosť
Po dlhom čase :D
Každý dnes má už rýchle, pomalé to ani neviem že exxistuje, ale jednému kamarátovi sa dačo stalo včera, útočil na mesto, a po posledom útoku ostalo v meste 30 mečov
Takže keby používal pomalé tak prejde :D :D dobra náhoda
 

DeletedUser3606

Hosť
Ja používam len pomalé a 7 ľudí z 10 tiež :) takže tak
 

DeletedUser

Hosť
Po dlhom čase :D
Každý dnes má už rýchle, pomalé to ani neviem že exxistuje, ale jednému kamarátovi sa dačo stalo včera, útočil na mesto, a po posledom útoku ostalo v meste 30 mečov
Takže keby používal pomalé tak prejde :D :D dobra náhoda

Ak by použil pomalé, tak za ten čas čo sa tam došuchcú bude betónik :D Alebo ňáka lámka? :confused:
 

DeletedUser3213

Hosť
útočil na polnoc, majo ten bezmenný :D tak to je jasné, mne ide útok z rýchlimi len 2 hodiny a betón riadny :D
 
Hore