Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser1318

Hosť
ak sa to bude hodit.-
3 uroven-neustupny expan...uz si nepametam a je to "uz si vytvoril 200 osidlovacich lodi
4 uroven bodov:"uz si ziskal 2000000b."
4 uroven tych bodov kulturi:150
4 uroven nad. sil:"uz si pouzil 10000 nad. sil"
4uroven morsky hrob:"uz si stratil 10000 jednotiek bez boja"
1uroven morsky hrob:"uz si stratil 10 jednotiek bez boja"
3uroven morsky hrob:"uz si stratil 1000 jednotiek bez boja"
3uroven uspesneho speha:"uz si vyspehoval 500 miest
4uroven uspesneho speha:"uz si vyspehoval 2000alebo 2500 alebo 5000 miest"
3uroven neuspesneho speha:"uz si vyspehoval neuspesne 500 miest"
4uroven neuspesneho speha:"uz si vyspehoval neuspesne 2000 alebo 2500 alebo 5000 miest"

da sa to najst na gamme nemeckom grepo.
 

DeletedUser1318

Hosť
rataju sa aj tie velke aj tie male no najlepsie je ked budes mat cely mensi ostrov aby si to rychlo ziskal:D
 

DeletedUser2025

Hosť
A moze sa stat ak len jedno mesto dobijes ten dem ale jedini a dostanes ocenia za najviac dobytych miest vo svete ???
 

DeletedUser

Hosť
môžeš skúsiť ale v svete určite viac ako jeden hráč dobyje jedno mesto :D skús tak 2 alebo 3 vtedy je to OBČAS platné :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Inak, všade chýba Ostrovný vládca a ich úrovne.. mám už 1. úroveň, to je za 1 ostrov pod kontrolou, ale o ostatných neviem.. môže ma v tejto veci niekto poučiť?
 

DeletedUser

Hosť
Predvčerom som tiež získal to ocenenie. Pekných 7 mestečiek na jednom ostrove :D
 

DeletedUser1810

Hosť
7? Taký ostrov som ešte nenašiel :).. ja mám na jednom 8 :) a je celý pod mojou kontrolou :D
 

DeletedUser

Hosť
Screen:
2iapr3o.png
 

DeletedUser

Hosť
Myslel som, že na tieto malé ostrovy neplatí ocenenie.
Mať takýto ostrov, tak sa tam blízkajú tisíce mečov a kopijí, ktoré by som vysielal na nepriateľov.
 

DeletedUser1810

Hosť
Škoda, že taký nie je v mojej blízkosti :( som musel dať takýto :(

attachment.php
 

DeletedUser1810

Hosť
Prečo myslíš? Keď máš 8 tak si zbytočne minieš kultúru na 1 mesto, čo si mohol dobyť.. ľudia to väčšinou robia len pre ocenenie ako aj ja.. iní to zas robia zo strategických dôvodov..
 

DeletedUser

Hosť
V inom prípade to chápem, ale čo máš z ocenenia. Videl som viacerých hráčov na našom svete, ktorí mali okrem základných veľa špeciálnych ocenení a skončili.
Ocenenia sú dobré, ale hráči ich nevedia využívať vo svoj prospech, inak pútajú príliš pozornosť nepriateľov.
 

DeletedUser

Hosť
plienič dňa

zdravím potrebujem poradit ohladom tohto ocenenia stále v tom nemám jasno. ide o počet vyrabovaných miest či odnesených suriek? lebo na ocenení je napísané že za ten den si vyraboval najviac miest v tomto svete. ďkujem.
 

DeletedUser

Hosť
to je fakt divné každý vraví iné. prečo to potom napíše že si vyraboval najviac miest a nie suriek? to by mali dat že si vyraboval najviac surovín.
 

DeletedUser1810

Hosť
A fakt to som si ani nevšimol.. Ja od svojho zdroja viem, že je to podľa vyrabovaných surovín, ale či je tomu naozaj tak.. Napíšem do skúsim to nájsť to wiki..
 
Hore