Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser

Hosť
otázka

Wolfy mám na teba otázku o tej istej veci ako som sa už pýtal ... ked si napísal že predošlé úrovne pán morí a pán sveta nikdy nezmiznú tak ako my vysvetlíš že pán morí som mal aj že som sa dostal medzi 30 a že medzi 5 a teraz ked som získal že som 1. na mori tak žiadne predošlé úrovne nemám ... hm ?
 

DeletedUser1249

Hosť
ja si myslím že to je dalšia uroveň toho takže ako ti zmizne že si použil 10 nadprirodzených síl tak ked ich použiješ 100 nadprirodzených síl tak ti tá predošlá uroveň zmizne tak si myslím že to je to isté
 

DeletedUser

Hosť
Nie

Chyba, wolfy napisal ze pan mori a pan sveta predosle urovne nemiznu ale mne na panovi mori predosla uroven zmizla tak ako teda .
 

DeletedUser

Hosť
Tu o to vobec nejde. Ty si pisal ze u teba to nefunguje.
pan mori a pan sveta predosle urovne nemiznu ale mne na panovi mori predosla uroven zmizla
Ked ti to nefunguje tak to odfot a ukaz nam nech sa uistime ze to nefunguje.
 

DeletedUser

Hosť
no poku hdoně plenil tak ano, ale taky mohl ocenení získat v době kdy by větší, měl více měst, nicméně později o ně přišel.
 

DeletedUser

Hosť
Kedy sa dostávajú

dajú sa ocenenia dostávať az po ukoncení zaciatocníckej ochrany alebo uz aj pocas ??????? :confused: :confused:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak to neviem ale pozeral som na Ete a na hráča ktorí je 2 a má 50.000 bodov taktiež tam nemá to ocenenie a pochybujem žeby si ho skryl...keď tam ma aj iné....
 

DeletedUser2436

Hosť
...

Chcel by som sa opytat ze ked si zakliknem na hocijakeho hraca napr. aj na seba ze sa mi nedaju posuvat ocenenia ked kliknem na hraca v rebricku a chcem vidiet vsetky a nedaju sa posuvat . Vysvetlite mi to pls. Za odpoved dakujem
 

DeletedUser2189

Hosť
vymen prehliadac,na Google chrome to ide v pohode,ale na IE to vobec nejde(teda aspon mne).skus to,ci ti to pojde:)
 

DeletedUser2189

Hosť
nechcem pisat double post,ale do toho predosleho sa mi tonehodi.neviete ako je mozne,ze som dosiahol 250 000 bodov asi pred mesiacom a stale sa mi to ocenenie nenahodilo? lebo 1 mesiac je uz trochu dlha doba...
 

DeletedUser

Hosť
Nebudú aj nejaké ocenenie pre tých čo sa snažia vylepšiť "Grepolis"? Napríklad že budú dávať na Fórum alebo na Support dávať rôzne návrhy ako niekedy ja?
Alebo že "Grepolis vývojár" keď si kúpia hráči zlaté mince.
Alebo niečo ako "Pomocník" keď nahlásiš nejakú chybu ako keď sa nedajú poslať HS-hromadné správy.
 
Hore