Nejméně oblíbený člen Grepolis Teamu

Váš nejméně oblíbený člen Teamu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    122

DeletedUser

Hosť
"nehovorím, nič žeby to robili zle"
Ani nehovor :D Keď k nám teraz Brutus prišiel do supportu, hovorí mi: "Predstavoval som si to úplne inak" .
A tak to bolo aj v mojom prípade. Nie je to ľahká práca, luck. A team nie je taký ako si ho možno vy predstavujete alebo sa domnievate. Sme v prvom rade mladí ľudia, ktorí sa radi bavia a spája nás podobne ako hráčov Grepolis. Keby nás to nebavilo, nerobíme to :)
A viem, že fórum občas zazíva prázdnotou, na druhej strane nemyslím že by to bol jediný faktor, prečo sú naši spameri stále tu. :)
 

DeletedUser1879

Hosť
no len keby sa tu ten spam trestal podľa pravidiel tak by polovica mala bany na fórum :D už sa stačí pozrieť len do sekcie návrhy kde nedávno boli nové pravidlá sekcie a aj tak ich 2 tretiny nedodržujú :D keby ich začali za to trestať, tak kto by tu zostal?
 

DeletedUser

Hosť
možná by zmizeli spammeři a místo nich si sem našel cestu i někdo jiný. Asi se dohodneme s Mauriciem na změně přístupu
 

DeletedUser

Hosť
Tak nad tým premýšľaj a užívaj si hru a forum :) Najmenej obľúbený člen je možno pocta víťazovi ankety, ja som so svojím hodnotením spokojná.
 

DeletedUser1879

Hosť
no sultík mohli by ste začať, bolo by to celkom zaujímavé sledovať, ja by som sa nehneval :D
 

DeletedUser3132

Hosť
neverím zeby sa zmenil pristup leda tak k horsiemu (a nie preto k horsiemu lebo lepsi uz byt nemoze ale preto lebo by sa tuna museli zmenit supportaci) a ano sultan je aj moderator ale tuna az taku paseku narobit nemoze ako v hre...
a mimochodom ked si kliknete nato ako kto hlasoval tak najviac vyciarkanych (cize zabanovanych) ma nas stary znami ****** :p :D kto vie preco?
 

DeletedUser

Hosť
To nie je o tom koľko banov dal, ale o tom aký dojem spravil na hráčov :)
 

DeletedUser3132

Hosť
nevravim ze len to ide aj o jednanie znim nevie vyjst v ustrety a to nevravim ze na tickety je alergicky si myslim a najme odomna,
a aj tie bany o niecom vravia nechcem nic presne pisat ale tak pozryte sa aky hraci hlasovali zan myslim ze na par vinimiek su to znamejsie mena, nechcem pisat ktory ale vravim o game a jej poprednych prieckach a kto hlasoval ze mam rad vsetkych, myslim ze za vsetkych okrem vasho grepoteamu hlasovali hraci ktory si chceli splhnut :D
 

DeletedUser

Hosť
problemy fora zacali inokedy a inde ako to vela ludi popisuje
forum bolo v top kondicii ked bola gama v zaciatkoch potom prisiel pad a stratenie hostinca (ja sa uz na mauricia nehnevam ;D ze to nevedeli opravit ale vtedy to zacalo) potom prisiel odliv hracov skoncili prazdniny a podobne obdobia ked je narast casu pridruzilo sa aj ine ponimanie spamu obcas sa zadusila diskusia aj ked sa nemusela a naskladane problemy stara grada odisla z velkej casti prisla nova a ta malo chodi na forum a moc sa nerobi pre ztuzovanie komunity na grepe (toto je na zamyslenie nielen pre team ale aj pre hracov komunita na grepe je rozdelena a nikto nerobi nic pre to aby sa tu kecalo a podobne teda aspon ja to nevidim)
plus zmeny na hre a ludia odisli a novim sa moc nechce bavit sa jedine pridu exoti ako han nic v zlom han ale ty si skro hyperaktivny ;D

a vela hracov prijme bann s pokorou a proste ano stalo sa ale ak vidim nahnevanych ludi ktorych viem ze len tak nieco nedostane a je to normalny hrac tak asi je niekde chyba kde to uz ja nehodnotim ale urcite to nieje ze kto da najviac trestov musi mat najhorsiu reputaciu
 

DeletedUser3132

Hosť
tak statistiky nevieme kto dal kolko banov, ale pozri kolky ludia si nasli cas aby v tejto teme zahlasovali a na forum neprispievaju...
(toto je asi posledne co sem napisem lebo niekto uz bude penit a nem dopadne dobre premna to)
a este k tomu hanovi z prispevkami si ma predbehol za par dni.. :D
 

DeletedUser

Hosť
když vidím jak sami máte guláš v tom kdo, kdy, kde, jak a komu uškodil tak je škoda další debaty na toto téma:)
Koukám že škodím nejen lidem které neznám, ale i v místech kde jsem nikdy nebyl. No osobně mi stížnosti načapaných a usvědčených podvodníků nijak žíly netrhají. Představ aže mi poděkuí za to že jsem zrušil jejich podvody je absurdní.
Pokud míníte pokračovat v této debatě tak se držte pravidel fóra. Petovi to moc nejde, ikdyž on na ně nikdy nebyl.. já opravdu nemámproblém, s tím je vyžadovat nekompromisně, když si nevážíte toho že je bereme volně

vzhledem k tomu že počet lidí kteří dostali ban je o řády vyšší než počet lidí kteří zde hlasovali tak je jakákoliv souvislost zcela nereálná:) dokonce počet aktivních uživatelů fora je směšný v provnání s počtem banů ve hře.. srovnatelný je leda celkový počet uživatelů tohoto fóra.. což svědčí něco o hráčské morálce a přístupu k pravidlům hry.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1879

Hosť
no ja som za. chcel by som vidieť toto fórum po mesiaci
 

DeletedUser3132

Hosť
heehj tak okrem par spamov tuna namna nemas nic :D v hre idem ako mam a moj posledny ticket bol z tebou a vies ako si bol schopny my vyhoviet... nevravim ze hlasovali len ty ktorym si dal BANy skor hlasovali ty ktorym si nedal ale vidia ako ich spoluhraci kvoli tebe koncia!....
luck toto fórum po mesiaci stylom ala slovo=BAN je ze tu bude grep mesto duchou... :p
 

DeletedUser

Hosť
Nesmyslným požadavkům nemám důvod vyhovovat, škoda že si nepamatuješ na ten ticket za který jsi mi děkoval, ale co už.
A porušil jsi pravidla fora hned dvakrát jen v tomto tématu, ale to nebudu řešit. Stejně je nikdy nepochopíš
 

DeletedUser3132

Hosť
Pametám, a som aj podakoval ja nevravim ze stale zle rozhodnes zle, a aj multakov treba chytat ale nie kazdy kto ma spol. pripojenie musi byt multak, ludia si daju zdielane aby nemali problemy ale ked si niekto zdielanie tak si o problemy len koleduje... a ja mam tickety ulozene a aj som si ich vyhladal, ten kde som ty dakoval tak to bolo v tom ze my nefungoval grep ako ma a tam si my poradil cookies, to bolo vsetko ale to my neliezlo na nervy az tak ako ten posledny ticket
 

DeletedUser

Hosť
A ty si myslíš že by ti na ten poslední ticket někdo odpověděl jinak?
 

DeletedUser

Hosť
ja má rada všetkých, proti nikomu nič nemám osobne, ale čo sa týka ally v ktorej som, sa nepekne zachovali k môjmu spoluhráčovi. Nebudem ich tu menovať, oni vedia ktorí.
 
Hore