Nejméně oblíbený člen Grepolis Teamu

Váš nejméně oblíbený člen Teamu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    122

DeletedUser

Hosť
nikdo se neurazí, je to spíš dobrá zpětná vazba.. pokud se něco dělá blbě tak se to nenapraví dokud na to někdo nepoukáže.. nejsme pomstychtivé bestie..
tahle anketa je částečně na odlehčenou, ale my si rádi vezmeme ponaučení..
ti kdož dali hlas ex-členovi mohou klidně vyjádřit svoji vůli slovně znovu, nechce se mi dělat pokaždé novou anketu když je změna v týmu..
 

DeletedUser

Hosť
hm asi to je mojou prepracovanostou ale asi som klikol nieco co som nechcel to je ked clovek pracuje a klika a potom si namiesto najneoblubenejsi precita najoblubenejsi :D takze mea culpa ak by to slo beriem svoj hlas spat a sorry crony :D slubujem ze uz budem poriadne citat ale dufam ze mi bude odpustene :D alebo prijmem trest 25 na holu len neviem ci ju budes ochotny vykonat :D
takze idem radsej dnes uz ako som zistil som urobil viac preklepov dnes takychto ale mal som toho vela
 

DeletedUser72

Hosť
nikdo se neurazí, .. nejsme pomstychtivé bestie..
tahle anketa je částečně na odlehčenou, ..

Abych nebyla v hodnocení pozadu - chybí mi tam možnost -(Šmoula Mrzout) "Nemám rád barevný" :p

By mne zajímalo, jak dlouho mně tato "Anti-InnoTeamová náladka" ještě bude držet :eek:

SKIPI: těch 25 na holou rákoskou to určitě napraví ! : ))))) Jůůů, už se těším na exekuci :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3039

Hosť
Hrám to štyri dni dokopy a už takáto zákerná otázka. :D

Ale samozrejme všetkých... (zatiaľ xD)
 

DeletedUser

Hosť
Zatiaľ nebudem nikoho voliť.S hrou začínam iba dnes a ešte poriadne nepoznám GP Team.
 

DeletedUser

Hosť
.

samozrejme ze som zahlasoval za teba milácik phán Sultan
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja si myslím že Sultan je v pohode, robí si iba svoju prácu....
 

DeletedUser

Hosť
sultan sulejman je úplne niekto iný...ale nebudem ti brať tvoje ilúzie :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja ako cheathunter vôbec neočakávam, že budem u hráčov obľúbená. :) Moja náplň práce to totiž vôbec nepredpokladá a ani ja ani Sultan si z tejto ankety ťažkú hlavu nerobíme :p
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem že nie na mňa, akurát Sultan je cheathunter rovnako ako ja a rovnako ako ja sa teší výsledkom tejto ankety :)
 

DeletedUser3132

Hosť
A nemyslim ze vedie pretoze je ten cheatrumer ale tak aj tuna na fore kazi zabavu (tak trosku) vsetko je 13 komnata...
 

DeletedUser

Hosť
Toto je provokatívna anketa, ale aby som nebol OT tak ja mám rád všetkých.
 
Hore