Nejméně oblíbený člen Grepolis Teamu

Váš nejméně oblíbený člen Teamu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    122

DeletedUser1857

Hosť
Zábavu kazia negativisti, veselá kopa aj ked spamuje tak to robí zábavne :)

Ja mám rád všetkých, lebo ešte som nedostal od nikoho ban a ešte žiadny mi nekecal do písania :D

Ako pozerám, najviac neobľúbený je Sultan, ako cheathunter? háh, tak nepoužívajte cheaty :D :D

PS: Admin a Kapitán nie sú cheaty :D presnejšie nie sú nelegálne :D
 

DeletedUser2675

Hosť
škoda ze sa neda dat zahlasovat aj 100x iste by to vyhral jeden clen co ma maze a iste ani tento prispevok dlho nevydrzi tak si to rychlo prečitajte !!!
chudak tresky
 

DeletedUser

Hosť
Tresky, ty úbohá rybka v dvojdecovom kelímku :) Ešte 5 bielych rožkov a rozbolí ma dvanástnik :eek:
Ty vieš že ťa mám rada :cool:
 

DeletedUser2675

Hosť
ale laska moja tie kelinky by sa mi zisli budem sadit plantu a zvarat sklenik :)
ty mas aj dvanastornik ? to ani neviem čo je :D
 

DeletedUser3132

Hosť
ten 12stornik je cast v tvojom traviacom trakte :p
ale odkedy som tu bol naposledy s to velmy nezmenilo v tejto ankete Sulejman je stale number 1. :D
 

DeletedUser2675

Hosť
aj ten novy by mal vyhrat neviem ci by sa nemali rozdelit
 

DeletedUser

Hosť
njn, Math tady holt není no, nemužeme měnit anketu pořád dokola. Aspon se nemusím obávat o své těžce vydřené vedení
 

DeletedUser2675

Hosť
ale prečo tam neni ten matelko? to by ma rad zaujimalo? jaj on kvam nepatri sa knemu nepriznavate :D :D
 

DeletedUser

Hosť
protože bychom museli zrestartovat celou anketu.
A jestli mu budeš komolit nick tak riskuješ...
 

DeletedUser3132

Hosť
No tresty za matelka beriem na seba ja som to vymyslel...
 

DeletedUser

Hosť
Hral som už veľa takýchto hier, ale ešte nikde som nevidel tak ústretových a pokojných adminov. Väčšinou sa admini správajú arogantne, nepovolia námietky, správajú sa akoby vedeli všetko. Tu sa admini správajú naozaj prívetivo, zatiaľ som nenašiel ani jedno jediné arogantné vyjadrenie. Naopak - častokrát mám dojem, že s hráči vôbec neuvedomujú, že sa tu porušujú pravidlá, že sa tu témy len tak hemžia spamom, alebo of topicom. Admini to tu berú s nadhľadom, za čo im ďakujem. Sám som raz viedol veľkú alianciu, mali sme 5 x 60 členov (tu je to o "trochu" viac) a bolo treba nadľudské úsilie, aby sa aliančné fórum udržalo v akej takej prehľadnosti. Na rozdiel od našich adminov, ja som sa nerozpakoval a spam a off topic som jednoducho zmazal. ;-) Takže adminom RESPECT ! :)
 

DeletedUser3132

Hosť
trailo treba rozlisovat medzi moderatormy a cheatrumermy, teraz myslim na toho kto tu ma najvac hlasov tak ich urcite nem alen tak zo srandy a hrai co sa snim stretli vedia co myslim,
a po dalsie ústretove jednanie v tickete?? hahahaha :D teda ak nan narazis.. :D a pri tickete sa da obodovat aku si bol spokojny z odpovedou ..
 

DeletedUser1879

Hosť
občas treba rozlišovať medzi ústretovosťou a nečinnosťou,

ono keby začali blokovať všetek spam tak by tu zostali traja ľudia z toho dvaja moderátori a oni to vedia, už tak je tu málo ľudí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
juhuu, aká fajn diskusia sa tu rozbehla :D Človek to tu číta pravidelne, ale teraz som si aj okuliare posunula na koniec nosa :D
 

DeletedUser1879

Hosť
len sme chceli vedieť, či to aj čítate :D
peťo ale ten čo vedie je aj moderátor a ja hovorím, že keby mali všetky spami blokovať, tak kto by tu zostal? nehovorím, nič žeby to robili zle

inak moja obľúbená odpoveď z ticketu bola keď som hlásil chybu, že za 2 dni bude update, ktorý ju možno vyrieši a ak sa vyskytne aj potom, tak ju mám znova nahlásiť :D

no ono to bola chyba, že my v administrátorovi ukazovalo pri útokoch nepriateľa v ktorých bola OL ten krížik na zrušenie útoku, tak už len to budem hlásiť 2 krát keď im raz nestačí ja som bol s tou fičúrou celkom spokojný :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore