Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser185

Hosť
tak páni v nedelu tu mame koniec protekcie :) s tych predators je vase vela ludi :D :D ale ked by sa spravila dajaka ocista teraz .... tak mozno tam vydim potencionalne dobrych hracov :) asi tam zavítam .. a troska tam poriadky urobim aspon na mojom ostrove :D :D
 

DeletedUser

Hosť
a teraz že ktorí ??
predatory alebo predators??? :D
akosi sa ten názov zapáčil :( :D
 

DeletedUser1857

Hosť
Predátors? to je taká zmes angličtiny a slovenčiny :D je veľa predátorov, ale viacej je tých čo sa pretvarujú že sú predátory :D
 

DeletedUser

Hosť
získavanie surovín

Upgrade na 2.0 vyzerá celkom zaujímavo, bol som však sklamaný zo spôsobu získavania surovín. A čo ma dorazilo, je výskum korisť....o ničom...
 

DeletedUser

Hosť
Vyskum korist to je taka blba povinnost. :)

Ten sposob rabovania sa ani mne nepaci. Predstav si ze mas 10 miest. To tu nebudes nic robit len prepiant medzi mestami a klikat. Ani nebudes moct pisat so spoluhracmi, organizovat utoku a na vlastny zivot ti uz neostane cas vobec.

Podla mna to tvorcom velmi nevyslo. Okrem toho to aj poriadne zatazuje server to neustale klikanie, takze je to aj technicky drahe, nie len hratelne. Na starom si len 5x zvysil silu a raz vyraboval, to je ovela menej klikania.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hm som skoro dačo chytil keď som prišiel... mi zmizlo 15 prakovníkov!!! hm ale potom mi napadlo aktualizovať stránku a s***e už tam boli :D
skoro som písal spam na support... by ma zabili keby som im to tam zaspamoval :( :D :(
 

DeletedUser2407

Hosť
Ja len rozmyslam preco sa nevytvorila sutaz taka aka bola na Vianoce. Mohli sme po svete hladat Velkonocne vajicka a tak sme mohli ziskavat suroviny, armadu a tak dalej co vi na to ??
 

DeletedUser

Hosť
hm...
ono o tomto rozhoduje INNO, so sídlom v Nemecku... :D tak im napíš mail a bude to :D
lenže... tie darčeky mali význam ako adventný kalendár, ako tie malé čokoládky v takom onom no... :D a mali znázorňovať že sa blížia Vianoce :)

čiže pokial sa začne vyrábať určitý... hm velkonočný kalendár tak možno o tom inno popremýša, LENŽE má Velká Noc oproti Vianociam jeden veelký problém- Velká Noc nastáva podla lunárneho kalendára, nie kalendára nami (bežnými luďmi) používaného (čiže ak si všimnete tak tento rok je VN Nedela 24.4., kým pred rokom to bolo myslím v marci a Vianoce sú VŽDY 24.12.)... takže tak :)
 

DeletedUser

Hosť
prečo v lište na zete chýba:
16053c4.png
 

DeletedUser1249

Hosť
krasa v predators je 84 hrcov alebo niako tak najlepsie su prisahy ze nikdy predators neopustia ja davam tak tyzden alebo dva a uz pojdu do ineho spojenectva a aj ja zachvilu odidem pretoze tam uz skoro nikto neni no tak ares to som rad ze koncis:p aj ja som ti dal par utocnych bodov:p
 

DeletedUser

Hosť
Jak sa hladaju tie vajicka. Nemozem najst ani jedno. :(
Teda Ares, dufam ze aj ja to potiahnem tak daleko ako ty. :D
 
Hore