Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser1857

Hosť
Ked si prvý tak jasné že ťa každý slabý pozýva do spojenectva kde je sám :D ja pozývam do svojho len ludí z mojho okolia a hráčov ktorý vedia hrať a preukázali sa na iných svetoch :) a darí sa nám
 

DeletedUser185

Hosť
ale ved ja viem ze ma pozivaju lebo ziadnu nemam a kazdy chce aby som mu dvihal body a po ukonceni ochrany aj off bodiky :D
 

DeletedUser1857

Hosť
Kto je sám v spojenectve je velmi neskúsený, inak by tam nebol sám :D
 

DeletedUser185

Hosť
ked vyjdem s protekcie :D pozvanok mam dost mozes si vybrat :d :d
 

DeletedUser1769

Hosť
ten svet je hrozne pomaly :((((((((((((((((((((
Asto neurobime vlastnu ally s dobre selektovanymi hracmi?
 

DeletedUser1857

Hosť
Slabé spojenectvá

Na zete skoro všetky spojenectvá sú také že len pozývajú hráčov, o ktorých nevedia či vedia hrať, len ich pozývajú kvôli bodov :D a do týždna sa rozpadnú ;)
 

DeletedUser19

Hosť
Tak to býva na každom svete, napríklad teraz mám na ostrove 13 hráčov z aliancie Predátors. To bude fariem :) Ako to, že od včerajšieho večera som sa prihlásil prvý krát až teraz a stále mám najviac bodov na ostrove?
 

DeletedUser1857

Hosť
však vravím...niektorý to proste nevedia hrať :D ja mám bohužial menej času na grepolis ale to mi nebráni sa zabávať, a prajem ti vela šťastia na farme :D
 

DeletedUser19

Hosť
Ešte neviem, ako dlho sa zdržím. Pôvodne som sa chcel iba pozrieť ale celkom ma to zaujalo. Spôsob, akým treba začať je oproti verzii 1.x úplne odlišný pretože netreba stavať množstvo šermiarov na farmenie. Stačí vyrobiť 10, dobyť 3 roľnícke dediny a pustiť sa do stavby akadémie.
 

DeletedUser1857

Hosť
Ja idem tak ako ja potrebujem :) v žiadnej hre som nehral preto aby som bol najlepší ale aby som si zahral s kamarátmi
 

DeletedUser

Hosť
ja som v POST MORTEM :D povedal som si že partiu meniť nebudem :D
 

DeletedUser2035

Hosť
Bug

Takže našiel som bug - zly preklad v rohu ako si idete prepinať medzi mestami je to po nemecky :) ale ak to nikoho nezaujima ten obsah preklad netreba ja si prelozit viem :D
! MOJE UMIESTNENIA AKTUALNE !
=_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_=

 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore