Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser

Hosť
cw

:santa1: ja mam vsetky vajcia kde su inak oznamy vsetko co je nove na Grep. 2.0 ? dajtre link....
 

DeletedUser2452

Hosť
Suroviny v dobitej dedine .Su pre jednotlivca? Ally?

Zdravim vas !Dobil som dve dediny,chcel som sa opytat .Ked som dobil dediny moze si brat suroviny len dobyvatel alebo aj clenovia jeho ally.Hram na Zete servery.Stal som sa moderatorm svojho klanu a potrebujem poznat aj tuto odpoved.Dakujem za vasu pomoc ! :connie:
 

DeletedUser19

Hosť
Čo si každý dobyje, to môže rabovať, aliancia na to nemá žiaden vplyv.
 

DeletedUser1810

Hosť
Presuniem sem debatu z vtipných správ, myslím že tam to je dosť odveci :)

Toto bolo jasné už hneď v prvý deň ako začal svet, dával som vám tak 3 týždne. Moje očakávania ste však prekonali, nevydržali ste ani 2 :D

Ja som tiež dosiahol to, čo som chcel, so Zetou teda končím. Mestečko je v dobrých rukách :)

Ten rebríček útočníkov bol kedy odfotený? Teraz je prvý Asterix, ne? :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dnes som sa znovu regol na Zetu kvoli spravam a toto som nasiel od jednej farmy:

mutuus I. dňa 3.5.2011 o 13:32
čest a slava porazeným :DDDD


Ako keby som sa pre koniec nerozhodol ja. :)
Tak som mu patricne vzdal uctu a vyznal slavu. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:(

Dakujeme InnoGames ze spravili s tejto hry nehratelnu pikotinu na webe

Antitiming + moralka = koniec mojho prispievania na ich EUR ucet
 

DeletedUser1249

Hosť
myslím že niekto nevie prehrávať alebo som príspevku trochu zle pochopil:confused:
 

DeletedUser

Hosť
Anticasovac + Moralka skodi skor vyhercovi nez porazenemu. ;)

moralka mi az tak nevadi uprimne, ved som aj hlasoval zato na fore.... aj ked musis uznat ze je to blbe ked silnejsi na slabsieho nezautoci kvoli nizkej moralke, a ten slabsi nema ziadnu nevyhodu a utoci furt na utocne formacie... spravodlivejsie by to bolo keby 3x alebo 4x silenjsi nemohol zautocit na slabsieho a vise-versa. Nech si slabsi nevytahuje rozky beztrestne, hlavne ked je skyrty za silnou ali a vieme ze tie podpory dostane... a to nemusim asi tu vysvetlovat ze uz beztak obranca je vzdy vo vyhode proti utocnikovi...

Ale anti-timing!! naco taku kravinu zaviest do hry... ved mne to skase +/- 30 sekund (aj ked mi kazy hovori ze len 15) ale proste takto utocit proti 700 a viac birem v jednom meste je proste nonsens... anyways zahram si este trocha zetu ale love do premiovych veci uz davat nebudem a novy svet ak budu tieto pravdila nehrozi
 

DeletedUser

Hosť
spravodlivejsie by to bolo keby 3x alebo 4x silenjsi nemohol zautocit na slabsieho a vise-versa.

Keby si lepsie poznal moralku tak by vedel ze to tak je.
http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Morálkahttp://wiki.sk.grepolis.com/wiki/Morálka

[(obrancové body / útočníkové body) * 3 + 0.3] * 100%

Teraz ti vyratam hranicu kedy moralka zacne platit. Dajme si za neznamu X=(útočníkovy body / obráncovy body) cize kolko-krat je utocnik silnejsi (pozor - vo vzorci je opacny zlomok cize pouzijeme 1/X). Hranica znamena ze kedy sa moralka rovna presne 100.

((1/X)*3 + 0,3) * 100 = 100
((1/X)*3 + 0,3) = 1
3/X = 0,7
3 = 0,7 X
X = 4,2857142857142857142857142857143

To znamena, ze na to, aby sa zacala ratat moralka, musi mat utocnik minimalne 4,286 krat viac bodov ako obranca.
 

DeletedUser

Hosť
si ma nepochopil... toto poznam velmi dobre, ved radim ludom ako si to vypocitat... Co som chcel povedat je ze to plati len v rovine silnejsi proti slabsiemu.... Ked utoci ten slabsi na toho silnejsieho tak restrikcie nema...
A nakoniec to moze vyzerat tak ze silnejsi na ostrove necha slabsieho napokoji a nefarmi ho ved naco neoplati sa mu to... Slabsi zas sa donho navazaju beztrestne a mozu ho takto ustavicne buzerovat.. Nie ze by sa silnejsi nevedel ubranit ale proste z principu nech sa bud uplne zakaze po 4,2x utocenie alebo potom zavedu urcite sanckie obojstranne (a nie len na vyhodu slabsiemu).. ale no nevadi je to mozno len moj nazor ale nepripada mi to fer ze silnejsi nemoze lebo ma minusy a slabsi (bodov) si vyskakovat moze ako sa mu zachce...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak pardon. :(
Konkretne na 1 ostrove si myslim ze to nevadi. :) Ked dobre hras a si 4,2 krat silnejsi nez spoluostrovan tak on uz pravdepodobne resetol ucet alebo to prestal hrat. Ak aj hra dalej tak ta pravdepodobne stihne dobehnut na stvrtinu bodov, ak nie tak ho chvilku nechaj a budes mat z neho bohatsiu farmu. ;)
Problem pride az ked zkolonizujes ine ostrovy. :p



Skus dat nejaky konkretny napad ako to vyriesit. :)
 

DeletedUser1249

Hosť
ved to na mňa útočil salamander ktorý má 800 000 a ja som mal 15 000:mad: a všetko mu zdochlo ale keby som mal ako on tak zdochne všetko mne? ked mi ostalo pár vojakov?ale aj tak ma dobyl
 

DeletedUser

Hosť
No jednoducho by som to vyriesil... :)) jedna s moznosti ze sa zavedie moralkovy system obojstranne, t.j ked 4,2x silnejsi na slabiesho tak ma minusy, ale taktiez ked 4,2x slabsi utoci na silnejsieho - rovnomerne podla percent vypoctu ktory existuje teraz ale ktory je momentalne aplikovany len jednostranne ;)

Dalsia moznost je zakazat utocenie - zasa obojstranne - v pripade prekrocenia 4,2x hranice...

Moj osobny feeling je asi nakloneny k prvej moznosti, kedze to zvysuje versatilitu hry tak ako to pozname.


PS: a co ten anti-timing, preco vlastne bol zavedeny, ake to ma priniest vyhody, a preco to kazi preciznu pracu dobrych PLANEROV ;)
 

DeletedUser

Hosť
Zakazanie utoku urcite nie.
A obojstranna platnost tiez, to tu potom nebude nikto na nikoho utocit. Slabi by nemali sancu sa branit.
Skor by som rozmyslal nad zvysenim spodneho limitu z 30% na 60%.


Ten anti-timing by mohol byt preto ze nie kazdy ma internet taky ze by to islo pekne klikat kedy treba. A mozno im to zatazovalo server ked islo 1000 utokov naraz. :) Vysvetlenie ze aby sa nekopirovala monotonnost z inych hier je blbost podla mna lebo prave to planovanie je dobre. To je ako by sa mali zrusit bojove jednotky, lebo tie su v kazdej hre.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1249

Hosť
ou sakra to som až na takej nízkej úrovni že vám nechápem :confused:
 
Hore