Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser

Hosť
anti-casovaci system

anti-casovaci system

Ked posles utok na ludskeho hraca tak ti posunie utok o nahodny cas v rozsahu +/- 15 sekund. Preto sa neda nacasovat utok presne do jednej sekundy.
 

DeletedUser

Hosť
cawte prosim kedy bude novy svet z 2.0 verziou a prosim z velkou rychlostou :D nevie my dakto povedat kedy asi bude ten dalsi svet? prosim a este nieco ci hodlate niekedy dat 2.0 aj na ine svety
 

DeletedUser

Hosť
poviem to asi tak, že som zvažoval obe varianty, (t.j. či tam je alebo nie) a tým, že som si prečítal ten príspevok od uja admina, tak som to pochopil akože si ho tam zabudol dať :eek:)... netuším v tom prípade ako si tú verziu tam natrepal ale dobre, ja zetu nehrám :)

promiň :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1318

Hosť
aj ja ja chcem vsetky svety mat ako zeta a vlastne ako sa bude volat novy svet?
 

DeletedUser

Hosť
eta (ako značka žehličiek... myslím) ;)

ako to myslíš všetky svety ako zeta?? :confused:
akože s rvnakými nastaveniami?? :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
omg

boze ved urobte vsade 2.0 verziu vsetky hry ked sa da nova verzia tak len na jeden svet? alebo server nie vsade len grepolis da na jeden svet a na ostatnych nech maju hraci staru verziu ved co nech idu odznova hrat z novou a stary ucet priklad 50 miest zresetujem sa pojdem zas nie ?
 

DeletedUser

Hosť
hehe...
no vieš kolko ludí by to odradilo keby sa všetky svety zresetovali?? :( to by potom grepolis skoro nikto nehral lebo by sa obával niečoho podobného :(
hrať grepa by sa potom vyslovene neoplatilo...

inak...
verzia 2.0 (resp. 2.x) funguje len na zete, lebo ešte stále sú na nej určité bugy, ktoré INNO nechce dávať všade, na všetky svety ;)

pokial máš DK, tak tam sa myslím pri v7.0 či kolko v podstate upravila grafika a toť sio :D
ale na grepe sa s 2.0 v podstate zmenil základ hry, nie len tá grafika :)

jej jaksi som toho tu popísal :eek:
 

DeletedUser1249

Hosť
a napriklad mne sa tá verzia vôbec nepáči

ech trochu zmenili smajlov nie?:confused:
 
Hore