Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser

Hosť
nepohodlne nazory

preco tema nepohodlne nazory je uzamknuta? azda nie preto ze sa tam rozobera aj support :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Hosť
protože sem neměl ve dvě hodiny ráno náladu to celé kontrolovat.. pročtu co se tam zas objevilo a bude li to v souladu s pravidly téma opět odemknu..
jen dodám, že už to že tam to téma je, je ústupek ze strany týmu..
 

DeletedUser

Hosť
hrac majot007 dostal trvaly ban. Kedze sa jednalo o trvaly ban a bol na navsteve u hraca tomino27 zalozil si novy ucet, na co ma pravo a kedze bol u tomino27 okamzite si dali spolocne zdielanie. Tomino mu udelil prava a majot z noveho uctu poslal HS ze aj ked ho zabanovali neskonci a zacne znova. Za 2 minuty dostal znovu ban a aj Tomino27. Ze vraj nemali spolocne zdielanie. Admin Sultan ma eminetny zaujem na tom aby Post Mortem na Zete padlo. Podarilo sa. Skoncilo tam vela hracov. Ja davam svojmu pravnikovi nech precita pravidla hry a pokial sa najde nejaka skulinka v tom ze sa porusuje zakon, resp. prava okamzite podavam podnet na prislusne organy aby zacali konat.

Cakam Kedy bude tento prispevok vymazany. Dnes som akurat dovolal so svojim pravnikom a akonahle urobi analyzu co sa stalo budem informovat hracov. Tu si niekto nebude robit co chce. Su ludia co si tu platia nikto ich nebude okradat o ich prachy. Zaroven si pohladam fora v Nemecku kde budem intenzivne bombardovat Innogame ako spotrebitel kym sa tym nezacnu zaujimat.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ach jo,
§1) Jeden účet pre jedného hráča

Hráči môžu hrať na každom svete len na jednom účte.


když si hráč založil druhý byl automaticky trestaný, nechápu co je na tom divného..
dosud sem si říkal že nebudu trestat hráče který dělá ve vzteku blbinu, ale kdo che kam pomozme mu tam
 

DeletedUser

Hosť
Ved uvidime sultanko. Ono pravnici budu hladat, snorit a akonahle vznikne nedajboze Innogamu nejaka ujma tvojim chybnym spravanim verim, ze maju nejaku klauzulu, kde ti to daju zosobnit. Ono nikto nie je dokonaly a kedze sa rad drzis zakona budeme aj mi hladat a lovit v tychto vodach. Zajtra sa poobzeram po nemeckych forach kde sa recenzuju hry, navstivym stranky spotrebitelskych organizacii, zajdem na SOI atd. skratka dam si tu namahu. Oslovim nasich obchodnych partnerov v Nemecku nech mi pomozu naist institucie zaoberajuce sa podobnymi vecami v nemecku a budeme ich kontaktovat. neboj sa nic, na kazdeho raz pride a ako sa hovori v cechach pre kazdu svinu sa niekde v hrnci voda vari. Aj pre teba
 

DeletedUser

Hosť
dobre, to by bol dôvod na ban pre majota a jeho nový účet, ale prečo aj tomino27 dostal ban?
 

DeletedUser2441

Hosť
Sám sultán je lepší ako Post mortem,podarilo sa mu na zete to čo sa iným nikdy nepodarilo.Spojenectvá Elita,A*ALLY*O padli a padlo by aj Equilibrium.
Ale lepšie spojnectvo na zete ako Post mortem bolo SULTAN.
Gratulujem!!!
s11569.gif
 

DeletedUser

Hosť
Ved to sa bude skumat a verte mi, vytvori sa precedens a verim , ze Innogame sa bude musiet zacat zaoberat nielen tokom penazi zo Slovenska do Nemecka ale aj niecim takym ako pracou Ubermenschen. Ono ja mam casu a dam si tu namahu, ze si na toto posvietim. Viem byt veeeeeeeeeeeeeeeelmi neprijemny. A aj budem. Ked zakon a pravidla tak pre obe strany. Nikto nie je 100% a ked jedna strana ma pykat za chyby , bude aj druha
 

DeletedUser

Hosť
Morekai, Stevinko, nebo jak bych Tě měl vlastně oslovovat.. najdi si koho chceš..
každý má právo nechat se vyslechnout u koho chce a prověřit si co mu je libo.
Já mam svědomí čisté a spánek klidný, Tvé příspěvky zde nechám jako ukázku toho jak se vyjadřuje slušný, vysokoškolsky vzdělaný podnikatel.

Asphyx, kolikrát mám opakovat že se podobné věci nezveřejňují..
 

DeletedUser

Hosť
práve si zverejnil prečo dostal majot ban. Protirečíš si.
 

DeletedUser

Hosť
Já hovořil obecně, v mém příspěvku není o konkrétním hráči ani slovo.

Kdysi jsem byl nařknut z cenzury když jsem mazal nicky hráčů, o kterých zde jejich kolegové psali že mají ban a vystavili je tak útokům..
 

DeletedUser

Hosť
Sultán prečo všetko čo tu vidíš mažeš a čo nezmažeš tak to si poupravuješ ???

Nezdá sa ti to trocha prehnané ???? Uznávam niektoré príspevky tu nemali čo robiť hlavne tie obrázky ( aj keď to všetkých pobavilo :D ) ale až tak chorobne upravovať a kontrolovať všetko :(

Možno by nebolo od veci prijať nové sily a tie staré už poslať na grepodôchodok ;)

Stratili ste veľa hráčov a myslím že Grepolis.sk ešte stratí a to všetko len pre to ako sa správaš k hráčom a to nemám na mysli tie bany ale to ostatné čo sa tu na fórume deje :p :p
 

DeletedUser

Hosť
Ujo SULTAN .. tu je momentalne vecsia cenzura ako v CSSR za totality .. si ozaj borec
 

DeletedUser

Hosť
Jojo, bežte někam do restaurace, pozurážejte všechny okolo a divte se že Vás obsluha vyhodí.
Možná by nebylo od věci na měsíc zrušit pravidla.. a viděli bychom kdo by tu v tom nastálém chaosu zůstal..
 

DeletedUser

Hosť
Jojo, bežte někam do restaurace, pozurážejte všechny okolo a divte se že Vás obsluha vyhodí.
Možná by nebylo od věci na měsíc zrušit pravidla.. a viděli bychom kdo by tu v tom nastálém chaosu zůstal..

A čo keby si pre zmenu skúsil si ty si ešte raz prečítať všetko čo sa popísalo ??? ;)

Všetci sme zhnusený z toho čo sa tu deje a pouvažuj aj nad tým prečo nikto z tvojich kolegov sa ťa nezastal ??? Aspoň ja som nič také nevidela .... Možno ani oni nie sú na 100% presvedčení o tom že toto všetko bolo správne :)
 

DeletedUser

Hosť
Sultan, rozhodne to tvoje vyjadrenie neznelo všeobecne. Pozri sa, aký tvar slov si tam použil, na aký príspevok reagoval tvoj príspevok. A mám otázku, prečo reaguješ na niečo konkrétne niečim všeobecným čo sa toho vôbec netýka? A ešte by som podotkol, že majot tam šiel cez nový účet ukľudniť situáciu, zatiaľ čo tvoje konanie viedlo k zhoršeniu situácie a priamo k tomu, čo sa udialo na zete. Takže si prispel svojim konaníma kurát k destavilizácii. To za čo dostal ban tomino27 viem. Ide o to či si myslíš, že to bolo oprávnené. Pretože ak sa pozriem na pravidlá. Tak bol ban úplne mimo.
Kedy konečne uznáš, že si nereagoval správne na situáciu a priznáš si svoj podiel na situácii, ktorá vznikla? Prerástlo ti to cez hlavu, a takisto to prerástlo cez hlavu iným hráčom a aj ja sa vyjadrujem viac, ako by som chcel.
Ak máš veľa práce a nestíhaš všetko zodpovedne, treba najať posily medzi seba. Potom sa hádam podobné už nebude opakovať.
 

DeletedUser

Hosť
Jediny, kto tu vytvara chaos si TY SULTAN ... ja hram tuto hru podla pravidiel od prveho dna ako sa spustil SK ALFA svet .. no toto co teraz predvadzas ty som za tie roky nezazil .. a nemysli si mali sme na support casto nervy za to ci ono .. no ti si ina liga .. vlastne nie ty si uplne iny sport vymyslel .. a to este napises ze mas svedomie ciste ??? .. hanba ti
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
videl si cz fórum? sultan je tam mod a to si myslím že cz grepolis má vyššiu úroveň ako sk tak buďte ticho a neviem si predstaviť vás ako modov :D :D
 
Hore