Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser3606

Hosť
Najlepšie by bolo keby bol nezlatkový svet,ale to by inno muselo poriadne zarábať žeby im to mohlo byť jedno
 

DeletedUser4772

Hosť
Nevedel som, že zlatkovanie sa už považuje za skill :confused:

ak považuješ za zlatkovanie že mám administrátora tak budiš ;) ... to je asi tak jediné čo mám od začiatku a načo som ešte ochotný dať love ... myslím že tie 2€ čo dám zato na mesiac ma až tak nezabijú, akurát tak vyfajčím o jednu krabičku menej ;)
 

DeletedUser4830

Hosť
Prečítal som si to pekne od začiatku celu kaviareň a chtíč vo vás rozhodne nechýba, má to energiu, každý chce všetko a byť vyššie než ostatní, každý by chcel vládnuť ale sme len ľudia s kopou chýb tak nemá zmysel ponižovať jeden druhého keď sme na rovnakej lodi,... to že sa všemocne snažíte niekomu niečo vziať a zničiť z vas iba robí postupne väčšie zvieratá. Ľudská hluposť - človek by chcel kontrolovať ostatných no nad sebou kontrolu nemá :) ale je to hlavne hra kde chcel každý v prvom rade vypnúť od skutočného života. Len vy sami sa do niečoho nútite a spôsobujete si stres. A dá sa v pohode vyhrať aj bez zlatiek, na to vám stačí trpezlivosť a trochu snahy, a ten kto je aktívny a chce prežiť je len ťažko zničitelný, prísť o mestá zo začiatku, nie je nič stratené, prísť o pár miest aj potom, keď už ich máte 50, takisto to zdaleka nie je stratené. Tak tu nemusíte písať o zničení lebo také zničenie sa fakticky udeje možno až vtedy, keď hráčovi vezmete kultúru v takom priebehu sveta že už sa nedostane medzi TOP, ale to sa môže stat len keď sa niekto na to vybodne., aj keby sme 100 miest mali a o 99 prišli, za mesiac sme ako znovuzrodení, a strata jeden mesiac, to je tak keď idem k babke na prázdniny :D, takže tažko tu pisat o tom ktora ali koho žničí alebo akého hráča zničili, keď porážka nastane až vtedy keď sa niekto vzdá
 

DeletedUser3213

Hosť
A zase tu vyťahujete to zlatkovanie, takýto hráči ako ja len podporujú grepolis, nové svety, nové nápady a podobné veci, všetko to stojí nejaké tie peniaze a nebyť nás tak možno grepolis ako hra by bola niekde celkom inde ako je teraz, takže nám zlatkárom ďakujte za nové vylepšenia a podobné veci okolo toho :D :D :D A to že má niekto administrátora nieje nič zlé, administrátor je podľa mňa najlepšia vec z pohľadu času na hranie. Bez administrátora tu musí hráč čo má 50 miest sedieť 1 hodinku denne ? podľa toho ako to vykliká, ale takto si to ja alebo iný hráč vykliká za 5 minút, verbovanie, stavanie budov, festivaly a pekne to má rozdelené do skupín. A takto za týždeň koľko času ušetrí? Myslím že je to dobrá vec, mne to pomáha pretože sa mi tu nechce sedieť stále, ja som mal minimum času na hranie a aj tak mi zobrali len 1 mesto a to kvôli tomu že som mal len administrátora, stále som mal armádu, stále som verboval...
A Wahiro tu má úplnú pravdu, aj keď prídete o 80% svojich miest stále máte kultúru na ne, skončí dajaký hráč a zase ste hore a bojujete. Ten kto padne a postaví sa znova na nohy,znova tam kde bol tak to je podľa mňa dobrý hráč

A ja osobne mám najradšej takých hráčov čo sa tu pod fórumoch chvália aký sú hráči, koho všetko rozobrali a koľko spravili akcíí a , čo vyhrajú a podobné veci a pritom bez spojenectva by boli 0, áno je to týmova hra ale treba si trošku aj tých spoluhráčov vážiť, mať úctu k ním
 

DeletedUser4452

Hosť
OK, je iné, keď niekto má administrátora a nič iné, ako keď niekto stále skracuje stavbu budov, vojakov a neviem čoho ešte.. OK, raz za mesiac beriem, ale nie stále.... a k tomu ešte kapitána a veľkňažku a potom sa chváli aký je pán..
 

DeletedUser3606

Hosť
Toto si vystihol KRAL,zlatkovať vojakov je podľa mňa drahé a niektorí to furt robia
 

DeletedUser4830

Hosť
nebuďte z toho takí smutní, keď vám to pomôže tak sa denne prihlasujem na všetky svety a tak za mesiac viem ziskat nie iba 50 zlatiek ale 100 či 150, a keď chcem kapitána tak ho môžem mať 3/4 roka zadarmo, skuste to tiež, bude vam lepsie
 

DeletedUser4452

Hosť
no dnes sa nám to tu pekne rozbehlo..:)) uvidíme, kto nakoniec bude mať navrch: či SoW, alebo RL so svojím poskokom Partičkou..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
Pozerám naše fórko a vidím že ste sa na nás pekne pripravili :) :D aspoň to bude zaujímavejšie,ale jelenchata to tam poriadne dáva :D
 

DeletedUser4452

Hosť
a čo ste čakali? :) že sa pekne necháme rozobrať? :) a že sme si už napísali testamenty? :) neboj, nič také nehrozí... zatiaľ je to asi fifty-fifty... ale predsa je to len prvý deň...
 

DeletedUser

Hosť
Zaútočte někdo na ‎*freestyleho*:) se vzkazem že buď udělá síně slávy nebo má padáka:)
 

DeletedUser4452

Hosť
hmm, radi by sme, no nemôžeme, pretože prestal hrať, pokiaľ viem, na všetkých svetoch....
 

DeletedUser3606

Hosť
heh freestyle je tam neaktívny a má 219 bodov,tak asi z toho nič :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Myslel som že máte špeha,priznám sa že aj preberám,ale neprezradím mesto :D
 

DeletedUser4452

Hosť
hehehe, špeha možno máme, len ku mne sa tie info nedoniesli... nie som vedenie..

ináč, už si spomínam, niečo na forku som videl s tebou..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
:D to je týpek,30 minút od jeho vyčistenia tam natlačil 400 bir. :D
 
Hore