Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser4342

Hosť
Je celkom jasné, že na konci to bude skoro určite úplne ináč ako je to teraz, je jasné, že každé spojko bude chcieť stavať divy, tak sa zákonite dostaneme proti sebe. Na Lambde nás Ruthless porazili, boli skrátka rýchlejší, teším sa na koniec tu, ako to dopadne. Sajler to napísal dobre, nemáme si navzájom čo vyčítať, tam boli kvalitná konkurencia, tu sú momentálne kvalitní spoluhráči v pakte. Ako to bude ďalej, je vo hviezdach:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nepíšte tu takéto rozumné veci ohľadom paktov, vojen či podobných vecí.. láka ma to začať hrať ďalší svet a to fakt nechcem :D :D
 

DeletedUser4772

Hosť
Drahý Mr.Unknown

[SPR]Tvoj posledný pokus o pošpinenie RL bol veľmi chabý a rovná sa tvojej bojovnej hrdosti ktorú v Omicrone prejavuješ. Mal si ponuku s nami spolupracovať, no mal si hlavu v oblakoch a myslel si, že si nedotknuteľný, no priebehom 24 hodín sme ťa zosmiešnili čo sa ešte dlho bude s tebou ťahať...hlavne preto, že si neprehral zo cťou ale snažíš sa chabými pokusmi o nejaký rozbroj. My sa ti týmto môžeme len verejne vysmiať :)

Áno je to všetko pravda čo som napísal v tom tvojom prntsc, prečo by aj nie...Snáď si nikto nemyslel že trojpakt bude fungovať do konca tohto sveta, raz sa jeden zo spojencov určite odtrhne, alebo dvaja spojenci spoja proti tomu tretiemu, atď. Bojovať sa musí...No a že ku koncu sveta nebude vôbec žiadny pakt? Veď to je úplne jasné, pekne sa popasujeme v stavaní divou, tam sa paktovať už nedá...Ale ty to asi nevieš lebo si žiadne divy nestaval, a na Omicrone ich ani nepostavíš...

Z mojej strany prejavujem nad tebou veľkú ľútosť, myslel som si, že si rozumnejší a máš nejakú česť...No máš len kopec rečí...Toť vše z mojej strany.[/SPR]

S pozdravom, Sajler :)

Mňa ste zosmiešnili v priebehu 24hod ? Tvle tak to som si nevšimol :D Ty hovoríš zosmiešnenie tomu že ste sa namňa vrhli ako vlk na ovcu ? V okolí ste nenormálna presila, jedine zosmiešnenie by bolo keby ste neuspeli moj zlaty. A nesnažím sa o nič hrozné, len otvoriť oči tím čo vám pomáhajú a asi nevedia ako to dopadne, tak ako sme to my nevedeli na začiatku. Počas DoNu ste sa tam roztiahli v našom okolí, aby keď neprejdeme k vám ste nás mohli zničiť takto ako ste to aj spravili a presne stím som rátal ty expert že to takto dopadne. Lenže mne sa stalo osudným to že som podporoval tie lamy zo spojenectva u ktorých mi padla väčšina deffky a keď ste išli pomňe tak už som nemal pomaly čím deffovať ty chytrák. Vidím že to máte pekne premyslené ako vyhrať, to obdivujem. Neviem komu tu chýba česť, ale vy to už máte do konca sveta prešpekulované a podľa mňa hneď ako dosiahnete pocit že ste už viac menej neporaziteľný kopnete do ***** partičku aj SoW ...

Jop pravda divy som ešte nestaval a nikdy nehovor nikdy ... toť vše ... tej tvojej povýšeneckej komunikácie somnou v grepolise som mal už dosť, tak si sa prišiel ukázať sem lebo tam si dostal ignore ? ... a sami si môžete zato že som tu dal ten screen to vaše povýšenecké správanie mi liezlo krkom ... lenže vy sa už vidíte ako víťazi tak si to môžete dovoliť čo ty najlepší a najväčší hráč grepolisu ktorý kedy existoval, klaniam sa pred tebou normálne.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dajak bolo dajak bude nie ? :) mne sa nepáči že nikto na mňa neútočí a nemám žiadne def body :( :( fňuk :( bodaj by to po tomto príspevku začalo :) sultan ty sa už pekne dlho držíš v grepo teame :)

já se v něm nedržím, mě v něm drží Crony:)



jinak je vidět že diskuze jsou možné:) jen to chce chtít:) a dokážete to i slušně tak jen do toho:)
(jedno vulgární slovo a pár chybných citací většinou zde bylo horší skóre)

je krásné to číst a dozvědět se že je Grep i přes všechny hrdiny, vajíčka, ostrovní úlohy apod, stále hlavně o taktice, strategii, umění boje a v neposlední řadě (a to už není tak hezké, ale asi nutné) i o politice, využívání a intrikách:)

holt válka jak má být:)
 

DeletedUser3606

Hosť
heh,Mr.Unknown ešte sa ideš do toho pustiť? :D už máš skoro po všetkých mestách a ešte sa to neskončilo :D ale ako pozerám na fóre tak si rezignoval a ja som urobil chybu že som začal skoro keď si mi celú obranu natlačil do mesta :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ale ale, hovoriť o tom kto vyhrá ešte nemá cenu, Marťankovia na Thete tiež nemali konkurenciu zo začiatku a väčšina ľudí si myslela že už majú vyhraté a vidíte ako dopadli - príklad

Tento svet je veľmi zaujímavý s pohľadu kvalitných hráčov aj spojenectiev
A ja osobne mám najviac rád takých ľudí čo sa do všetkého starajú a o pár mesiacov skončia a nájdu si 1000 výhovoriek prečo skončili...
 

DeletedUser4452

Hosť
no MR Unknow a všetci ostatní, čo si myslia, že RL kopne Partičku a hlavne SoW do ******. Neviem, prečo by práve RL malo nás všetkým tam kopať. Prečo nie napríklad Partička? Alebo my? Len zato, že nie všetci sme v tabuľke TOP? alebo že máme o pár bodov menej ako RL? Kto hovorí, že od niekoho sa neodštiepi nejaká skupinka, ktorá zmenší šance nejakého spojka na výhru? Alebo že sa nepoháda vedenie v rámci jednej ali, alebo navzájom? Samozrejme, že potom sa pakty rozpadnú (aj keď výnimky existujú). Všetko je možné. Ale neznesiem dve veci: Aby niekto hádzal SoW do koša a po druhé, neznesiem, keď si niekto nevie priznať, že urobil chybu.. či už taktickú, alebo inú a ide vyplakávať niekde, najlepšie tam, kde nik nepozná situáciu.
 

DeletedUser3606

Hosť
No veď sajler písal že sa môže hocikto utrhnúť z trojpaktu :) nemusíme to byť práve my,inak trochu mi to pripomína učivo z dejáku :D ale to by proti nám musel bojovať trojspolok alebo dohoda :D a myslím že AVENGERS do party nemajú asi nikoho(teda okrem ich akadémie)
 

DeletedUser4452

Hosť
no však áno, písal to, ale neznesiem, aby sa SoW len tak bezdôvodne ponižovalo...
 

DeletedUser4772

Hosť
jankomur: ja už mám po všetkých mestách a ak ste si nevšimli tak som ich už dávno prestal brániť :D ... a neviem ako ste vy všetci prišli nato že som skončil s hrou ;)

KRAL JAN: Ja si priznám že som spravil chybu a tou chybou bolo že sme mali DoN s trojpaktom zo začiatku, lebo takto mali pokoj a pekne sa rozťahali v našom okolí a po zrušení DoNu nás začali bombardovať, čo sa aj dalo čakať.
 

DeletedUser3606

Hosť
My sme chceli spolupracovať,mám dojem že ste to zrušili vy
 

DeletedUser4772

Hosť
Nezrušili sme to my. DoN bola dohodnutá presne na 1 mesiac. Čiže to nikto nezrušil, DoNu vypršala proste platnosť a nepredĺžili sme ju :D
 

DeletedUser3606

Hosť
ozaj,jeden hráč odkazuje:keby nebola DoN tak by sme vás zničili o mesiac skôr :)
 

DeletedUser4772

Hosť
HA HA HA HA :D :D :D :D ktorý si tak fandi ? :D skôr by som povedal že ak by nebola DoN tak by ste nemali toľko miest v našom okolí a ja s robomirom by sme mali viac útočných bodov :D fakt by ma zaujímalo ktorý si až tak veľmi fandi, žeby ste nás rozobrali hneď na začiatku keď vy ste ešte nemali ani šajnu o dobývani a ja som už mal 2 mestá ... jediný od vás astor bol trocha väčší ako ja ...
 
Hore