Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser4452

Hosť
a čo to je? :) dobré, či zlé? :) teraz nechápem, aký postoj si k tomu zaujal..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
je mi to vtipné,ideme preberať od neho asi 3 mestá kde nemá nič a len do tohoto si dá obranu :D
 

DeletedUser4452

Hosť
hm... niekde začať musel..:)) a musím uznať, nemáme to ľahké, dosť nás preháňate..:)) ale nič, ešte sa karta obráti..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
free ťa nepozná takže nie :p ja ho poznám z vás najlepšie :D
 

DeletedUser3213

Hosť
rofl.gif
že mňa nepozná
To si odkiaľ vyčítal, ty asi nevieš že som s ním nejakú dobu na MU hral a on bol ten čo ma tam dotiahol, ty si si s ním 3 +/- správy prehodil a poznáš ho najlepšie, ale tak mne to je jedno, kľudne si zober tú sien nebudem sa o ňu biť
 

DeletedUser3606

Hosť
hehe :D ja som s ním hral na Mu až pokiaľ som neskončil a potom ešte na nejakom svete sme boli v spojku :D
 

DeletedUser

Hosť
Je rozdíl s hráčem držet frontu, spolupracovat s ním, nebo s ním jen být v jedné ali. A o obojím se nedá říct, že si s tím dotyčným hrál... :) Takže když už se člověk k někomu hlásí, že s ním hrál, tudíž ho i zná, tak aby to hraní nebylo jen žití pod jednou střechou. ;)
 

DeletedUser3213

Hosť
No JANKOMUR, ja som s ním písal každý deň a spolupracoval ty si s ním len bol
 

DeletedUser3606

Hosť
hehe,jasné,verím :) :D a aj ja som spolupracoval,prečo myslíš že nie?
 

DeletedUser3213

Hosť
Pošlem ty kľudne správy, aj skype, aj viem kde býva koľko má rokov či má brata / sestru, kde chodí na školu, či chce ísť na výšku alebo nechce, či má voodičák a je toho omnoho viac všetko to viem lebo som s ním niečo prežil a o niečom sme sa už bavili..
 

DeletedUser3606

Hosť
:D okej,KRAL ako to ide?vidím že spojenci ti vyvolávajú povstania každý deň :D aspoň máš BB nie?
 

DeletedUser

Hosť
Bré ránko sa praje :)
Tak... zaujímavo sa vyvíja situácia na mape nie?
Konečne sa misky váh posunuli a sily sú o niečo vyrovnanejšie..
ej ale pridlho ste po nás všetci išli, ešte sa nejaký čas budeme spamätávať z tých strát miest.. :)
 

DeletedUser3606

Hosť
Jáj ale Avengers ste si horšie meno nemohli dať :D sme sa na tom na fórku smiali celý deň :D
 

DeletedUser4452

Hosť
smiešne nenormálne... a my sa budeme na vás smiať..:D keď vám budeme preberať mestečká..:D a nezahováraj tie útoky šermami..:D chceš ich vidieť? :D ti ich pošlem.:D
 

DeletedUser3606

Hosť
ja nič nezahováram,to nieje môj problém :) kľudne mi ich pošli :)
 

DeletedUser4452

Hosť
a vidím, že ty si dnes okolo 10:30 organizoval pre svojich vojakov kurz plávania..:D
 
Hore