Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser3213

Hosť
Aj tak ticho dosť :D tu je aj ked tu je téma :D tu pišem len ja a ty + niekto ešte :D
 

DeletedUser

Hosť
No dobre :D Najskôr napíšem až budúci piatok, tak si zatiaľ píš sám so sebou :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

nový svet a aktivita na pár jednotlivcov nič moc, fakticky škoda :(

Zaujímalo by ma, či aj v hre to šlo s aktivitou hráčov tak dole, asi nemá moc význam skúsiť znovu na chvíľku pohrať...


S pozdravom,
Lanci
 

DeletedUser

Hosť
Pokud si každý řekne, že to nemá význam, tak to význam opravdu mít nebude:)
 

DeletedUser

Hosť
na přesvědčení je marketingové oddělení, nikoliv support:)
 

DeletedUser

Hosť
No ve hře to určitě taková bída není Lancelote, takže není vůbec špatný nápad to znova zkusit. :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak teda uvidíme, na pár dní to idem vyskúšať, čo je tá zlá verzia zač :D a aké pekelné veci sú tam nové :D




Týmto pádom by som chcel poprosiť o pozvánku do nejakého aktívneho spojenectva kde to žije, bojuje sa a háda sa s nepriateľmi.

S Grepolisom mám už nejaké skúsenosti, nie veľa ale lepšie ako nič. Hrával som ho ešte keď bola stará, dobrá verzia hry :)

Či by som bol prínosom pre alianciu je otázne, keďže som už starý šomravý strýko ktorého nikto nemá rád :D

Ale rád poradím. Napr. ako jeden z mála viem, kedy je výhodne útočiť s birémamy na miesto zápalných lodí :)
Či obsadiť mesto bez osídlovacej lode :)

Koho som zaujal, tak poprosím o podobnú pozvánku o Vašej aliancií.

Vopred ďakujem,

S pozdravom
,

Strýko Lanci :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Nie nechoď hrať ! Dosť problémov je teraz a nie to ešte potom :D skúsených hráčov tam je dosť
 

DeletedUser

Hosť
Tak to už trochu neskoro píšeš, už som stihol aj dve harpye odpáliť :D

ale neboj, ja dlho nepohrám, kebyže ma poznáš tak vieš, že ja beriem len prvé miesta a keď píšeš že je tam dosť skúsených hráčov, tak isto sa nájdu aj takí, ktorí mi majú čo vracať :D ideálna príležitosť, keď som teda začal dva mesiace po štarte sveta :D
 

DeletedUser3213

Hosť
No nevadí :D ale skonči to potom tak ked budeš mat 2 dediny :D
 

DeletedUser3213

Hosť
:D ma to zbrzdílo a zbrzdí dosť :D prvý na mori a teraz ani neviem koľký som

PS : Majinko pozri si útoky Theta prvý strana tam je môj starý útok na teba :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sa máš čím chváliť, takto malým deťom ubližovať :D Som bol v červenom mori tam, chcel som založiť mesto niekde v ... Ale nestihol som :D :D No aj tak som podľa mňa tam vydržal celkom dlho, nato že tam okolo samý ufón :D Potom, keď som sa k vám pridal ma to prestalo baviť, už to bolo veľmi jednoduché :D

Tam som bol ešte na m55, aj tu som chcel byť, keď ma dalo na 44 (išiel som cez ten link, aby som bol hneď v ally), nechcel som ani hrať, ale nie je to až také zlé :D Znovu až príliš jednoduché, tak idem inde pokukať :D Kultúru na 8 miest a mám ich 5, u mňa klasika, šak tebe som už písal, nezvyknem preberať po jednom :D Ale teraz by už bolo načase rozbehnúť to...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Sa nechválim :D ja ked mam kulturnu 8 tak musím mať 8 miesť :D lebo to sa nedá takto robiť :D
Ale tak pozeral som stats a niesom prvý na mori 56 ale som tam najlepší bojovník :D
:Takže ešte som tam v niečom dobrý :D
 

DeletedUser

Hosť
Choď na Grep, máš tam správy odo mňa, čo nečítaš? :D

Už je to 100. príspevok :D
 
Hore