Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser

Hosť
diky sultane... jo ono hledat neco v tomdle chaosu komu by se zachtelo ja jsem rad ze trefim na kavarnu :D t
 

DeletedUser3472

Hosť
Légia Neporazitelných by sa mala premenovať na Légiu kuzelníkov..lamky nedokážu nič ine iba kuzliť na viac nemáte
 

DeletedUser

Hosť
to i legendy :D ale to uz raci neresim ... vzdycky najdes nejaky ty kouzelniky :eek:)
 

DeletedUser3472

Hosť
no ale ked ťa 4 dni bombarduju stale tak to človeka vytočí...už mi dáva ochrany mesta cele spojenectvo ale len na to čakaju kedy skončí a už blesk alebo zemetrasenie poprípadne mor ....
 

DeletedUser

Hosť
:D njn tak vime svoje, ze prachaci :D ale uz dlouho si na mne nidko nevzpomnel ...:(
 

DeletedUser

Hosť
jinak este takovej dotaz nevite kdy uz budou ty novy odmeny a ostrovni ulohy ?? inventar mam prazdny a chtel bych ho zaplnit ...
 

DeletedUser

Hosť
tezko rict co to bude obsahovat ale rekl bych ze se to bude tykat vesnic si myslim ...

kazdopadne bych uz tu zmenu privital :)
 

DeletedUser3213

Hosť
O chvíľku bude zmena, to vývaženie jednotiek to možno bude :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Teraz sa budu aj trirémy stavať, ak to bude :) ale bude to veľmi zaujímavé
 

DeletedUser

Hosť
Ja len zl a birky, tie trirémy ani neviem, či budem vyrábať... Ale jedno mesto som prebral teraz také, kde je vyskúmané skoro len to, čo ja nikdy neskúmam, vrátane tririek, tak uvidíme :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja to stavať možno aj budem :D niečo nové sa aspon tak zaučím :D lebo na svete kde je dobývanie sú všade vozy teraz tam budu aj všade tirky :D
 
Hore