Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser4332

Hosť
ale no :D je to hra,ale je to ako v zivote...chvilu si hore a potom zasa dole ;)
 

DeletedUser3697

Hosť
Dlouhynos :-D no ja se snad picnu :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tu nejde o to kto je prví :) prachnivec je šikovný čo už šikovným patrí svet :)
 

DeletedUser3213

Hosť
A pozrime sa kto tu je starý dobrý priateľ majinko. Sa mi zda že si hral Thetu kde sme ta rozobrali . Ale ako pozerám tak sa ty tu darí tak prajem len veľa štastia. Ja som sa vrátil po pol roku na grepolis tak oprašujem skúsenosti.

Ale dúfam že to nieje omyl hral si svet Thetu že ? :D :D :D
 

DeletedUser2597

Hosť
xxcx, aj teba sme teda pekne rozobrali.
necakane si da fajront a nikomu nic nenahlasi :p
toto sa nemrobi...
 

DeletedUser3213

Hosť
lucky ja som sa dal rozobrať, mal som dovolenku potom sa to niejako zvrhlo zabudol som na grep plus mi net nešiel :( to je dovod prečo som nedal vediet o sebe. A moj učet mal ist jednemu kamošovi čo hrával za nas a nakoniec ste ho rozobrali čo už :D
Prepáčte, ale fakt mi vtedy net nešiel, nemal som ako povedať že končím, vravel som to hračovi bez mena kamošovi mojemu a on asik nedal tiež vedieť vám.
Možno toto znie ako vyhovorka ale taká je pravda.
Teraz sme sa z hračom bez mena dali do kopy a zase hrame ako nerozlučná partia :D tak dúfam že nám to pojde ako na Thete.
A inak vy ako na Thete držíte sa ? Vilko tam stále vládne ? :D
 

DeletedUser2597

Hosť
xxcx
ta skoda, ze prave v nevhod, ked sme chystali akciu :D
Ale tak hadam sa ti to teraz nestane. a co theta? no ta pozri stats. budes sa divit ta ake zmeny nastali :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak dúfam aj ja :D
Vilko je rozobratý, achiles mi vravel že ste sa rozpadli, a do Underground ste niektorý naskákali :D
Ale tebe sa tam celkom darí ako pozerám
 

DeletedUser3697

Hosť
To je paradox co? Jak vilko vyhlasoval,ze ste nepremozitelny a nemate na thete premozitela a ako to uz mate vyhrate ;):rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Tak vidiš odošiel taky chlapík ako ja :D a už sa to tam začalo rozpadávať, no mali sme vyhráte ale skončilo mnoho hráčov tak to sa nedalo :D už vyhrať :p
 

DeletedUser

Hosť
Fíha, XXCX... Nečakal som, že ťa tu nájdem... No Thetoval som, ale prestalo ma to baviť... Lambdu plánuješ hrať až do konca?
 

DeletedUser3213

Hosť
Ani ja som nečakal že sa vratím :D ale moj šialený kamoš bez mena :D ma opať prilákal tak prečo nie.
Dufam že ovládneme to naše more, potom sa pripojíme k vám a budeme hrať taký je plán zatial :D
Ešte ty neviem povedať neviem ako pojde škola, súkromie.... ale pokúsil by som sa čo najviac miest dobyť, znepríjemnovať hru nepriateľom a zotrvať čo naviac. Lebo to je fuška už ovládat 30 dedín ked nemáš administrátora :D Ja ho síce mám ale roboty s tým aj tak
A ty ako ? Máš dobré zázemie a aj skúsenosti mohol by byť s teba Pán hráč
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja zatiaľ chcem zostať na mojom mori, je tu stále dosť nepriateľských miest, ale určite vykuknem aj ma 45, len mám problém, že zlatky nasporené z Thety pomaly ale isto dochádzajú, no hádam to zvládnem... Len neviem, či vydržím až do konca, ~19 mesiacov je dosť...
 
Hore